-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Sesja królewicza :) Odpoczywa :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/e5acf2a05b89f0fa.jpg[/IMG][/URL] Czyta ksiażkę :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/355/3c29e0ddba6c3255.jpg[/IMG][/URL] Niewiniątko :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/354/063dfa7b8b256e9c.jpg[/IMG][/URL] Śpi :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/272/a023710afe900ee2.jpg[/IMG][/URL] Oczywiście, że na sofie ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/7/be5c416d10b46d04.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL]http://images27.fotosik.pl/272/1d1179ac597c6e46.jpg[/URL] - skąd ja to znam :) widać, jaką maleństwo ma jeszcze sierść mięciusią :) Co do błahych spraw - skoro błahe, to tym bardziej się nie przejmuj zuzami jakimiś ;)
-
[quote name='Kamila']Bede w Skoczowie 17 wrzesnia :p Nie wiem o ktorej godzinie bo chcemy jeszcze zachaczyc o ten Cieszyn i Wisle,Ustron....[/quote] To jeszcze tydzień :) [quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Ale spię:)[/COLOR] [COLOR=blue]Nie ma to jak spanko na pleckach:loveu:[/COLOR] [/quote] Co kto lubi :) [quote name='Eia']dobry Asiu, zalozylam Marleyowi galerie, czekam na akceptacje moderatora PS zdejmij majtki! ;-)[/quote] Widzę! Piękny :) Musisz z nim przyjechać :) PS. Pokaż ...... eeeeee...... to chyba nieodpowiednie miejsce ;) [quote name='pusia2405']Ależ one się kochają;). szepty do uszka, całuski, kłotnie, jak w starym dobrym małżeństwie:lol:![/quote] Kochają się, aż miło popatrzeć :) [quote name='lolka75'][URL]http://images33.fotosik.pl/360/8fd92069bb5e8c38.jpg[/URL] buhahaha...nawet pisiorak zarosniety:evil_lol: a te slodkie minki co Fialka robi to normalnie serce rozmiekczaja:loveu:[/quote] Toteż jesteśmy rozmiękczeni, cała rodzinka :) [quote name='Ela i Luna'][URL]http://images29.fotosik.pl/271/d9a2a70cae20a051.jpg[/URL] Wszystkie szpice tak mają? Rozkładają się jakie długie i jeszcze omijac trzeba, bo same nie ustąpią drogi... :lol: Luna też ma kilka takich ulubionych miejsc. Latem na kafelkach przy drzwiach wejściowych, a zimą na środku dywanu w moim pokoju...[/quote] Faktem jest, że ciągle któreś muszę przekraczać, najgorzej, to jak z talerzem zupy idę ;) Luna też na kafelkach, proszę bardzo, a myślałby ktoś, że niewygodnie i twardo, ale one wszystkie chyba stawiają na chłód przede wszystkim :)
-
I znowu bułami do góry ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/8fd92069bb5e8c38.jpg[/IMG][/URL] Śpioszek :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/272/49741212a39fe203.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/355/a80878a453be4f36.jpg[/IMG][/URL] I drugi śpioszek :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/271/ce76b3e2da7b29c7.jpg[/IMG][/URL] I ziewanko ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/7/b4550b10a01af069.jpg[/IMG][/URL]
-
Czesanko :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/7/55fec99b8300223e.jpg[/IMG][/URL] Rozkraczona żaba :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/355/11c992cc3c53dd9b.jpg[/IMG][/URL] "I po co tu przylazłaś z tym aparatem?" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/7/751d13fbf26fffbe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/272/72cac1f3c5290936.jpg[/IMG][/URL]
-
Po spacerze - odpoczynek na sofce z pańciem ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/7/90228890a863bd66.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/355/d98bbc31d65f702c.jpg[/IMG][/URL] Fialunia jest bardzo cierpliwa :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/355/7b470c5cc23f8ba7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/7/bf3d9c1928be48c1.jpg[/IMG][/URL]
-
Kołami do góry ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/7/3a452381133bfa16.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/271/286e14099fb39aac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/7/828075b02b4d1757.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/7/cd0fad49e37af818.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/7/0e41236da8e4b164.jpg[/IMG][/URL]
-
Lubią spać koło siebie :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/271/d9a2a70cae20a051.jpg[/IMG][/URL] Jedna piękna mordka :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/271/fa943f380798e0bb.jpg[/IMG][/URL] I druga piękna mordka :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/7/c18e1ed1506d3a5e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/271/e57502472756889e.jpg[/IMG][/URL]
-
I kolejne fotencje ;) Mają swoje słodkie tajemnice szeptane do uszka ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/5/7a155e77ed7cc8ac.jpg[/IMG][/URL] Jak Vadir jest niegrzeczny, Fialka daje mu w ucho ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/270/d9452d51250fe55b.jpg[/IMG][/URL] A jak jest grzeczny, to go mizia :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/5/4154106c5ed488af.jpg[/IMG][/URL] A jak za dużo mizia, to on na nią krzyczy ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/351/2b01d8f5f59fea20.jpg[/IMG][/URL] A w ogóle, to uwielbiam ich oboje :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/7/047a73fe058d8ef2.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]macie też fajniutkie tereny nadrzeczne ... my czasem bywamy w Górkach Wielkich .....a łóżkowe foty słodkie;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Mamy szczęście, i Bładnica, i Wisła, i stawy.... :) [quote name='Kamila']Bardzo chetnie wiec jak co to dam znac :p[/quote] Jesteśmy cały czas na miejscu ;)
-
Ludzie to są świnie, więc lepiej się psiakami zajmij, zgadzam się z przedmówcami :)
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
jbk replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też chcę fotek! -
Dobrze, jak jest co odkrywać ;)
-
Poważna rozmowa się zrobiła ;) Szarikowa, jak już będziesz wetem, to damy się zbadać ;)
-
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
jbk replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
Awanturnicy, ale jacy fotogeniczni wszyscy ;) -
Cudeńka dwa czarne ;)
-
[quote name='Acctiually'] [COLOR=blue]Na spacerkowe to nie wiem kiedy bo mam strasznie mało czasu...[/COLOR] [/quote] Ale przecież musisz go wyprowadzać, to po prostu weź aparat i ciapnij znienacka ;)
-
[URL]http://images23.fotosik.pl/272/dc8106bf583c147d.jpg[/URL] - wszędzie dobrze, ale w łóżku najlepiej ;)
-
[quote name='Kamila']No tak srednio moge ;) Ale od 16-24 wrzesnia bede w pl i jak dam rade to w drodze do Cieszyna zachacze o Skoczow choc na chwilke.:p[/quote] To jak będziesz w Skoczowie, to może się spotkamy? [quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Witam:hand:[/COLOR] [COLOR=blue]No no może w przyszłości sami zostaną kierowcami xP[/COLOR] [COLOR=blue]I jakie czułości o jej:loveu:[/COLOR] [/quote] Nie wątpię, że chętnie by poprowadziły samochód ;) [quote name='M&T'][URL]http://images47.fotosik.pl/5/4706a655cb94c073.jpg[/URL] ale podróżnicy z nich :evil_lol: fajnie wyglądają takie dwa misie w samochodzie :loveu:[/quote] Od małego jeżdżą ;) [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dobry wieczór :) [URL]http://images32.fotosik.pl/350/eb635fec18bb94d2.jpg[/URL] Przez chwilę poważnie zastanawiałam się ile psów jest tak naprawdę na tym zdjęciu :evil_lol: Świetne puszyste kuleczki :loveu: A z Vadira to już prawdziwy mężczyzna![/quote] Czasem nie widać, gdzie początek, a gdzie koniec, jak się przytulają ;) [quote name='pusia2405']Sama nie wiem, które zdjęcia ładniejsze... czy te samochodowe czy te łóżkowe:roll:.[/quote] To przyjmijmy, że równie ładne ;) [quote name='lolka75']Vadir jeszcze szczon a juz powoli przerasta Fiale:loveu:... Urosnie Ci niezle bydlatko:evil_lol::loveu:. Ale ta parka jest cuuuudna:loveu::loveu:[/quote] Już jest większy, tylko jeszcze nie doszłam do aktualnych zdjęć ;))
-
O, następne Samoyedki :)) Super :))
-
[quote name='Ela i Luna']W imieniu Luny dziękuję za komplement :) Panią Kasię i jej samoyedki widziałam na wystawie psów rasowych w Kaliszu. Zrobiłam Pani Kasi i piesiom kilka fotek. Miałam nawet okazję trzymac na rękach malutką samoyedkę :loveu: To były niezapomniane chwile:loveu:[/quote] My tam byliśmy też! Po Fialkę! Trzymałaś na rękach Valkirię ;)) Siostrę mojego Vadira :)) Kurde, że też się nie poznałyśmy ;) Często jeździsz na wystawy?
-
[URL]http://images44.fotosik.pl/7/1d01c47d3514beb3.jpg[/URL] - cudeńko ;)