Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='Maks i Spark']u nas też coś zielonego nieśmiało wychodzi;) A.[/quote] Na szczęście cały czas spędzam w pracy, więc nie mam czasu się denerwować, że nic zielonego nie widziałam ;) Ściany w biurze mam zielone :diabloti: [quote name='SZPiLKA23']U nas slicznie chociaz w nocy był duzy mróz teraz jest 5 na + ;] Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiema[/quote] Cześć Szpiluś :) Dziś po drodze do pracy jak dziecko bawiłam się w rozbijanie lodu na kałużach ;) [quote name='Iza i Avanti']Doberek :loveu:[/quote] Izunia :loveu::loveu: [quote name='agbar']Juhuuuuuu:hand:dzien dobry:multi: Ja tez mam krokusy i tulipanki takie malusie wychylaja lebki z ziemi:multi:[/quote] Następna mnie chce zdenerwować ;) [quote name='kadziumia'][SIZE=4]Witam Ciebie Joasiu[/SIZE] baaaaardzo serdecznie po tak długiej przerwie .... :evil_lol:. :ylsuper:Udało mi się nadrobić te "zaledwie" kilkaset stron zaległości :evil_lol:. hmmm, tak sobie patrzę i patrzę na te zdjęcia i zastanawiam, kiedy zaczniecie się rozglądać za "wolnostojącym" lokum .... bo chyba będę miała dla was kolejnego Białaska za jakieś półtora roku :cool3:. Fotki oczywiście suuuuuuuuper !!!!! [SIZE=1](jak zwykle z resztą)[/SIZE] pozdrawiam serdecznie i moc uścisków i głasków dla Fialindy i Vadirka :loveu:[/quote] KASIUNIA!! No proszę, już myślałam, że postanowiłaś zrobić totalne odstawienie od netu ;) Te fotki już wszystkie widziałaś, ale na razie nie mam czasu obrabiać następnych :( Powiem szczerze, jakbym miała dom, to pewnie kolejny białasek byłby pierwszym zakupem ;) Oczywiście w Sonacie :) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][SIZE=1]:roll:jakoś tak mam opory na Emir ale to takie osobiste odczucia ...temu zapytałam [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Czy u Was tez pada śnieg :angryy:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Bryyyyyyyyy:multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Wstawiłam Emira z nadzieją, że część kaski pójdzie na znajome mi psiaki w Żywcu :) Nie mam z nimi żadnych drobnych w sumie :) Dziś świeci słoneczko :multi:
  2. jbk

    Graz 07.03.09

    No ładnie ładnie :) I gratuluję serdecznie :loveu:
  3. [quote name='Maks i Spark']fotki w szpicach wilczych w wystawach A.[/quote] Zaraz zobaczę.
  4. [quote name='agbar']mmmmmmmmmmmmmmmm tez mi jakos sie cieplo robi jak go widze.......:evil_lol::loveu::diabloti:[/quote] Z Vin Diesel'em chyba wszystkie tak mają :diabloti:
  5. jbk

    Anioły i Demony

    Dzień dobry Karolciu :)
  6. Ale pokażę jednak młodemu świeże foteczki, woli kobiety niż dziewczynki :)
  7. [quote name='agbar'].....:diabloti: Gdy Bog stworzyl Adama i Ewe, rzekl im: - Mam tylko dwa prezenty. Jednym jest sztuka siusiania na stojaco, a ... Wtedy Adam skoczyl do przodu i krzyknal: "Ja! Ja! Ja! Ja!to chce, prosze, Panie, proooosze, proooosze, istotnie ulatwi mi to zycie". Ewa się zgodzila, mowiac, ze takie rzeczy nie mialy dla niej znaczenia. Wtedy Bog dal Adamowi prezent, a ten zaczal krzyczec z radosci. Biegal po Rajskim Ogrodzie i obsikiwal wszystkie drzewa i krzaki, biegal po plazy wysikujac rysunki na piasku... Nie przestawal sie z tym obnosic. Bog i Ewa obserwowali oszalalego ze szczescia mezczyzne, gdy Ewa spytala: - Jaki jest drugi prezent? Bog odpowiedzial: - Mozg, Ewo, mozg... :evil_lol:[/quote] Słyszałam inną wersję, na koniec Bóg mówi: "W takim razie dla Ewy pozostaje wielokrotny orgazm" ;)
  8. [quote name='agbar']Wole miec tylko glowe:diabloti:doopa zatruwa otoczenie:evil_lol:[/quote] A to ciekawe podejście.... a jak się sama głowa sprawuje? Nie tęskno jej za ogonem?
  9. [quote name='Iza i Avanti'] To czytaJ., kobito! Czytaj![/quote] Będę się starać, ale przy tym nawale klientów może być kiepsko :angryy:
  10. [quote name='jamnicze']witam porannie (drugiego dnia :eviltong:) Z tym porankiem to bym nie przesadzała. siedzę w pracy (dzisiaj mam ciut mniej roboty, to mogę czasem na DGM zerknąć) ale komp tak muli, ze mi rece już opadają i cierpliwość sie kończy. A kawke pewnie dopiero po południu sobie wypije ;)[/quote] Dzień doberek ;) Mulący komputer też mam!
  11. [URL]http://images38.fotosik.pl/78/1f297eb4b84edee1.jpg[/URL] - czemu zdekapitowałaś psa??
  12. Alusię moją widziałam! Śliczności moje! I Krosia! I śnieg - ale to akurat nic dziwnego, mam to samo za oknem :mad:
  13. A ja nie wiem, o czym tu mowa :( :placz::placz::placz: Przez tą robotę jestem kompletnie nie w temacie :( :placz::placz::placz:
  14. Witanko Alusia :) Trzynastego w piątek powinno być szczęśliwe, czyż nie?
  15. A te fotki to gdzie? Na forum wystawy?
  16. [quote name='Maks i Spark']A cóz to za struś zimowy:cool3:. Super fota A. ps. Marysia wstawiła foty z ostatniej wystawy w Austrii zapraszam[/quote] Oczywiście, foty wstawiłam, idę odwiedzać przyjaciół :) [quote name='Yana']ale zima brrrr...:roll: a u mnie w ogródku zaczęły kwitnąć krokusy :sweetCyb:[/quote] A ja nie mam ogródka :placz:
  17. [url=http://apps.facebook.com/petpupz?ref=1401829304]Anmelden | Facebook[/url] - zapraszam ponownie [FONT=Times New Roman]:) [/FONT]Piesek działa jak tamagochi :) Oczywiście ja mam tam dwa Samki ;)) [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
  18. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/71/d1349dfc38bcdcb8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/67/b7bb335ba592cafd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/67/3deadf43e32f0e66.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/8542fea7c3d9a1b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/67/c8ebcad423a74626.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/67/42bb749ffe994c47.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/71/f7d0b6bf750ecea6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/67/dfd15b80f96e28b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/67/82b58939160a841e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/67/5472779017dfed22.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='Maks i Spark']Nieee, nie jestem przesądna:p A.[/quote] Ja wierzę w szczęście :)
  21. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/71/413e3d05a57f5a05.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/71/49dbce0d2588d829.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/67/76af1ba9eaa6a4da.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/71/67774ba6dc8a7915.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/d2400d1fe5d6f398.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/71/bba23bea1c4959fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/82b96c9106ecba35.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/67/1d16373f5cc2b258.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/67/e8d1a863d3f4ae80.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/d4da397da5adbc79.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/71/71ccf32793c30c5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/71/74a4d7a5f7794a0a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/71/1f4ff01bbe2671ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/71/903028314cadce7d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/67/b34e6adad15084f8.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/67/e61bfce363829f73.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/71/aa6bb3b4eb9f5f05.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/71/a1f8510b24c13040.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/220ff5edd576f07e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/71/a28291325bcb664b.jpg[/IMG][/URL]
  25. Piątkowe fotki poranne ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/71/6f3722ab1a1aa460.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/67/9ae92ad63654e692.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/71/07101698d968f497.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/67/8f40fa72756333ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/71/00c960bb99ced2b6.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...