-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Bezpośrednio na konto hoteliku u funi przelałam moją miesięczną deklarację dla Mańka i Mani - 40 zł. Oraz 200 zł z jamniczej skarpety - wsparcie po 100 zł dla każdego z nich. -
W sobotę byłaś z Zytą u weta, dalej bierze antybiotyk?
-
[quote name='ala123']masz racje tzreba spróbować i jutro poszukam w swoim zeszyciku z namiarami telefonu do tego człowieka;tylko jak rozmawiać i proponowac psa,którego się nie zna, a w dodatku takiego wielkiego[/QUOTE] Tu jest jego strona z mailem i nr. tel. ( to ten starszy pan) Można przesłać mu zdjęcia na maila z zapytaniem, czy już ma psa i może ten mu się podoba do pilnowania posesji. Mam wrażenie po tel. rozmowie, że Zyta to nie był jego typ, a tan psiak może mu się spodobać. [URL]http://www.roman-gurtat.pl/index.html[/URL]
-
[quote name='ala123']facet chciał suczkę ztego co pamiętam, bo chyba wcześniej miał suczkę. Można psa ogłaszać, ale trzeba być pewnym ,że jak ktos się zgłosi ,to pies bedzie;czyli trzeba znaleźć mu jakieś lokum i dopiero wtedy. jestem gotowa zadeklarować 200 zł miesiecznie aby tylko znalexć mu coś tymczasowego[/QUOTE] Facet miał wcześniej psa, ale w typie rasy ON. Był bardzo ładny, więc mu go ukradli. Suczki szukał tylko dlatego, że mu się wydawało że bardziej domu się będzie trzymała.
-
Masz rację alu, sytuacja jest prawie bez wyjścia. Tak duży pies zacznie w końcu jakiejś ,,dobrej duszyczce'' przeszkadzać, bo przecież może być agresywny. A w schronisku z takim dołem szybko stanie się ofiarą innych psów, tam też nie lubią dużych. Nie wiem, może ktoś z anonsów będzie szukał psa stróżującego, sam jego wygląd budzi respekt. Może zadzwonić do tego pana któremu się Zyta nie spodobała, on szukał jakiegoś do pilnowania stolarni. Z czasem będzie pewnie szczekał, a poza tym on nie musi szczekać, swoim wyglądem będzie pilnował.
-
Miała być jamnikiem... PRZYLEPKA FRIDA MA JUŻ DOMEK! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Ja nie pójdę do Pani Bogusi bo jej zostawiłam Polę na wieczny tymczas ,wygoniłaby mnie .......[/QUOTE] Funiu, chyba Ci się wątki psiaków popultały:evil_lol: -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
bianka0 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']A wiesz, że to całkiem prawdopodobne. Tylko teraz tak - jest oddzielony od Fabiana, niewyżytego seksualnie, a dla dobra Heńka, który naśladuje psy - dobrze byłoby, gdyby jednak był z odważnym, ufnym ludziom pieskiem, ale nie z typem markiza de Sade (oj Fabian, Fabian). Przyśpieszy to jego socjalizację. Ewa[/QUOTE] No to ładnie Ewa określiłaś naszego Fabianka i na dodatek niezasłużenie :evil_lol: Ale klejnoty i tak trzeba będzie mu ciachnąć, bo to uciekinier z natury;) -
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
W dobrych rękach u funi szybko się zsocjalizuje :cool3: Przestanie się bać i będzie siusiać na dworze. Czy wiadomo już coś o charakterze i nawykach Mańka. -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Macie może telefon do Bianki?[/QUOTE] Już wszystko OK. wiem gdzie jest błąd, wstrzymałam się z wysyłką do Twojej odpowiedzi na pw,:razz: -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Czyli jak tylko funiu będzie to możliwe, ze względów organizacyjnych w hoteliku, Fabian jest przeznaczony do ciachnięcia klejnotów :evil_lol: Funiu gdybyś szczepiła Lili na wirusówki zaszczep też Fabiana, wścieklinę i książeczkę ze schronu chyba ma chłopak. -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
bianka0 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[B]W ramach wdzięczności dla lilith27[/B], że zawsze mogę na Nią liczyć w związku z allegrem dla moich psiaków, mogę wpłacić 40 zł na sterylkę dla Dory. I przepraszam że tylko tyle, ale tych ,,moich '' też trochę się nazbierało :roll: Dziękuję Ci lilith za niezawodność i życzliwość, no i proszę o nr konta:lol: -
[B]Dziękuję lilith i Alu[/B]:loveu::loveu: Znowu mam za mało czasu żeby w porę zaglądać na wątek. :shake: Jestem Wam bardzo wdzięczna,że o niej pamiętacie. A na maile nie ma odpowiedzi i telefon milczy :-( Sytuacja w DT nieciekawa, Zyta musi iść do domu.
-
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
W Janowie Lubelskim, to wprawdzie niezbyt daleko od Zamościa ok 70 km,ale na codzienne wypady i jakąś pomoc za daleko :shake: -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Szkoda że mieszkam tak daleko :shake: Zazdroszczę Ci , mogłabym tam być codziennie, zawsze coś bym pomogła.:evil_lol: -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Nic nie mówmy, czekajmy. Może zadekował się u suczek.;) Podobno w tym schronie jest to możliwe. -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Bo miejsce w boksie Fabiana jest zarezerwowane dla Hero:roll: -
Jamnik Bulik -JUZ W SWOIM DOMU W MILANÓWKU!!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']Buli znalazł juz swój domek,bedzie mieszkał blisko mnie w Ustce.[/QUOTE] Czy to ten domek u Twojej znajomej ?:multi: -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
To wylegiwanie się na dachu budy to chyba zwyczaj ze schroniska ? A są fotki :razz: -
Miała być jamnikiem... PRZYLEPKA FRIDA MA JUŻ DOMEK! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Z tą sterylką to rzeczywiście świetnie wyszło, bez stresu, z zaskoczenia.:cool3: -
Miała być jamnikiem... PRZYLEPKA FRIDA MA JUŻ DOMEK! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Czy już jest po ? Jak się czuje ? -
Miała być jamnikiem... PRZYLEPKA FRIDA MA JUŻ DOMEK! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilk_a']powtórzyć allegro ? :)[/QUOTE] Lilk_a będę bardzo wdzięczna :p Dane do przelewu mam, dzisiaj zrobię, chyba też na 14 dni, wyróżnione.:lol: