Trochę ubrałam tych ludzików, ale u mnie ślicznie się mieściły w 2 rządkach, nic nie wystawało. No ale tak przeważnie jest, że własnych błędów się nie widzi ;). Dzięki, że to zauważyłaś, wolę się modom nie narażać :evil_lol:.
Liweczko :loveu::loveu::loveu:
Agatko, czy to już najprawdziwsza PRAWDA??? Można już szaleć ze szczęścia?[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/Banan%5B1%5D.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/Banan%5B1%5D.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/Banan%5B1%5D.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/Banan%5B1%5D.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/Banan%5B1%5D.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/Banan%5B1%5D.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/Banan%5B1%5D.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/Banan%5B1%5D.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/Banan%5B1%5D.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/Banan%5B1%5D.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/Banan%5B1%5D.gif[/IMG][COLOR=Green]
[/COLOR]
Piętnem byłoby, gdyby napis brzmiał np.: kradnie, porzuciła psa, znęca się nad zwierzętami i inne takie... A obecny "podpis", oprócz tego, że jest bardzo, hm... wyrazisty, niczego nie oznacza :lol:. No i nie jesteś z tym sama ;)
[quote name='pies?']miała być historia a wyszła dupa[/quote]
to JEST HISTORIA przepełniona psim szczęściem i Waszym - Twoim i Twojej Mamy bólem, ogromną miłością i dobrocią i poczuciem niesprawiedliwości. Balbinka poznała, co to szczęście, Wam został ból - i Mars...
Jeszcze raz - trzymaj się, Pies?
[quote name='agata51']Co z tymi fotkami?! Dlaczego one są wciąż "czasowo niedostępne"?! I to akurat twoje, Liweńko![/quote]
"Jesienna" Liwka działa :lol: