-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Ewa&Duffel replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
No nie mogę :roflt: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-SoTvsYKduO8/Tg4sKULU5GI/AAAAAAAAD6Y/JbVhFMFdltQ/DSC_00372.jpg[/url] -
Same agresywne psy :shake:
-
Ja polecam smycze z ipo-sklepu z gumowymi wstawkami, które zapobiegają wrzynaniu się smyczy w dłoń, gdy pies ciągnie lub szarpie. Naprawdę świetna sprawa taka smycz [url]http://www.ipo-sklep.pl/index.php?p1366,smycz-2m-bawelna-z-guma-kod-v-2m[/url]
-
Wow, latający Sator :loveu: Świetnie uchwycone !!!
-
Wszystkie zdjęcia świetne, ale to mi się najbardziej spodobało-czysta radość ! :) http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/d13.jpg
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
Świetnie uchwycony moment, uwielbiam takie zdjęcia z otrzepywania, miny powalają :lol: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_6146.jpg[/url] Ale z nich modele :loveu: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_6272.jpg[/url] -
[quote name='motyleqq'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-zQDDuj6jaZs/TgihHHjaRAI/AAAAAAAAFVk/L8KGCmkksQk/DSC09445.JPG[/URL] sama nie wiem, który mi się bardziej podoba :evil_lol:[/QUOTE] No wiesz co...odpowiedź powinna być oczywista :shake::evil_lol: [quote name='deer_1987']To nie rob nowych jak masz tyle zaleglosci w wstawianiu :razz:[/QUOTE] Szkoda trochę nie robić zdjęć jak się jedzie gdzieś na wycieczkę czy spotyka z innymi psami ;) [quote name='ania90']ladne fotki:)[/QUOTE] [quote name='Sylwia K']świetne fotki, podoba mi się strasznie kolorystyka[/QUOTE] Dzięki :) [quote name='AgataP']a ja strasznie zazdroszczę towarzystwa na spacerach... my niestety przeważnie same :shake:[/QUOTE] [quote name='kavala']To tak jak my :([/QUOTE] Ale my też raczej głównie sami spacerujemy, na wspólne spacery umawiamy się zazwyczaj w weekendy, czasami też w tygodniu jak ktoś ma czas. Ale musimy się wcześniej umówić, nie ma tak, że wychodzę z domu i zaraz kogoś spotykam ;) [quote name='dagaa111']u nas przeważnie też tak jest kolory na zdjęciach super, zdecydowanie widać różnicę :) mi się strasznie podobają te goldeny w wersji złotej, niestety u mnie w okolicy żadnego takiego nie ma[/QUOTE] A właśnie, że jest :eviltong: Ty mieszkasz w Knurowie, prawda ? Tam mieszkają też Michał i Nemo :) [URL]http://wartagoldena.org.pl/forum/viewtopic.php?t=465[/URL] [quote name='dOgLoV'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-bKLOzFhNpSo/TgihEZ1xwmI/AAAAAAAAFVY/7vZK1XC75BI/DSC09442.JPG[/URL] widac ze swietnie sie dogaduja :loveu:[/QUOTE] Tak, bardzo się lubią :) [quote name='Paula03']Śliczna ta kolorystyka na zdjęciach! U nas jest różnie, jak chcę wyjść z psem, coś poćwiczyć i zależy mi, żebyśmy były same to nagle schodzi się mnóstwo osób, do których nie docierają, żadne prośby, a tak to chodzimy same. Chyba, że umówimy się z kimś, albo przypadkiem kogoś spotkamy![/QUOTE] Ja mam koło siebie taką polanę, przez którą w zasadzie zawsze muszę przejść, jeśli chcę iść gdzieś dalej. A tam bardzo często zbiera się takie 'towarzystwo wzajemnej adoracji'. Niby wychodzą na spacer z psami, ale tak naprawdę wcale się nimi nie interesują, puszczają je luzem, niech się bawią, a oni stoją 2-3 godziny i gadają. Wiadomo, jak to wygląda, psy się pobawią kilkanaście minut, a większość czasu leżą albo nudząc się szukają jedzenia czy obszczekują ludzi :roll: Denerwuje mnie, że w zasadzie nie da rady spokojnie przejść przez tą polanę, bo zaraz wszystkie psy lecą się przywitać, obskakują i zanim właściciele je zabiorą/odwołają to sporo czasu mija:roll:
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-QfoHgupmrXE/TgihNGjC88I/AAAAAAAAFV8/Ix6P7RvtVAQ/DSC09451.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-U0EnAE-MQSQ/TgihN0qLizI/AAAAAAAAFWA/jC7YbNkKPRU/DSC09452.JPG[/img] Koniec :)
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-ZdDqDufCLwY/TgihIEyCQJI/AAAAAAAAFVo/Ux5JMdSKdQo/DSC09446.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ovE5nxIS1xw/TgihI9kXROI/AAAAAAAAFVs/yMvLAcRtu30/DSC09447.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-1ibbRlS9OIk/TgihJ0fZImI/AAAAAAAAFVw/4ypHNovBq5Q/DSC09448.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Wvl2Ezn_b-Q/TgihLCHas_I/AAAAAAAAFV0/RtTcAh-Lsso/DSC09449.JPG[/img] Duffel z najmłodszym pańciem Hetmana [img]https://lh5.googleusercontent.com/-JtK4Mrw0PdU/TgihMC8MoYI/AAAAAAAAFV4/1yIvU-NvyKc/DSC09450.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-E3VMYf7wL50/TgihDRuK4qI/AAAAAAAAFVU/BM2QD3Ds6O8/DSC09441.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-bKLOzFhNpSo/TgihEZ1xwmI/AAAAAAAAFVY/7vZK1XC75BI/DSC09442.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-wwueHebP9cs/TgihFeP1SJI/AAAAAAAAFVc/5yOVFH4BWKI/DSC09443.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-WR0ZYcYvfgc/TgihGcU0XJI/AAAAAAAAFVg/9wFCeG0YW90/DSC09444.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-zQDDuj6jaZs/TgihHHjaRAI/AAAAAAAAFVk/L8KGCmkksQk/DSC09445.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-If888BCF1kQ/Tgig-6ztivI/AAAAAAAAFVA/pNwdMPGrqvs/DSC09436.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-1-BU__4r_yc/Tgig_vdOdgI/AAAAAAAAFVE/Z3rEVZbVAZE/DSC09437.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-17PlExo2LOA/TgihAqCTQvI/AAAAAAAAFVI/Ce9p4Uehq0Q/DSC09438.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-9cNPwPFwe88/TgihBuXml7I/AAAAAAAAFVM/2oQGaZ3n2-w/DSC09439.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-2PBQizrOd_Y/TgihCpDVRJI/AAAAAAAAFVQ/-I1l6d-Cfao/DSC09440.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-Tb1nIvwDfhk/Tgig6FdLsLI/AAAAAAAAFUs/N2_YkcnP27Y/DSC09431.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-J94bqrnXyBo/Tgig7GiMKeI/AAAAAAAAFUw/QcvxlXtMS7U/DSC09432.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-s4hcAXnt8-8/Tgig8BMdI5I/AAAAAAAAFU0/vdEfMkPPQuU/DSC09433.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-fXsqCDxvsL0/Tgig9B1bUlI/AAAAAAAAFU4/x3Nejy_g3D4/DSC09434.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-DzbQYWSGddU/Tgig94ViM-I/AAAAAAAAFU8/WiawCQCJfjI/DSC09435.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-7Nouj1JDxiE/Tgig180K7dI/AAAAAAAAFUY/3Gx3sVTbt-A/DSC09426.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Zg7-0kEaO-0/Tgig2rDjjdI/AAAAAAAAFUc/FWShZwTFEA0/DSC09427.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ELcox3hMZnw/Tgig3l_kj8I/AAAAAAAAFUg/yDC5WWUeKMY/DSC09428.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-YOeY6ugo38k/Tgig4rj-AxI/AAAAAAAAFUk/G5ghJAZ-xHM/DSC09429.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-E2_1CSh4veU/Tgig5T_wgPI/AAAAAAAAFUo/lORU18eNQNU/DSC09430.JPG[/img]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-5BkDlymu2TQ/TgigwAluQEI/AAAAAAAAFUA/PR4d2H55cz8/s512/DSC09419.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-a-tAOtEcPZQ/Tgigx9WSw2I/AAAAAAAAFUI/FEx24Qee15g/DSC09421.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-hU5BF7Y8Iog/TgigyzsfQYI/AAAAAAAAFUM/eWMDhKAELdU/DSC09423.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-nSrvrjgBDjQ/Tgigz_hK_YI/AAAAAAAAFUQ/nWMGWr1MDmg/DSC09424.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-WoJNMakWcQ0/Tgig0-jdU-I/AAAAAAAAFUU/dblTrBlWWTM/DSC09425.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-J6q5yzWFAwA/TgigrK2VCWI/AAAAAAAAFTs/mc8P3f1Wxco/DSC09414.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-qDwuvSo3ILE/TgigsFuVkVI/AAAAAAAAFTw/GNFrJ97WbJg/DSC09415.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-LhksjCfyisM/TgigswKv-CI/AAAAAAAAFT0/fSD4bUUWSYY/DSC09416.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-nNFKEpddjBc/TgigtgoDaXI/AAAAAAAAFT4/8mEW8aBOi1c/DSC09417.JPG[/img] Duffel z Hetmanowym pańciem ;) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-qeB7kmK8tkI/TgiguySf6aI/AAAAAAAAFT8/data9DowMd8/DSC09418.JPG[/img]
-
Znowu mam pełno zaległości zdjęciowych...:roll: Ostatnia porcja z Choszczówki [img]https://lh6.googleusercontent.com/-VHcXYJ5Nojo/TgiglBI93iI/AAAAAAAAFTY/rIrV_RxpQ4Y/DSC09409.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-UtxZX2ZIcCc/TgigmoRh_nI/AAAAAAAAFTc/dplkD4rOSsQ/DSC09410.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-HkPPFKe6CqQ/TgigoPEjbJI/AAAAAAAAFTg/Rij2mp1Xqno/DSC09411.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Bw1uVM8SMxE/TgigpLHHQ8I/AAAAAAAAFTk/zgCe3r6Bcdg/DSC09412.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-n9RKKKCG3Dw/Tgigp8q8L3I/AAAAAAAAFTo/-j9djRGvqz8/DSC09413.JPG[/img]
-
[quote name='kavala']Tak, wydaje mi się, że te amerykańskie mają węższe, smuklejsze głowy.[/QUOTE] Między innymi ;) Ogólnie są raczej mniejsze i szczuplejsze. [quote name='motyleqq']Ewa, jak uczyłaś przybijania piątki? zupełnie oddzielnie od podawania łapy, czy jakoś przekształciłaś podawanie?[/QUOTE] U nas to jakoś tak samo wyszło, najpierw nauczył się podawania łapy, a potem jak wystawiałam wyprostowaną dłoń to kładł łapę, dodałam do tego komendę i jakoś wyszło ;) [quote name='zaba14']Mnie sie wydaje, że amerykanie w przeciwieństwie do samych siebie mają dość szczupłe psy :D boksery i dobermany od naszych też są jakby szczuplesze, szyje długie.. nie moj gust :P co do przybijania piątki, my najpierw uczylismy podawania łapy, a piątke identycznie tylko dłoń moja wyprostowana w strone psa i ona jakoś sama automatycznie kładła swoją łape na moją dłoń :)[/QUOTE] No właśnie, psy i ludzie to 2 przeciwieństwa :lol: Ja uczyłam dokładnie tak samo ;) [quote name='deer_1987']wysoko tam :razz:[/QUOTE] Fakt :D [quote name='motyleqq']spróbuję tak :) ona już podaję łapę, ale mój Piotr się bardzo podnieca przybijaniem piątki i chcę ją tego nauczyć :D[/QUOTE] Próbuj, próbuj, bo to fajnie wygląda :) [quote name='sator_k_']Zdjęcia mają teraz bardzo fajny ciepły odcień - podobają mi się takie :)[/QUOTE] Dzięki :) Też jakoś bardziej mi się podobają teraz ;) [quote name='Paula03']Świetne zdjęcia! [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-7iRNFZbF49Q/TgigghJd-mI/AAAAAAAAFTI/BuUIod-PQFM/DSC09405.JPG[/URL] Ale sobie patyczka znalazł :evil_lol:[/QUOTE] Dzięki :) Miał spory problem z wyciągnięciem go z wody :cool3:
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
Tutaj wygląda jak pomnik :loveu: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-iUGaBwOB6yA/Tgo4BWomsbI/AAAAAAAAD40/bKa-EHTJpZY/s512/tiraventosorbet02.jpg[/url] -
Świetna parka i urocze miejsce sobie znaleźli do pozowania :loveu:
-
Ja tylko się trochę obawiam, bo mój głupek ostatnio popłynął dość daleko za patykiem i prąd zaczął go mocno znosić :shake: No ale możemy się jakoś umówić, będę bardziej uważać na niego.
-
A u nas Advantix sprawdza się rewelacyjnie, przez miesiąc znalazłam jedynie 2 małe, zasuszone kleszcze, a tak to spokój. Jestem z niego bardzo zadowolona.
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-MSBvNUDMiWg/TgigfWL-hoI/AAAAAAAAFTE/386r_FvM3Q4/DSC09404.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-7iRNFZbF49Q/TgigghJd-mI/AAAAAAAAFTI/BuUIod-PQFM/DSC09405.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Ub2zeTtcqno/TgighgSgTuI/AAAAAAAAFTM/2ajrFXZVXj8/DSC09406.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-37cGEl1Kl5E/TgigiSa_cDI/AAAAAAAAFTQ/sdr6uglQ5rw/DSC09407.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-PBzlnvoD7Tw/TgigkOTMOHI/AAAAAAAAFTU/Hpl4iXrB9Oo/DSC09408.JPG[/img] CDN...
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-rY8K_4Iwfks/TgigZYAvKYI/AAAAAAAAFSw/XZhk3W9CXyk/DSC09399.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-v8d_jjF7vf4/TgigalzQ5VI/AAAAAAAAFS0/CH5GBzRhwdc/DSC09400.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-lVuvvtkyPEU/TgigbXqdvtI/AAAAAAAAFS4/KRRK8x3jc3Y/DSC09401.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-04d_1LhfVUQ/TgigclcH1mI/AAAAAAAAFS8/AuzcAUxXNDY/DSC09402.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Aqv0Jpsy04c/TgigeWFoNoI/AAAAAAAAFTA/D5t8DjDXc_0/DSC09403.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-eV5CF5QcPZs/TgigUQZnMQI/AAAAAAAAFSc/WWuE5Ir_yxo/DSC09394.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-WF8w7bFCgKY/TgigVS0BdnI/AAAAAAAAFSg/ZlsLpqrNqao/DSC09395.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-pQtR30rK_Rs/TgigWr3ikII/AAAAAAAAFSk/8wVKqqcSqjo/DSC09396.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-eHdNY_2uVKs/TgigXb0bp4I/AAAAAAAAFSo/IaTZeFNCbLE/DSC09397.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-e2VB-QP0dWE/TgigYQFL9zI/AAAAAAAAFSs/vbacB_aDBNI/DSC09398.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-yzoCHf-7Uj4/TgigPcMwdvI/AAAAAAAAFSI/9esp8U4qQaA/DSC09389.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-qQAAEZPgJwU/TgigQB49yyI/AAAAAAAAFSM/EdRFortenH8/DSC09390.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-I0JAmC_yPIU/TgigRbw_mII/AAAAAAAAFSQ/2b_YqIecALY/DSC09391.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-rX48_HkSUsw/TgigSHQDjeI/AAAAAAAAFSU/19_B3Rciam4/DSC09392.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ak5i8hTwbgI/TgigTTThJEI/AAAAAAAAFSY/xTEsylWwmvk/DSC09393.JPG[/img]