-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://http://images37.fotosik.pl/306/f502d9b8b2845ccfmed.jpg[/IMG][IMG]http://images49.fotosik.pl/311/13993654eca65410med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/310/529c550a274c6eccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://http://images37.fotosik.pl/306/f502d9b8b2845ccfmed.jpg[/IMG][IMG]http://http://images37.fotosik.pl/306/f502d9b8b2845ccfmed.jpg[/IMG] -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://http://images37.fotosik.pl/306/f502d9b8b2845ccfmed.jpg[/IMG]Jestem teraz kawał drańskiej, dużej babeczki [IMG]http://images37.fotosik.pl/306/f502d9b8b2845ccfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://http://images37.fotosik.pl/306/f502d9b8b2845ccfmed.jpg[/IMG][IMG]http://http://images37.fotosik.pl/306/f502d9b8b2845ccfmed.jpg[/IMG] -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Taka teraz jestem duża i taki bałagan robię w kojcach spokojnych jamników :evil_lol: [IMG]http://images49.fotosik.pl/311/24a45b2eb6bbbe6amed.jpg[/IMG] -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Nikt nigdy o niego nie zapytał, nie zadzwonił. To bardzo niesprawiedliwe, dobrze, że piesek tego nie wie bo dostałby depresji i funia znowu musiałaby robić kurs do weta. -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Filonek ma komplet ogłoszeń, część zapewne już wygasło, co do allegro muszę zapytać anitę_happy czy przedłuża. -
Młoda, ładna, zdrowa, bez agresji i zahamowań. Zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana tylko domu jej brak. A tak bardzo lgnie do ludzi i potrzebuje człowieka. Od ponad pół roku ma komplet ogłoszeń na całą Polskę i lokalne.
-
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Nie mam już pomysłu na Fabianka :shake: Pokazuję go wszystkim moim znajomym lubiącym sznaucery.Psina od początku ma komplet ogłoszeń. Fabian jest w realu najładniejszym psem w hoteliku Funi, bardzo łagodnym i spokojnym. Fabian jest bardzo sznaucerowaty. -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']Bianka odejdz od tych przetworów na chwile i podeslij nam jakeis nowe FOTY Latiki[/QUOTE] Dobrze, właśnie skończyłam czarne jagody i kurki,obiecuję że dzisiaj wstawię jej nowe zdjęcia, ale....jeszcze na chwilę pobiegnę do lasu.:evil_lol: -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaDi']Czyli ponownie szuka domu?[/QUOTE] Tak ponownie szuka domu:shake: Jest już duża, nie jest już takim szczeniaczkiem jak na zdjęciach. Notorycznie dręczy mi jamniki, na jej widok mało o ścianę się nie pozabijają :evil_lol: Już przez tydzień doszła do siebie, przestała się bać i z powrotem ładnie zachowuje czystość w domu. Uszka ma stojące, robi z nich na głowie taką śmieszną czapeczkę. Dziękuję Danusiu za allegro. -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
No cóż, pomimo że ludzie mieszkają niedaleko mnie, trudno ich poznać od każdej strony. Okazało się, że pan jest leczony na SM, ale oprócz tego ma zaburzenia psychiczne. Nie tolerował psa w domu. Przeszkadzało mu nawet to, że Latika biega po podwórku. We wtorek zadzwoniła do mnie zapłakana pani i prosiła o wyrozumiałość i zabranie pieska, bo ona nie radzi sobie z nastrojami męża. Jej żal za pieskiem wydawał się być szczery. Kiedy pojechałam po nią ( nie zgodziłam się żeby oni ją odwieźli )jej powitanie było jak tajfun. Skakała po mnie, aż po głowie, wtulała się, nie wiedziała gdzie mnie tym słodkim pyszczkiem całować. Wskoczyła mi na ręce i nawet za nimi się nie obejrzała.W samochodzie objęła mnnie za szyję łapkami i patrzyła mi w oczy. Odebrałam zupełnie innego psa niż im oddałam. -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
We wtorek Latika wróciła z adopcji. -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzeba przyznać, że Filonek jest bardzo fotogeniczny;) -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Tak, to jest naprawdę piękna i dobrana para.:p Może do tej pory nie zauważyliśmy tego, więc żadne nie chciało iść oddzielnie do domu. Czas ich ogłaszać jako komplet psów do stróżowania dużych obejść. -
:crazyeye::crazyeye: Jak zobaczyłam wspólne zdjęcia, też tak pomyślałam. To idealna para kumpli do pilnowania dużego terenu, im nic by nie umknęło.
-
JARA czyli sunia znaleziona w lesie pod Lublinem... doczekała się domu
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Panienka to chyba gończy polski :razz: Popatrzcie to jest piękny DINGO [IMG]http://img239.exs.cx/img239/5994/dingo31bi.jpg[/IMG] A to FRAZA [IMG]http://img175.exs.cx/img175/5807/fraza41ro.jpg[/IMG] Tu JARA dla porównania : [IMG]http://i46.tinypic.com/2hi7dwh.jpg[/IMG] Wydaje się być nieco starszą panienką. -
DORO-od bezdomności do radości - krotka Historia z happy endem...
bianka0 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj właśnie w tym momencie ukochany pan psiaka Damianek jest bieżmowany, a Doro asystuje mu zza płotu naprzeciwko kościoła.:evil_lol: -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
bianka0 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']wznowiłam................[/QUOTE] Po raz kolejny Dziękuję :loveu: Fabianku, jakie mam jeszcze ogłoszenia zamówić, jakie funia kolejne piękne zdjęcia ma ci zrobić, żeby ktoś chociaż o ciebie zapytał ? Jesteś takim pięknym psem, ułożonym, a nie masz szczęścia. Kolejne dziewczyny idą do adopcji, a ty zaczynasz być moim weteranem:shake: Nie mam już pomysłu z ogłoszeniami Fabiana, ma wszystkie lokalne i ogólnopolskie od momentu zabrania ze schronu i ani jednego pytania o tego pięknego czarnego diabełka :angryy: Wiem, że gdzieś ktoś na niego czeka, ale ja nie umiem go odnaleźć. -
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
bianka0 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeżeli możesz, to zrób Filonkowi allegro wyróżnione, zwrócę ci pieniądze za nie i będę Ci bardzo wdzięczna:loveu: Już teraz, kiedy wiemy jak Filonek reaguje na leki, trzeba zaznaczyć w ogłoszeniach, że piesek będzie wymagał podawania leków do końca życia, z powodu niedoczynności tarczycy i nadczynności kory nadnerczy. Myślę, że lepiej nie używać słowa ,,chory '', bo to odstrasza potencjalnych chętnych. Filonek, tak jak wiele starszych osób wymaga tylko regulowania swojego zdrowia lekami. Koszty nie są takie duże jak się na początku wydawało. Dawka Vetorylu 15 mg/ dobę musi na razie pozostać, ponieważ jest maksymalną, którą toleruje organizm Filonka. Euthyrox - 100 tabletek kosztuje nawet na receptę weterynatyjną ok. 20 zł.i starczy na półtora miesiąca. Czyli 60 mg Vetorylu po 30 tabletek to koszt 240 zł, który zabezpiecza Filoka na 4 miesiące. Koszt miesięczny leczenia Filonka to ok. 70 zł. Badania raz na 2 potem 3 miesiące, ok 50 zł. Może ktoś się w Filonku zakocha, dla kogo 70 zł miesięcznie nie będzie przeszkodą ? -
Dziękuję za ogłoszenia dla Zytki.:loveu: Czekamy na dom, Elizka go znalazła, to i Zytka się doczeka. Fabianek też. Zyta nie jest zbyt fotogeniczna, na żywo jest dużo ładniejsza.
-
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erica']Wspaniała wiadomość :multi:[/QUOTE] W sobotę poszła do domu również moja druga suczka, która przebywała w hoteliku u funi - Elizka. Domek również wspaniały, ludzie wyrozumiali. Chciałabym mieć takich dni więcej. -
Piękne maleństwo już w nowym domku, pozostawiło po sobie pustkę . Nawet jamniki w sobotę biegały po wszystkich kątach i szukały jej.:evil_lol: Anita_happy mam mnóstwo zdjęć , jak je przeglądnę to wrzucę te z molestowaniem jamniczych ogonów przez szczeniaczka. Została mi tylko taka pamiątka po Latice.:-( Ostatnie dni bardzo słabiutka była Lilith, myśleliśmy w środę, że już po niej. Podczas spacerku po ogrodzie dwa razy na krótko straciła przytomność.Od soboty znowu lepiej, wrócił jej apetyt, ale ogólnie słabnie nam staruszka. Nawet najlepsza opieka i olbrzymia miłość nie cofnie biegnącego czasu. Muszę się z tym pogodzić. Przypadek z Latiką pozwolił mi zdać egzamin w oczach TZ-ta na dom tymczasowy. Zawsze twierdził, że nie mogę już wziąć tymczasu do domu, bo go już nie oddam, zostanie u nas na zawsze:cool3: Teraz zobaczył, że może długo i ostrożnie, ale jak znajdę ten dobry dom, to jestem w stanie oddać pieska.( oczywiście najchętniej nie zrobiłabym tego :razz:)
-
ELIZKA - mała, ruda, jamnikowata suczka ma już swój wymarzony dom !
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Kasiu [B]funiu, olbrzymie podziękowania za wspaniałą opiekę nad Elizką,[/B] za jej świetną socjalizację, pielęgnację po sterylce, transport do nowego domku.:loveu: W Twoim hoteliku psy rodzą się na nowo, dajesz im szansę na adopcję. Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc w prowadzeniu wątku Elizki i przepraszam, że tak rzadko ostatnio mogłam tu zaglądać.:shake: Pieniążki które zostają z Waszych zakupów na bazarku Elizki przeznaczam po połowie na pozostałych moich podopiecznych, którzy również przebywają u funi: dla Fabiana i Zytki. Miałam wspaniałą sobotę, do swoich cudownych nowych domów poszła moja sunia Latika i Elizka. Zostały mi jeszcze trzy..... Trzymam kciuki za Elizkę, żeby nie zapomniała tego co funia ją nauczyła.:razz: -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[B]Latika od soboty po południu już w swoim wspaniałym domku.[/B]:multi::multi: Znalazła go dzięki allegro Danusi :loveu:, wypatrzyli ją moi sąsiedzi parę ulic dalej. Nie wiedząc, że sunieczka jest z Janowa zakochali się w jej oczkach. Pani zadzwoniła zaraz rano w sobotę, prosząc, czy mogą jak najszybciej przyjechać. Mała zdrajczyni zaraz wpakowała im się na ręce rozdając hojnie buziaki, bez oporów wsiadła do samochodu, zostawiając mnie ze złamanym sercem. Latika mieszka w domu, już jest uwielbiana. Wieczorem miałam telefon, że zdrajczyni czuje się dobrze i zjadła obiadek, poszła spać. A ja nie mogę sobie znaleźć miejsca w domu, wszystko mi ją przypomina, nawet TZ-et stwierdził, że brakuje tego małego sowizdrzała.:-( Państwo mają domek z ogródkiem, niedawno zmarła im ukochana suczka, w nocy siedli do komputera z postanowieniem adopcji kolejnego pieska. [B]Bardzo Wam wszystkim dziękuję za olbrzymią pomoc w prowadzeniu wątku, banerki i ogłoszenia[/B], wieczorem wstawię zdjęcia maleństwa z nowymi właścicielami. -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
bianka0 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Danusiu bardzo Ci dziękuję za ogłoszenia.:loveu: Latika waży ok 3 kg. Rośnie nam jak na drożdżach, jest bardzo kochana, ten kto ją zaadoptuje będzie z niej zadowolony. Ona teraz jest już pieskiem do domu, nie nadaje sie na zewnątrz do budy. Leży sobie w kojcu, bawi się zabawkami, absolutnie nie brudzi już w domu, wychodzi na zewnątrz nawet na siusiu. Musi być obok człowieka, chociaż nie narzuca się ze swoją obecnością ( oprócz momentów szalonej zabawy) Przepraszam że tak rzadko wchodzę na wątek, ale moja staruszka Lilith gaśnie.