Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [URL]http://www.pyo.3d.pl/zuza/ZUZA_2008_09_JG/ZUZA_2008.09_164.jpg[/URL] - próbowała się przekopać do Chin?
  2. Mówię Wam, Manuel jest gejem i wolałby pójść buty kupować ;)
  3. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]TYLKO KAWE.... ja tam wygłodniała nie jestem :grins: INO KAWY MI CZA!!!!! :diabloti: metrosexualnego manuela zostawiam Wam :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ja też tylko kawy, a Wy se tam drzyjcie włosy z głowy wzajemnie ;) Pewnie Manuel i tak jest gejem :diabloti:
  4. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]relax= zostawić wszystko w domu nie myśleć o niczym... dychnąć .... :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A umiesz tak? Nie myśleć?
  5. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jbk ma dziure jak ozonowa [IMG]http://yelims.free.fr/Jetirelalangue/Langue31.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]teeee... powiedz no mi dziołszka czy w Skoczowie jest gdzie spędzić romantyczne popołudnie :razz::razz::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Wydało się! :oops: W Skoczowie? Zależy, z chłopem chcesz, czy z psem? Z psami - Kaplicówka, Łęg, nad Wisłą, nad Bładnicą..... miejscówek mnóstwo. Z chłopem - możnaby w Sadybie na rynku, w Nowej na Mickiewicza, a jak masz ochotę tylko na ciastko i kawę, to u Dusia na Kościelnej :)
  6. [URL]http://img219.imageshack.us/img219/7720/dsc00589iz0.jpg[/URL] - następna królewna :))
  7. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ale to nie to.... kcem jechać gdzieś INO z Pawciem, obowiązki zostawić w domu, zrelaxować sie a nie gonić jak goopia .... :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] A jak wygląda RELAX dla Ciebie?
  8. Gdzie nie zajrzę, tam sex........ :oops:
  9. [quote name='deer_1987']jaka pogoda u Was? ;)[/quote] Pada, niestety :( [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]cześć :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]łapka jak u niedźwiadka polarnego :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images34.fotosik.pl/367/a5fc608eb792fd8c.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images49.fotosik.pl/13/ed812e2ac5d9cb41.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]"co on tam ma?" :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ciekawska baba z niej :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Jemu to zagląda, ale jak on na nią skacze, to jej się nie podoba :)
  10. [SIZE=5]Matko święta, spuścić Was na chwilę z oka i już się będziecie bić o faceta! Ja nie wiem! Klapsy zacznę wydzielać, niedobre Wy![/SIZE]
  11. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Czyja dziura za duża:crazyeye:......chyba jbk bo moja na pewno nie:shake: u mnie ino tak kap kap kapie:roll: a u niej to leje:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Wypraszam sobie insynuacje jakoby moja dziura była za duża :diabloti:
  12. [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]dziura za duża... nie da rady :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A ja miałam taką nadzieję, że ktoś z tym zrobi porządek....
  13. To nieprawda, że górskie powietrze głowę osłabia! W górach się lepiej pije ;)
  14. [quote name='apple'][CENTER][INDENT][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No paczaj.......normalnie ktoś nam przedziurawił niebo:angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/INDENT][/CENTER] [/quote] Trza by było naprawić jakoś.....
  15. Witamy się znowu deszczowo :(
  16. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Jak tak to się podzile:kaffee_2: bo Żonkilowej to io herbatka......ja tam wiem co jej chodzi po głowie:cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] To dziękuję za :kaffee_2: A co chodzi po głowie Żonkilkowej? To może być bardzo ciekawa opowiastka :)
  17. jbk

    kudłaty Mickey ;)

    [quote name='deer_1987']Chcesz tez sie nauczyc?[/quote] Lubię znać języki, więc czemu nie ;) Zacznijmy od podstaw :lol:
  18. A to małe to już tak całkiem małe, czy szczeniak, który urośnie? Dobrze, że kotów Armani nie zjada, bo mogłyby mu zaszkodzić ;)
  19. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Cioteczko ty moja:loveu:...............oć na kafcię w doborowym towarzystwie:cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Jednak zapraszasz? A co z Manuelem?
  20. [quote name='ewatr']Sama słodycz :loveu::loveu: [URL]http://images40.fotosik.pl/13/771dafacaf7e3b15.jpg[/URL] One w reklamie jakiejs powinny wystąpić bo sie "marnuja";) w domu :eviltong:[/quote] Może nas ktoś odkryje ;)
  21. jbk

    kudłaty Mickey ;)

    Kurde, na dgm można się nawet szwedzkiego nauczyć :evil_lol:
  22. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Conajwyżej herbatkę.......hot chocolate jakoś tak dziwnie działa na zmysły:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No masz a co to kawiarenka.......a manuel MÓJ ci jest:diabloti: My precious:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Podziel się, nie bądź taka :lol: Poza tym ja kawy chcę, a nie Manuela :eviltong:
  23. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Czesąć Magdaleno:loveu:.......zgłaszam iż znów coś mi kapie:roll: z nieba oczywiście:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Mi też :( kapie, znaczy, z nieba :angryy:
  24. Ja kawę poproszę od Manuela! i drugą też!
  25. O, a dziś się zaczęło tuż po północy ;)
×
×
  • Create New...