-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
Nie marudzę, cieszę się że Zytką jest zainteresowanie.:loveu: Przemaglowałam pana chyba z pół godziny, prześlę mu na maila jej ,, port folio'' może mu się spodoba. No i jest myśliwym, musiał zdać relację w jakim kole i ostrzegłam go że w razie czego mi nie umknie, odnajdę go.:mad: Dałam mu do zrozumienia, że dostanie psa z którym były związane pewne koszty, więc będzie go musiał szanować. Mam nadzieję że się nie wystraszył:shake:
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Mika31 niech Ci się Pikuś zdrowo i dobrze chowa. Miał szczęście chłopak. -
Tak, nie wiem również dlaczego, nie umiem sobie tego wytłumaczyć. Ale ja tak mam z każdym psem.
-
[quote name='lilith27']wznowiłam ...............[/QUOTE] Dziękuję lilith27.:loveu: Nie przesłalam jeszcze zdjęć Zyty temu panu z zakładu. Popatrzcie, co myślicie ? Jakoś sama nie wiem: [url]http://www.roman-gurtat.pl/index.html[/url]
-
Tak reaguje Dukacik na hasło ,, pokaż oczka '' :evil_lol: [IMG]http://images36.fotosik.pl/144/8b8119aba62a77f1.jpg[/IMG] Zabawa własną łapką [IMG]http://images35.fotosik.pl/112/0095f82580ed7825.jpg[/IMG] Kochany Dukacik:loveu::loveu: Jest grubiutki, szczęśliwy i rozpieszczany.
-
Dukat, zdrobniale Ducio w domu w Warszawie zawładnął sercami swoich nowych właścicieli :lol: Jest szczęśliwy, jak chyba nigdy w swoim życiu. Mam częsty kontakt telefoniczny z p. Ewą i rozmowy o Dukacie to są jedne z najprzyjemniejszych chwil w tych wszystkich akcjach ratowania psów. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że Dukacik to wielki szczęściarz. Przyjemne jest również to, że zawsze mogę zadzwonić i porozmawiać o nim, nie budzi to u nowych właścicieli irytacji :lol: Popatrzcie na Dukata jaki jest szczęśliwy. Dostałam jego zdjęcia przesłane MMS-em : Dukat odpoczywa:p [IMG]http://images47.fotosik.pl/257/33817e3571241050.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/258/3039c820d54b2a45.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/257/7c7e8c8bc63d635f.jpg[/IMG]
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='anawa']Tola, a ten na drugim zdjeciu to na pewno nie Hero?[/QUOTE] Nie wiem, ale ja też mam wrażenie że jest w jego wyglądzie coś przypominającego Hero. Ale funia mówi że to na pewno nie on. -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Wiesz dobrze funiu, że w naszej piwniczce znajdą się takie napary, że włosogłówki wyjdą Ci którędy tylko będzie to możliwe i niemożliwe.[B] Dla dobra Hero[/B], żebyś go w końcu odnalazła będziemy je na Tobie golić, właśnie poinformowałam o tym Józia. Nie może się doczekać :evil_lol: -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Szarotko włosogłówka to wstrętny pasożyt ,który siedzi w tobie we mnie i w bianceO. Są zielarki ,które stosują napary po których one wyłaża ,na plecach i na policzkach ,Tak nie dawno zrobiła moja koleżanka i jej dziecku wyłaziło tego mnóstwo ,zielarka goliła to maszynka po plecach .Wygląda to jak zasechniety silikon długie i ciągnące !!!!!!!!!!! .Chyba siedzą w mięsniach . Bianka O jest lekarzem zaraz mnie opieprzy[/QUOTE] Nie kochana funiu, nie opieprzę Cię:mad: Tylko Ci te włosogłówki z Józiem przy następnej wizycie z przyjemnością zgolimy. Jemu zostawię miejsca odpowiednie do jego specjalizacji. Masz to jak w banku :diabloti: -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Szarotko golenie włosogłówek i wożenie koszulek do baby, to jest panaceum w Polsce na każde nieszczęście i chorobę. Gdzie rozum mówi jedno, a wiara w rzeczy irracjonalne zupełnie co innego, tam tylko to pozostaje od co najmniej 200 lat. -
Ach prawda, ok. Lubartowa to Nowodwór - matrioszka2, plastelina, Teresz10. Funia, to jest bardzo znany zakład stolarski wykonujący meble sakralne, może już skojarzą właściciela.
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
No nie dziewczyny, to jeszcze koszulkę (chyba legowisko ) do baby w Otroczu zawieźcie i zgolcie włosogłówki :shake: -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
No cóż, jakby to powiedzieć, zrobiłam sobie kilkugodzinną wycieczkę w te mrozy do lasu i...leżę już od tygodnia z zapaleniem płuc i opłucnej :roll:. Ale na grzyby poszłabym :evil_lol: -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Fabian odzyskał juz radosc zycia i mlodzienczą werwę no i dzisiaj przez płot zrobil sobie wycieczkę do suczki z cieczką:mad: Cale szczescie to 2 domy dalej i nie trzeba bylo chlopaka szukac po calej wsi:cool3:[/QUOTE] A......zdążył ? Bo może teraz będę musiała wystawić kolejny bazarek, żeby wyrobić na alimenty Fabiana:diabloti: -
Jamnikowaty Fokus ponad 2 lata w schronie Juz w DS w Warszawie:):)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
O rany, nawet jak się ma chwile zwątpienia to przy takim zdjęciu wymiękam. [FONT=Arial][SIZE=2][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3148/img3388a.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Może my szukamy Hero przechodząc obok niego ? To tak jak z Fridą , jeszcze wczoraj pomimo że były zdjęcia myślałam że wyciągnięta została inna sunia. Dzisiaj wiadomo że to jednak ona, tylko na poprzednich ujęciach wydawała się mniejsza, szczuplejsza, zupełnie czarna i bez żabocika. -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=4]ROZLICZENIE BAZARKU DLA FABIANA[/SIZE][/B] [INDENT] [SIZE=5][B]DOCHÓD Z BAZARKU : 1094 ZŁ[/B][/SIZE] Przy stawce za średniego pieska 10 zł za dobę i stałej deklaracji 100 zł miesięcznie od sponsorki[B] E-S , [/B]Fabian ma zabezpieczony pobyt w hoteliku u funi na okres sześciu miesięcy. [B][SIZE=4] W[/SIZE][/B][B][SIZE=4]SZYSTKIM KUPUJĄCYM BARDZO DZIĘKUJĘ ZA UCZESTNICTWO. [SIZE=3] Dzięki Wam Fabian ma zabezpieczony półroczny pobyt w hoteliku [/SIZE][/SIZE][/B][B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG] W przypadku gdyby Fabian poszedł wcześniej do adopcji, na jego miejsce wybiorę innego pieska, który skorzysta z Waszych wpłat, o czym poinformuję na wątku Fabiana. Pieniądze zostały dzisiaj przelane na konto Fanbiana w hoteliku. [/B] [FONT=garamond][SIZE=5][B][COLOR=black] [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [/INDENT] -
Zapraszam na bazarek kosmetyczny dla zamojskiej Fridy :lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179368-DLA-MAA-EJ-BRUNETKI-OD-DUA-EJ-BLONDYNKI-I-DLA-CIEBIE-NA-WALENTYNKI-Do-14-02-2010?p=14047345#post14047345[/url]
-
Jamnik Bulik -JUZ W SWOIM DOMU W MILANÓWKU!!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
No nareszcie ktoś porządnie podniósł wątek na samą górę ;) -
Tak, ale na nim nie widać wielkości piekielnej Zyty.:shake: Zrobię tak: prześlę mu te wcześniejsze gdzie jest widoczna cała jej postać i temperament, potem to z samochodu po sterylce z zaznaczeniem, że jest już teraz taka piękna :roll: Ale proszę pomyślcie, wizyta przedadopcyjna w tym przypadku jest konieczna. Może znacie kogoś z dogo w tamtych okolicach ?
-
[quote name='KrystynaS']Bianka0 przez banerek w Twoim podpisie weszłam na wątek Zyty Piekielnej (:megagrin:) i na bazarek dla niej z cyklu 'runo leśne - przetworzone'. Słuchaj czy masz jeszcze ten asortyment do sprzedania??? Takie specjały to ja jadłam w dzieciństwie w domu mojej Babci. No cóż, chociaż sobie słoiczki pooglądałam. Poszukaj, przemyśl no bo Lili przydałyby się pieniądze :lol:[/QUOTE] Reszta grzybków poszła na bazarku dla Fabiana. Zostały tylko gąski. Nowy bazarek będzie lada moment, po rozliczeniu fabiankowego.:razz:
-
Posokowce i gończe na pewno potrzebują więcej ruchu niż jamniki, nie są raczej jazgotliwe. Lubią długie i częste spacery. Ostatnio mój Dukat w typie posokowca poszedł do Wa-wy, nowi właściciele muszą z nim wychodzić co najmniej 6 x dziennie i to na długie spacery. Na początku małe pomieszczenie w bloku męczyło go, chodził i popiskiwał, przez miesiąc dostawał ziołowy lek sedatywny. Ale czasami myśliwi kupią za 3 tysiące gończego , a potem przez 2 tygodnie ( albo i dłużej ) potrafią go trzymać w kojcu, bo nie ma akurat sezonu polowań, a oni nie mają czasu na spacer po lesie.
-
Malagos, nie wiem co chciałabyś usłyszeć w którym typie rasy ona jest. Ale na pewno może być w typie każdej z nich, bo jest piękna. Emi jest ślicznym wielorasowcem i całe szczęście, że nie w typie gończego, posokowca lub ogara, bo te najtrudniej idą do adopcji. Nie jestem znawcą tych ras, ale wiem że moi znajomi myśliwi to nie są ludzie którzy adoptują psy w typie ras, wśród nich jest okropny snobizm, są w stanie zapłacić dużo za psa którym się będą mogli chwalić między sobą. A pozostali boją się adoptować psy w typie ras myśliwskich , bo mieszkają w bloku, lub nic o tych rasach nie wiedzą. Więc Emi jest piękną sunią w każdym typie rasy w jakim Ty lub przyszły domek chcecie ją widzieć.:lol:
-
Może jak Zyta pójdzie do domu, to Lili damy na jej miejsce do DT, dzisiaj rozmawiałam z Krystyną i chyba połknęła bakcyla :razz:
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Kto to jest Muminek ? Szarotka ty już się nawet śnić nie musisz ,wystarczy ze po raz setny napiszesz wyciągnijcie go i mnie juz to styka:eviltong: Barnaba jutro wyjeżdza w droge po nowe życie :loveu:Zajrzyjcie na wątek . Jutro jadę własnie min/ po to by go przekazać osobie transportującej . Przy okazji będzie Szukanie Hero ,zdjęcionka Lili i reszty .[/QUOTE] Funia PROSZĘ porób trochę więcej zdjęć Elizie, bo nie mogę wystartować z bazarkiem dla niej