Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. Szkoda ich tyle psiaków teraz :-(:-( A na stronie Azyla nie są one umieszczone... A tak w ogóle strona jest aktualizowana?
  2. A jak miała na imię ta pani? Pytam bo jestem bardzo ciekawa. Kurczę jak to dobrze :multi::multi::multi::multi:
  3. To jak to było z Fuńką? I proszę mi powiedzieć od razu jeśli Aisza zostanie adoptowana :razz: Wiesz jak mnie namierzyć w razie czego, ale ja będę jutro :evil_lol:
  4. [quote name='giselle4']Masz racje ale jak to wszystko stopnieje nooo bedzie makabra:shake: [B]Dzisiaj poszla do domku sunka -Fuńka[/B] cudowna dziewczynka co mogę powiedzeć ....nareszcie słoneczko nasze szczęścia a my w odwiedzinki pojedziemy bo po drodze mamy Pana. [URL="http://www.schroniskoazyl.eu/index.php?option=com_zoom&Itemid=45&page=view&catid=1&PageNo=1&key=1&hit=1"][IMG]http://www.schroniskoazyl.eu/images/zoom/UNGSWT/thumbs/Funiax.jpg[/IMG] [/URL][/quote] Myslałam że się nie doczekam :multi::multi::multi: Strasznie się cieszę, czyli co, usuwanko ogłoszeń :cool3: Poszła do tej pani czy gdzie?
  5. [quote name='SZPiLKA23']Wysłałam za 3,66 i dalej 2 raporty 0 kodu ;|[/quote] dziwne.. :roll::-o Miska wysyłała mi błyskawicznie te kody...
  6. [quote name='gameta']A co potrzebujesz do Ulv ? Teraz Ulv nie ma netu :shake: [B]Zaraz poszukam telefonu, tu gdzieś latał na wątkac[/B]h :roll:[/quote] Będę wdzięczna chcę po prostu sprawę załatwić z przelewem musze ją załatwić bo giselle i pani małgorzataa mnie zabiją :evil_lol:
  7. [quote name='gameta']Taaaa a myśmy myśleli, że będzie dużo tańszy :shake: Powariowali :placz: [B]Zadzwoniłam, bo mogłam, mam nadzieję, że nie masz mi za złe[/B] :roll: Za to w tym drugim, gdzie używane, powiedzieli mi, że bywają czasem używane na korbkę i wtedy kosztują około 1600 zł - tylko by trzeba dzwonić co jakiś czas i pytać, bo mają duży ruch w interesie ...[/quote] Jestem po prostu wściekła :diabloti::evil_lol::diabloti::evil_lol: Uzbieramy oby. Tylu ludzi jest chętnych, może jeszcze allegro cegielkowe? Giselle poszedł przelew od p. Małgorzaty S. na salkę, ale pomyliła się i przesłała pieniądze na schronisko w którym spalił się koin. Czy masz kontakt do użytkowniczki ulvhedin (czy jakoś tak?) ? Bo napisałam priva ale nie odpowiada...
  8. I znów wracamy do punktu wyjścia tyle że teraz tyczy się Szamanki. Dziewczyny dajcie już spokój. Wanilię udalo się wyciągnąć ze schronu, tego chciałayśmy, no nie? Zamieszka w domowym zaciszu, tego też chciałyśmy, Prawda?
  9. Gameta wyprzedziłaś mnie. Dzwonilam nikt nie odbierał napsałam na gadu gadu i dostałam odpowiedź że ten stół kosztuje [SIZE=4][B]2,380 + 22 % VAT [/B][/SIZE]
  10. Jaki milutki braciszek :evil_lol: Gabuś fajnie że u Ciebie ok, Tarzanka cieczką się nie martwcie :roll:
  11. Ja na dogo czuję się lepiej niż w rodzinie :roll: Ale co u Gabi?
  12. To ja sugeruję nie mówić ile ma lat (pomysł głupi, ale jeśli - jakie jeśli?! musi!- by jej się udało ) :roll:
  13. A czy on przyjmuje jeszcze inne leki (pomijając leki na wątrobę)?
  14. [quote name='danka1234']super ze jestes bo tu pomoc bardzo potrzebna, moje ogloszenia sa w poście 198 i 200 to zerknij by nie powielać.[/quote] dziękuję zajrzę jutro. Dzisiaj jest beznadziejny dzien i dla niektórych psiaków i dla mnie :-(
  15. Może osoba ktora założyła temat zmieni go?
  16. Miśka im wyższa kwota smsa wysłanego tym większa wartość wyróżnienia.
  17. Gisel, brak mi słów co za p****e s*****y !!! Mam ochotę zadzwonić i nagadać i w d*** mam jakiekolwiek wychowanie. Się wkurzyłam na dobranoc. Mam ochotę r******* takich ludzi.
  18. Śliczne malestwa ale takie biedactwa :-(:-(
  19. [quote name='__Lara']Musiałabyś wejść na allegro Wanilki (nie wiem [B]czy masz konto na allegro[/B]) i wszystkim, którzy kupili cegiełki napisać całą sytuację, że Wanilka ma już dom, jest po operacji, jej fundusze nie zostały wykorzystane i jak sobie Państwo wyobrażają wykorzystanie pieniędzy, które zostały przez nich wpłacone, czy mają być zwrócone czy przeznaczone na innego potrzebującego psa. [B]Ale AdaK nie musisz, ja tego dopilnuje, dzięki [/B]:)[/quote] no nie niestety nie mam bo nie posiadam 18 lat :roll: Jakby co to pisz służę pomocą.
  20. Lara ja mogę popisać tyle, że co?
  21. Hej czy nie dałoby rady tego z Norką załatwić? Isia NIE MOŻE kurować się w hałasie, ona MUSI mieć święty spokój!
  22. Nie przyjechali po maleństwo?! Nie no łapy mi odpadają....
  23. Lilmo ja się na tym nie znam ale tak wedsług mnie powinno się postępować. A od gogi z pewnością dostaniesz lepszą i jeszcze bardziej szczegółową instrukcję.
  24. snuszkak to faktycznie Lilmo b. dobrze zaproponowała. Zamiast Norki, która już wyjeżdża prawie do DT, wysłać na jej miejsce do hoteliku Isię.
  25. Miśka dzięki, to jeśli Szpilka nadal chce wysyłać sms prosiłabym o wysłanie, oczywiście każdy może wysłać smsa może być nawet ten za 3, 66 wszystko zależy od osoby która wysyła ;)
×
×
  • Create New...