Jump to content
Dogomania

bianka0

Members
  • Posts

    10475
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka0

  1. Mazury to moje kiedyś wymarzone miejsce do zamieszkania. Bardzo mi się podobało, że człowiek nie mieszka tam na drugim człowieku.:evil_lol: Kiedyś , kiedy miałam inny tryb pracy i znacznie mniejszy zwierzyniec co roku spędzałam 2 tygodnie w Giżycku. Pięknie tam żyjecie :p
  2. No cóż, to że z mężem jesteśmy lekarzami bardzo ułatwia mam opiekę nad chorymi i starymi psami. Większość leków weterynaryjnych ma odpowiedniki ,,ludzkie ''. Sami możemy dobrać leki i po konsultacji ze znajomymi wetami przestawić na nie psiaki. Wizyty u weterynarza u nas też są rzadkością. Co do karm specjalistycznych horrendalnie drogich, to również możemy sobie pozwolić na ich odstawienie. Wystarczy znać zabronione produkty w pokarmach i ich nie używać gotując naturalne jedzenie. Chorzy na te same choroby ludzie żywią się według zasad ustalonej diety, nie zmuszamy ich do jedzenia suchych karm specjalistycznych. Rynek karm weterynaryjnych to olbrzymi interes.
  3. Piękna. Jak oglądam takie psie piękności to czasami mam zapędy posiadania takiego ślicznego jamnika. Ale obiecałam sobie, że w moim domu są zarezerwowane miejsca dla starych i chorych.
  4. [quote name='Isadora7']E tam u mnie teraz są trzy i szaleństwo totalne[/QUOTE] Isadoro, czy ten trzeci jamniczek to już stały domek, czy tymczas ? To któryś z tych długowłosych ze stron jamników do adopcji ?
  5. Wklej ich na nasz wątek :razz:
  6. Czyli magdenka ten prówkowy maluch w Twoim awatarku rządzi tymi większymi psiakami :evil_lol: Czy masz ich zdjęcia ?
  7. Moje też szaleją, nie są takie znowu grzeczne :evil_lol: Ale przy tej ilości psów musiały się wszystkie nauczyć zasad współżycia ze sobą i z nami. Problemem jest moja ciągła nieobecność w domu, więc psiakami w zasadzie opiekuje się mój TZ-et. Czasami myślę że to święty człowiek, rzadko mężczyzna pozwala na taką ilość piesków w domu i do tego w większości chorych i wymagających opieki.
  8. [B]Funiu, niestety muszę Cię zacząć molestować o podanie podstawowych wiadomości do ogłoszeń.[/B] Mam nadzieję, że nie wrzucisz mnie za to na ignorowane :diabloti: Elizka już drugi tydzień u Ciebie, więc muszę ruszyć z kopyta z ogłoszeniami. Zamówię tekst gotowy i 25 ogłoszeń ale koniecznie musisz podać to co jest do tego wymagane. Szkoda czasu dla Elizki , więc zlituj się nad nami :cool3: [SIZE=4][U]Do ogłoszeń potrzebujemy:[/U][/SIZE] - [B]gotowego tekstu[/B] - dowolnej długości - i [B]zdjęć[/B], przy czym przynajmniej dwa muszą mieć też kopię w rozmiarze do 100 kB.
  9. Magdenka1 Twój jamniczek dlatego tak skacze po łóżkach bo jest tylko jeden, rozpieszczony:cool3: Weźcie drugiego, jedynak momentalnie zmieni swoje zachowanie. Jamniki są bardzo inteligentne, kiedy wyczuje konkurencję w domu, zacznie walczyć o względy człowieka i próbując mu się przypodobać będzie bardziej liczył się ze zdaniem opiekunów. Tak było z rozpieszczonym Tuptusiem. Biedny, po 6-ciu latach pobytu w jednym domu, kochany, uwielbiany jedynak trafił do nas, do obcych sobie ludzi i psów.
  10. [quote name='tripti']to jest link to bazarku ok 74 sztuki za 10 zł, brakuje tam allegro, ale żabcia allegro już ma:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-na-Suri-do-31-03[/URL][/QUOTE] Dziękuję tripti, jak będę miała zdjęcia zamówię Elizce.
  11. Kiedy będziecie o niej wiedziały coś więcej , z nr tel do kontaktu, proszę dajcie znać na tej stronie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-caA-ej-Polski?p=14310595#post14310595[/url]
  12. Kiedy będzie można udzielić rzetelnej informacji, jamniczka będzie wklejona na pierwszą stronę.
  13. [B]Z[/B][B]ytka dla swojego dobra i dotychczasowej opiekunki, z przyczyn obiektywnych musi jak najszybciej opuścić DT.:-( [/B] Bardzo Was proszę o informację, gdzie będzie można ją umieścić.( DT lub hotel ) Potrzebna jest opieka osoby umiejącej pracować z trudnymi psami. W tym stanie Zyta ma nikłe szanse na jakąkolwiek adopcję.[B]:shake: [/B]
  14. Jostel5 czy ta stara jamniczka , to ten sam pies , który został wklejony wcześniej przez kinga_kinga7 [COLOR=#ffa500][B][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4466/43068.jpg[/IMG][/B][/COLOR]
  15. [quote name='kizimizi'][LEFT][B]I jeszcze ten kolega. niestety tylko na 1 zdjęciu:[/B] [/LEFT] [B]zwierzę: [/B]pies [B]płeć: [/B]samiec [B] wiek: [/B]3 lata [B]wielkość: [/B]mały [B]Pies jest zaczipowany i zaszczepiony p/wściekliźnie.[/B][/QUOTE] Czy link do wątku psa, będzie taki sam jak do poprzednich Waszych psiaków ?
  16. [quote name='Kasia77'] Jamniczka, która ma już podobno ponad 10 lat. Smutna, wycofana, bez nadziei na nowy dom. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173527-320-psA-w-BiaA-a-Podlaska[/URL][/QUOTE] Ta jamniczka jest już dawno umieszczona na pierwszej stronie.
  17. Trudno byłoby spać z wszystkimi razem, ten przywilej zarezerwowany jest dla mojej skrytej miłości Tuptusia.:evil_lol: Dlatego jeden kojec jest mniejszy, bo tam Tuptuś kładzie się tyko okazyjnie, kiedy obraża się na człowieka. Jest to kojec rezerwowy, demonstracyjny;) Popatrzcie jak wygląda Fryteczka, jest to nasz największy sukces. [IMG]http://images36.fotosik.pl/160/aeea4ac72a424d9fmed.jpg[/IMG] Już w ogóle nie musi brać leków, wada serca wyrównana, nadciśnienie tętnicze ustąpiło. Na początku bała się ręki człowieka, dzisiaj staje w kolejce do wycierania łapek i po kolei sama podaje.Jest taka malutka, kochana, ale straszna rozrabiaka. A tak wyglądała jak do nas przyjechała: [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/frytka/2.jpg[/IMG]
  18. Isadoro poczekajmy do jutra, dzisiaj będę telefonicznie mobilizowała funię do zrobienia zdjęć do ogłoszeń. Jeżeli mi się nie uda, to będzie trzeba ruszyć z ogłoszeniami wykorzystując te zdjęcia które są. Elizka jest już zapisana w kolejkę do sterylki, więc nie będziemy tracić czasu. Czy ktoś zna link do bazarku z ogłoszeniami ?
  19. Nad ciszą i spokojem między nimi czuwa rudy grubasek, jamnikowaty Maluszek - gospodarz. Niezwykle mądry i spokojny piesek, każdego sprawdzi czy ma umyte uszy, oczy, wyliże. Kiedy były mrozy stał przy drzwiach i liczył, czy wszystkie wróciły z podwórka. Zapomnieliśmy kiedyś o Goliaciku, to piszczał pod drzwiami dając nam znać, że jednego brakuje :evil_lol: Kiedyś w domu zgubiła mu się Frytka, biegał jak oszalały po wszystkich piętrach zaglądając w każdy zakamarek. Nie mieliśmy pojęcia co on szuka, kiedy znalazł Frytę z taka radością piszczał, że stało się dla nas jasne, o co mu chodziło.:cool3:
  20. Proszę o chociaż jedną fotkę Fabianka na budzie z jęzorem, nawet komórką :crazyeye:
  21. [quote name='Isadora7'][COLOR=Red][B] Danusia po smierci swojego Tofika wyłączyła sie z dogo, miejmy nadzieję że wróci. Prosże więc o chcilę cierpliwości. Będzie uaktualnienie.[/B][/COLOR][/QUOTE] Wątek jest w miarę możliwości uaktualniany.
  22. `Madallena, czytaj też posty innych. Jak już pisałam p. Jola jest w szpitalu, zapewne te perturbacje wynikają z tego faktu. Trudno się dodzwonić do męża p. Joli, ale nie nam oceniać to, gdzie jest kiedy żona przebywa w szpitalu. Myślę że jest to zbieg okoliczności,w poniedziałek p. Jola ma być już w domu, w rozmowie godzą się na robienie zdjęć i dokładną kontrolę .
  23. Nie, Henio to pupilek funi, ale to są jej słowa, że nad Fabiankiem jest najmniej pracy, jeżeli chodzi o naukę w załatwianiu potrzeb fizjologicznych.
  24. Najbardziej ich lubię jak śpią, najmniej wtedy rozrabiają :razz: [IMG]http://images35.fotosik.pl/127/a69f1d2599547817med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/185/7b02acde6b4a221emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/269/64aabd50822fbb50med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/160/aeea4ac72a424d9fmed.jpg[/IMG]
  25. Dzisiaj ktoś o Zytkę zapytał :p Dzwoniła całkiem konkretna pani,mieszkająca pod Lublinem, szukała pieska na podwórko, łagodnego do dzieci, żeby pilnował posesji. Ale podwórko jeszcze w całości nieogrodzone. Po za tym, jeszcze dom w budowie i przebywa tam jakaś osoba popołudniami i w nocy. To nie dla Zyty, obawiam się, że mogłaby uciec. :shake: Odesłałam ją do hoteliku u Murki.
×
×
  • Create New...