Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. A teraz chodźmy na spacerek :) Młody ściga Vadira :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/376/5fd50b12539253c3.jpg[/IMG][/URL] Fialka ma swoje ścieżki :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/15/c2ced3ee54ccf8da.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/15/c4d69c376176b60f.jpg[/IMG][/URL] Bieg po zdrowie :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/376/7c7d524584a97e6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/279/b53595ecf3ef5549.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/15/a0cb3481cf5d72a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/279/67f40ec2fa83ccba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/370/e6cd8ce7dc743b70.jpg[/IMG][/URL]
  3. A teraz odpoczynek po kostnej uczcie :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/15/3430050dd575d516.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/279/afd5ddf9d6147b3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/376/206b8551cd5236f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/15/9c3fa63d089c9634.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/15/194e64fce7a19cab.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Pandisia']siedziałas koło moich ukochanych tollerków których było aż 2 i jest jeszcze jedno :razz: [/quote] [URL]http://images30.fotosik.pl/282/17c42c14b8b07df5.jpg[/URL] - a tu widać nogi mojego młodego ;)) Dziękuję za fotki, Pandisiu :) [quote name='Isia & Chester']gratulacje dla Vadirka :) no dokładnie, widać jak Fialka je tak, no jak dama, a Vadir to pożera, a nie je :eviltong: kochane misiaczki :loveu::loveu:[/quote] Toteż kocham je nad życie :) [quote name='Ela i Luna'][URL]http://images27.fotosik.pl/279/470e475da3ae7d41.jpg[/URL] Czy po takiej uczcie kąpiesz swoje maleństwa czy one same się jakoś doprowadzają do porządku?[/quote] Spłukujemy krew w zimnej wodzie :)
  5. [quote name='Pandisia']Jeszcze jedno ale nie jestem pewna czy to Wy :razz: [/quote] To na pewno my, widać kawałek mojego żakietu ;) Poza tym wystawiany był tylko jeden samoyed, Vadir :)
  6. [quote name='Iza i Avanti']To teraz wiem, skąd te moje problemy z soczewkami :evil_lol:[/quote] :roflt: patrz kurde, mi się też ostatnio coś dzieje.... :roflt:
  7. [quote name='bonsai_88']Ba, żeby od rana... nie dość, że w Krakowie będę już od piątku [może czwartku wieczorem], to zajęcia codziennie zaczynają się o 8 rano... bo przywitałabym się na pewno jakby była w okolicy :)[/quote] No cóż, planujemy więcej wystaw, bo chcemy reproduktorka z niego zrobić ;) Może innym razem się uda ;)
  8. [quote name='lolka75']ale sliczny Dili:multi::loveu: przeca un grzeczny na foteczkach:loveu: a Ty go tak oczerniasz:shake::roll:[/quote] Na foteczkach nie słychać, jak szczeka ;)
  9. [quote name='bonsai_88']Ja sie tak nie bawię... co roku jeżdżę do Zabrza na wystawę [mam jakieś 20 minut samochodem od domu ;)] i w tym roku, jak szykują sie takie fajne atrakcje [tutejsza zimowa kula na ringu, zjazd agilitowców] to ja... to ja nie przyjeżdżam, bo mam zjazd z uczelni :([/quote] No zobacz, co za pech :( Od rana masz ten zjazd? Może wpadniesz się przywitać? A tu fotki z wystawy jakieś cudze, ukradłam :diabloti: Autor - bogi ;) [URL]http://images32.fotosik.pl/375/d2d6d427fbb6d224.jpg[/URL] i [URL]http://images31.fotosik.pl/376/2f44d05133c5ed23.jpg[/URL] - na moją minę nie patrzcie, słońce mi w oczy świeciło :eviltong:
  10. [quote name='Pandisia']To widziałam Was na zdjęciu :loveu: poproszę znajomego o pozwolenie skopiowania :razz:[/quote] Na forum wystawy też jesteśmy parę razy ;) Chętnie zobaczę tą fotkę :)
  11. jbk

    kudłaty Mickey ;)

    Fajnie macie, że macie morze...... A jak jest wzburzone, to Mickey też pływa, czy się boi? I jak tam Minnie w nowym domku?
  12. [quote name='Pandisia']Siedziałaś w Rybniku z psem przy ringu honorowym?[/quote] Siedziałam ;) Czekaliśmy na Puppy BIS :)
  13. [URL]http://images34.fotosik.pl/376/72fb92e4e3e6c054.jpg[/URL] - uczy się chodzić na dwóch łapach, tylko czemu na przednich??
  14. [quote name='halgre58'][COLOR=darkred]A dziś pada u nas ... ale fotki jeszcze są, tylko jakoś czasu nie ma ...;)[/COLOR] [/quote] Wsadzać trza, wsadzać! Ja mam na kompie 11 zestawów do wrzucenia na fotosik, a z fotosika też jeszcze nie wszystko jest tu w galerii, hehe :lol:
  15. [URL]http://images32.fotosik.pl/375/6c6e7d142f63e155.jpg[/URL] - tu chcę, tu tu tu!!!
  16. [URL]http://i38.tinypic.com/2z6wnqh.jpg[/URL] - biedny dzidziuś :)
  17. [quote name='AngelsDream']No Baaj takie cuda je w swojej klatce i nauczył się, że się nie wychodzi z niej :) Chyba, że bez kości. ^^[/quote] Vadir jeszcze nie ma klatki, ale myślimy nad zakupem, skoro mamy go wystawiać ;) [quote name='basia bonnie']Ooo:multi: przyjdę pokibicować!!! :) i wymiziać :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Przyjdź :) Będzie z nami akzs :) [quote name='Pandisia']No właśnie że mnie w Zabrzu nie będzie :shake: a tak chciałam na żywo zobaczyć i wymiziać :-(. Musze czekać chyba aż do Katowic a to tyle czasu jeszcze :evil_lol:[/quote] Nie znam jeszcze harmonogramu wystaw przyszłorocznych, a tym ta zabrzańska to będzie nasza ostatnia ;) Ale przecież w tym roku się świat nie kończy ;) [quote name='lolka75']ale piekne krwiozercze bestyjki:multi::loveu::multi: czesc czempiony:loveu:[/quote] Cześć Wam ;))
  18. [quote name='Menrzuś']Niieeeeee.....tam to dźwięczne głoski słychać :diabloti:....czasami tylko jest "puf" - więc dalej fufanie jest odpowiednie do tego co staram się zrobić :evil_lol: Tu Iza ma rację - weź na tymczas buldożka, a poczujesz raj :diabloti:[/quote] Ja tam się nie zastanawiam nad dźwięcznością tych głosek, dama o takich sprawach nie myśli :diabloti: Wzięłabym i na stałe buldożka, ale co będzie, jak mi zje samoyedki? Poza tym, skoro oczy aż pieką, to nie wiem, czy to dobry pomysł :evil_lol: Soczewki by mi w oczach spłonęły i co, przestałabym widzieć ;P
  19. [quote name='agbar']poskladac nieeee ale poprasowac mogem:grins: [/quote] Po moim wieszaniu nie trzeba prasować ;) Tak se tłumaczę i chodzę w pogniecionych :diabloti:
  20. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='Pandisia']Loluś jeden czy dwa co za różnica i tak pełno kudłów do odkurzania :lol: Pozdrówki :loveu:[/quote] Właśnie :) Nawet jakby było siedem ;)
  21. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jasna dupa... a tu manuel wciąż żywy :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] Żywy czy nie, poszedł se w diabły :diabloti:
  22. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial][COLOR=red]w Rybcu też były ino goopi prezydent miasta pognał [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:mad:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:calus: oć zabiorę Cię na wycieczkę :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] A u nas latają jak chcą :) Mnie też zabierzesz? Weź mnie, weź mnie!!
  23. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie ważne czy szczypie... ważne że zabija miliony bakterii- NA ŚMIERĆ :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Powinni go używać podczas operacji :)
  24. [quote name='Iza i Avanti']A przodują w tym... boksery![/quote] Ja bym powiedziała, że samoyedki ;P
×
×
  • Create New...