-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Mam nadzieję, że do drugiej przestanie padać..... Bo jak będziemy focić psy w deszczu?
-
[quote name='Naikari']Dziękuje bardzo. :oops: A zdjęcia dobrze wyszły, bo modelka świetnie pozuje :cool3:[/quote] Ma dziewczynka talent do tego ;))
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Naprawdę? a juz myślałam że mnie nikt nie kocha:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Zaraz ide na soczek z koleżankami:lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] A ja do wanny z książką :) I nigdy nie miej takich myśli!! Ja Cię KOFFFAM!
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No przeca nie po rurkach:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Dlaczego?:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] I znowu jestem zaraz za Tobą............................ :diabloti:
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
jbk replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=darkgreen][B]No nareszcie powiedziałaś globusowi NIE!:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=darkgreen]No to szczekam na foty:multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Hau! Hau! Hau! -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Miłego wieczoru, Zonkilciu ;) -
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:multi::loveu:witkam [/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=red][B]wieczorkiem wrzucę zalegle fotaski ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] To czekam na wieczór ;)
- 78403 replies
-
Jak się cieszę, że Cię widzę ;)
-
[quote name='Asiaczek']Mały alpinista:loveu: [URL]http://images40.fotosik.pl/73/79835fa3aa4bb82d.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] Wspina się na bluzę ;) I oczywiście - musi wszystko wywęszyć :)
-
Wiadomo, że młodszy musi naśladować starszego :) Fajny wspólny spacerek :)
-
Witam popołudniowo ;)
-
Pozwolę sobie wkleić dwa pierwsze zdjęcia Frodzia, z dnia, kiedy został przywieziony do domu :) Nieostre są, bo nie chcieliśmy mu świecić lampą, a on od samego początku był bardzo ruchliwy ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/77/68a7b5ba1913696d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/73/79835fa3aa4bb82d.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Asiaczek']Hej, a ja nie widziałam fotek białasków z Frodziem... albo je przegapiłam... Bo o Sandrulce - słyszałam!:lol: Pzdr.[/quote] Jutro idziemy na wspólny spacer, więc będą świeże fotki ;)
-
Takiego skakania postów to jeszcze nie było, zdjęcia mi pomieszało!!!
-
[quote name='jamnicze']Dostojny Wadirek [URL]http://images43.fotosik.pl/71/4767a05c81d62bc2.jpg[/URL] i subtelna Fialunia [URL]http://images47.fotosik.pl/71/bc5385ea150d4baf.jpg[/URL] jak ja lubię patrzeć na te Twoje białaski :loveu::loveu::loveu:[/quote] Ja też lubię ;) I jeszcze się wtulać w nie ;) [quote name='Izuuus'][URL]http://images47.fotosik.pl/71/bc5385ea150d4baf.jpg[/URL] nie ma to jak biegnący i w pełni uśmiechnięty, radosny psiak ;):loveu:[/quote] Dokładnie :)
-
[quote name='jamnicze']A ja nawet myślałam żeby iść na studia na matmę :p, ale w końcu wylądowałam na ekonomii :evil_lol: (tam też były egzaminy z matmy :eviltong:)[/quote] I co, podobało Ci się?
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
jbk replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='sota36']UWAGA!!!! W imieniu mego duzego psa o malym rozumku, ale ogromnym serduszku - oswiadczam - 1. Globusa nie ma juz! Dzieki Ci Panie Boze. 2. Wraz z Gutem jedziemy na week na wies! 3. W zwiazku z punktem nr 2 - beda burakowo - wiejskie foy! Najpozniej w niedziele ( wszystko uzaleznione, czy na "wsi spokojnej, wsi wesolej" net nie zdechl! A z netem to w Julku roznie! A a tem wyczekujcie i tesknijci za fotami![/quote] O jezu, jakie to szczęście, że mnie też nie będzie w weekend, bo bym się nie doczekała ;) -
Nowy komp i już coś nie tak??
-
Piękny nochalek ;)
-
To proszę, masz inny temat rozmowy na następny raz, zapytaj, skąd się imię wzięło ;) A pozwala Ci focić swoją psinkę? Bo ludzie mają różne schizy ;)
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/71/f26e50f54b71a9f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/67/f93e254a1ae051c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/67/a1336303224a39ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/71/3c26af94f843c79c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/67/36bcad0c7c9f8509.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/71/982e9ab769344d3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/6f69daf6d1873e1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/71/bc5385ea150d4baf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/71/7cc77339e81c8ce7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/71/c9fae3024103f3e2.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/ec86599267866a0f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/67/abc667cb20d93eb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/71/268f96241fbba9ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/67/2d7fbf181c7012bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/0581808e12b5c201.jpg[/IMG][/URL]