Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. Starym zwyczajem śledzę Jabłuszkową :)
  2. Przyszłam se. A co.
  3. [quote name='Szarik'][B]jbk[/B] - Jakieś takie szare, zlane wszystko, wogóle nie widac, ze na 1wszym planie miał byc odcisk (o ile wogóle jest widoczny) :roll:[/quote] Masz chyba zły monitor ;) U mnie się nic nie zlewa, odcisk też widać znakomicie ;)
  4. [quote name='bonsai_88']Bo on podsumował cały swój dotychczasowy pobyt u ciebie, powiedział co mu się podoba, a co koniecznie musisz zmienić [przede wszystkim - te trzy mają siedzieć w klatce, a on ma mieć całe mieszkanie do biegania :diabloti:][/quote] Też bym to tak zinterpretowała :)
  5. Przyszłam sprawdzić, czy dalej się byczycie ;)
  6. O jezu.... Mam nadzieję, że to jednak brak karnityny.....
  7. [quote name='jamnicze']Matma jest fajna :loveu: (w końcu to królowa nauk ;))[/quote] W podstawówce też tak uważałam ;) Później za mało byłam na matmie :diabloti:
  8. A co nieudanego w tym zdjęciu? [URL]http://images43.fotosik.pl/76/e5ceb5b1d7194540.jpg[/URL]
  9. Biedactwo kochane...... Przytul go ode mnie i mam nadzieję, że jutro już będzie dobrze :) Na pewno zabawa z resztą też poprawi mu humorek, oby go tylko nic nie bolało :)
  10. Sto lat! Sto lat! Niech żyje żyje nam! Wszystkiego najlepszego ;))
  11. [quote name='Yana']śliczne krajobrazy, piękne psiaki, tylko martwię się co będzie w wiosenne roztopy jak zamiast śniegu będzie błotko :shake: trzeba będzie je prać regularnie, żeby takie bialutkie były :evil_lol:[/quote] Mamy roztopy, kąpiemy psy po każdym spacerze ;) Białe już nie są, bo bez szamponu się spłukujemy, przyszarzały im podwozia ;) [quote name='deer_1987']no wlasnie.. tak mi s9ie zdawalo ze po prawej Fialka bo taki bardziej kobiecy pysio![/quote] Bardzo dobrze widziałaś :)
  12. [quote name='bonsai_88']Nie przejmuj się, mi też się mylenie stron nagminnie zdarza :evil_lol:... Za to teraz siedzę blada i dumna, że udało mi się samej rozpoznać futrzaki :multi:[/quote] Najgorzej, że myślałam dobrze a napisałam źle ;) Nie powinnam robić wszystkiego naraz, hehe ;) Czyli przestaję pracować i biorę się za dogo ;)
  13. [URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/18-71.jpg[/URL] - oj, groźnie to wygląda ;)
  14. Cześć :) Przyszła ta, co stron nie rozróżnia ;) Czyli ja :diabloti:
  15. [quote name='Maks i Spark']tak myślałam :p hehe musi się wykrzyczeć na zapas ;)[/quote] Wrzaskunek mój ;) [quote name='Dobcia']Dzień dobry:) [URL]http://images44.fotosik.pl/71/49ce999d96c511b5.jpg[/URL] ktoś komuś podpadł:lol:[/quote] Cześć Jadziu ;) [quote name='bonsai_88'][B]Jbk[/B] jesteś pewna że nie pomyliłaś stron [bo psów na pewno :eviltong:]. Mi się dawało, że po tej <-- stronie [lewej] jest Vadir, a po tej --> stronie [prawej] jest Fialka :roll:....[/quote] JEsoooo! Masz rację, że strony pomyliłam ;) Nazwy stron, hehe :oops:
  16. Czekam cierpliwie na fotki :) Mam nadzieję, że sunia wróci do właścicieli :)
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Kochani ..będę po 15 ......:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] To jak mnie już nie będzie :(
  18. [B]Kupiłam ;)[/B] [B] 1[/B]. Czarownice z Salem Falls [B]2[/B]. Dziewiętnaście minut [B]3[/B]. Jak z obrazka [B]4[/B]. Świadectwo prawdy
  19. Pokażę Ci, na co mam ochotę w tej chwili - [IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xxz/rozmaite/zywnosc/10.gif[/IMG] Niestety, mam tylko to - [IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xxz/rozmaite/zywnosc/4.gif[/IMG]
  20. [URL]http://images50.fotosik.pl/75/b5163f4ade5f4f9c.jpg[/URL] - ładną masz podłogę, ładną ;)
  21. Jabłuszkowa :) Nie jest Ci za ciepło? [IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xxz/rozmaite/zywnosc/27.gif[/IMG]
  22. jbk

    Anioły i Demony

    Świetne fotki ;) Po wystawie psy jeszcze bielutkie intensywnie, więc i błoto lepiej się odznacza ;) Za niedługo zszarzeją nieco ;) Wiesz Loluś, nie tylko Ty masz fioła ;)
  23. O mamusiu, dziewczyny, o czym Wy rozmawiacie?? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  24. Cześć Alusia :) Zrobiłam sobie przerwę, bo zaraz mi jedzonko przyjedzie ;) Jak mija dzionek?
×
×
  • Create New...