-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
A co to za woda na tych fotkach? Wisła?
-
[quote name='dog_master']Hehe :D To ja zawsze na wystawie nawet znajomych pytam sie, czy moge poglaskac, bo np. nie chce fryzury popsuc czy siersci pokudlaczyc ;)[/quote] Wszyscy powinni tak robić :) Przyznam się po cichu, że jak byłam młodsza, to też się pchałam z rękami do każdego psa, bez pytania, zakładając, że skoro ja kocham psy, to one mnie też :evil_lol:
-
[quote name='AngelsDream'] Wiele osób sądzi, że jeśli pies jest wychowywany na smakołykach [rozumiem tutaj nagradzenie dobrych zachowań jedzeniem i korygowanie złych odpowiednio dobraną karą], to właściciel sobie nie radzi. Taki pies jest przekupiony, a nie posłuszny. Nie rozumieją też podstawowych rzeczy dotyczących tego, jak szybko i jak prosto pies uczy się, co mu przynosi korzyść, a co nie. A przede wszystkim w błąd wiele osób wprowadzają sami właściciele psów nierzadko wygadując takie głupoty, że głowa mała.[/quote] Z psem jak z dzieckiem (kocham dzieci i wcale nie chcę nikogo urazić, ale taka jest prawda), więcej się załatwi po dobroci :) Pies też wyczuje, kiedy sobie może pozwolić na więcej :)
-
[quote name='Rinuś'][B][I]od obcych nie zjada :p ale z racji tego , że Ci robotncy remontowali u nas ponad miesiąc to zdążył się z nimi zaprzyjaźnić :eviltong: normalnie nie pozwalam mu jeść nic od obcych,ale Ci robotnicy wyciągali z ust i dawali Brutiemu :evil_lol:[/I][/B][/quote] My pilnujemy diety psiaków, bo skłonności do tycia mają, więc nawet rodzinie nie pozwalamy ich karmić. Jedzenie w misce i koniec ;) Z ust?? A zęby mieli czyste?? :diabloti: [quote name='dog_master']Mi nie przeszkadza, jak ktos chce poglaskac mojego psa i o to zapyta. Ale dzieciaki... Od razu psa biore blizej... Raz sie zgodzilam, jakies male takie, nie wiem ile to lat ma, nie znam sie, podeszlo i... z paluchamu psu do oka! No myslalam, ze zamorduje! Kurde, niech sobie paluchy do oczy wklada...! Na szczescie matka byla obok, wyjasnila dzieciakowi, ze nie wolno etc, przeprosila, a on nic Kubusiowi nie zrobil. A w lecie jest plaga dzieciakow z np. patykami! Juz kilka razy spotkalam, waskie przejscie [chodnik, ale u nas zazwyczaj wasko...], a to male wymachuje kijem jakims, "dźga" powietrze, a i mi sie zdarzylo, jak takie male cos bieglo z takim drewkiem na psa! Co on, filmow sie na ogladal i chcial byc jak rycerz z lanca i pokanac potwora? Ehh....[/quote] Dokładnie! Dlatego reaguję warczeniem na dzieci na osiedlu ;) Brudzą, krzywdzą (nie mówię, że specjalnie, ale i tak), nie zdają sobie sprawy. Syn mój kiedyś, byliśmy razem na spacerze, kuzynkę ochrzanił nieletnią ;) Podbiegła macać psy, a on do niej "a ręce umyłaś??"
-
Jak się nie zna człowieka jakiegoś, to się nie idzie zaraz go pogłaskać, prawda? To dlaczego przy psach mają być inne zasady? Tak samo człowiek gada, jak pies szczeka, my biegamy i psy biegają, my się przytulamy tylko do swoich bliskich, więc czemu psy by się miały przytulać do obcych? Pewnie, że psom niektórym nie robi różnicy, moje są na przykład bardzo przyjazne, ale obcy ludzie tego nie wiedzą, dlaczego z góry zakładają, że można?
-
[quote name='vena&vivi']U mnie nie ma problemu, że ugryzie dziecko ale one nie lubią już dzieci i uciekają od nich więc po co mam moje niuńki zmuszać do czegoś czego nie lubią. Z drugiej strony wiem, że jakbym kazała to by grzecznie stały i znosiły łapy na sobie ale to nie zabawki, one czują tak jak my i mają prawo za czymś czy kimś nie przepadać.[/quote] Dokładnie tak! Ale ludzie jakoś tego nie respektują, wydaje im się, że jak pies, to można mu usiąść na głowie i że pies nie ma prawa zareagować. Żeby jeszcze swoje psy sobie macali, ale obce?
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']Baaj lubi się z wszystkim, co duże i żywiołowe. Dziś np. poswawolił z goldenem :) Trochę zapasów, trochę seksu i wszystko super ;)[/quote] O, to z moimi by się pobawił zapewne ;) -
Ludzie chyba wyobraźni nie mają :shake: Jeszcze mnie drażni, jak napuszczają dzieciaki, jedna parka malucha w wózku namawiała, żeby mi psa pogłaskał (nie znam ludzi i staram się zawsze sprawiać wrażenie, że się spieszę), a mój szczeniakos jest rozbrykany i lubi ząbkami ciachnąć, ciekawe, co by zrobili, gdybym psa nie odciągnęła od wózka. Dziecku by się może nic nie stało, bo pies nie gryzie mocno, ale mogłoby mieć traumę na całe życie.
-
[quote name='AngelsDream']Ja mam alergię na niektórych właścicieli mniejszych psów... Dlaczego? Dlatego, że on jest mały, że nie agresywny [a pies z zębami na wierzchu dynda na napiętej smyczy[/quote] Właścicielom się zwykle wydaje, że nieagresywnego ma psiaka, ale wiadomo, że nigdy nic nie wiadomo, psy mają swoje antypatie (takie mniejsze częściej chyba nawet) i potem może być nieszczęście. Bo właściciel spuści tego swojego "nieagresywnego" z zębami na wierzchu, a mój większy w samoobronie go uszkodzi, i czyja będzie wina?
-
Kurde, też się nabrałam na to pierwsze zdjęcie ;)
-
[quote name='Rinuś'][B][I]gorzej jak taki dzieciak podejdzie i zamiast pogłaskać psa to klepnie go w głowę...:roll: ostatnio miałyśmy taki przypadek z Vena&vivi...[/I][/B] [B][I]taaa w sumie wiedziałam jakiego psa biorę :evil_lol: [/I][/B] [B][I]a Brutus jak widzi robotników to już w ogóle biegnie do nich bez wołania...przyzwyczaił się , że robotnicy, którzy remontowali nam blok uwielbiali go i zawsze dawali mu kiełbaskę :evil_lol:[/I][/B][/quote] Ja nie lubię jak dzieciaki mi psy chcą pogłaskać, prosto z piaskownicy albo od piłki idą i jak potem te psy wyglądają :( Nie boisz się, jak pies zjada coś od obcych?
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL]http://images31.fotosik.pl/355/11c992cc3c53dd9b.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]żabulec :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] I rozkraczony do tego ;)
-
[URL]http://images36.fotosik.pl/9/e5229e4bda78153d.jpg[/URL] - nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że tutaj mruczy jak kotek ;) Ale macie hardkorowych sąsiadów.... U nas to policja przychodzi, jak niemowlak płacze za długo :evil_lol: Gorsze rzeczy się raczej nie zdarzają :) Mój Mężu też korzysta z Dogo, więc mnie rozumie (powiedzmy :diabloti:) ;) Zaraź TZa ;)
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]zróbcie fotasa jak piją te białe ...paskudniki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]witanko :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Widziałam kiedyś filmik na youtubie ;) Jest tu gdzieś w którymś forum ;)
-
[quote name='Rinuś'][B][I]Jak ktoś cmoka na Brutusa to ten od razu leci z uśmiechnięta morda...chyba, że się na niego wydrę i karzę mu wrócić..ale wtedy to ja wyglądam jak idiotka...[/I][/B] [B][I]uroki posiadania psa w typie Labradora :roll:[/I][/B][/quote] Moje psiury też lecą do wszystkich ludzi, nie mogę ich ze smyczy spuszczać między ludźmi, bo by każdy dzieciak łapy do psów wycierał.... Przyjacielskie te psiaki mamy, co robić ;)
-
[quote name='WildH']Dzisiaj idąc przez miasto szłyśmy przez [U]szeroki chodnik tuż obok ruchliwej ulicy[/U]. Sucz oczywiście na smyczy. Przed nami idzie facet i mała dziewczynka, a obok nich dosyć gruby cocker spaniel [U]bez smyczy.[/U] Wyciągam smaczki, pokazuję Czice. Suczka zobaczyła cockera ale zignorowała go i patrzyła na ciastka. Postanowiłyśmy ich minąć, bo cocker patrzył ale nic nie robił. Nagle zerwał się z miejsca i podbiegł do mojej. Chwila wąchania, Czika nawet nie zjeżona. I co? Cocker zaatakował Czikę :/ . Facet podbiegł, my odeszłyśmy, cocker wstrzymał atak i dostał smyczą od swojego pana i dalej poszedł spuszczony.[/quote] Miałam ostatnio prawie identyczną sytuację, ja z psami na smyczach, a jakiś obcy rzucił mi się na jednego i dziabnął go zębami. Właściciel obcego podbiegł, zbił psa, a ode mnie dostał ochrzan, że bez smyczy chodzi. Na szczęście mojemu nic się nie stało, bo chybabym tym razem ja rzuciła się na faceta.
-
[quote name='pusia2405']Ładnie się uśmiecha ten twój królewicz;).[/quote] Dlatego go wielbię ;)
-
[quote name='Ela i Luna'][URL]http://images32.fotosik.pl/354/e06b5c0801c03b25.jpg[/URL] Jaki słodki :loveu: Hmmm... ale jak to jest że królewicz śpi na sofie a królewna na podłodze??? :crazyeye: Gdzie tu równouprawnienie? :lol:[/quote] Oni tak na zmianę, dziś rano zastałam Fialkę na sofie a Vadira pod sofą ;)
-
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
jbk replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
I każdy pilnuje swojej miski? Żaden nie zagląda drugiemu? -
[quote name='lolka75'] No mlody straszny waciak:loveu:...i tym bardziej widac jak mu sie siersc zmoczy:shake: A ta baba to juz nie istnieje w mojej glowie;)[/quote] Vadir nadal tak pije, że wszystko pływa ;) A widziałaś, w jaki sposób pies układa język przy piciu? Co do baby - BARDZO DOBRZE :) Nie zasłużyła na Twoją uwagę :)
-
Jak opowiem chłopakom o ruchoząbkach, to padną ze śmiechu ;P Tak jak ja przed chwilą :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='M&T']hejka... jestem chora i po prostu umieram, ledwo sie z lozka dzwignelam, wiec przez kilka dni moze mnie nie byc na dgm :( do uslyszenia cioteczki :hand:[/quote] Nie umieraj, bo Mickeyowi będzie smutno, zdrowiej! Czekamy!
-
Sesja królewny :) Odpoczynek :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/2d82077db5c8e92f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/354/1281392486dadf7d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/7/dbd2af481eddcbec.jpg[/IMG][/URL] I przeciąganko ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/271/456c30a16384687b.jpg[/IMG][/URL] I już jest wygodnie ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/7/1e507fb549bce221.jpg[/IMG][/URL]
-
Chyba mu się śni coś miłego, skoro się uśmiecha :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/354/e06b5c0801c03b25.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/40d1c7e03a0620eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/271/277a553ed28368e8.jpg[/IMG][/URL] I już się trochę rozbudził ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/7/647aaf866075c162.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/271/913612388df2a127.jpg[/IMG][/URL]