-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
Gdzie się podziewacie ? ;)
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
Ewa&Duffel replied to kajkoowa's topic in Galeria
Jaki radosny wariat :D [url]http://img163.imageshack.us/i/dsc4009.jpg/[/url] Przepiękna sunia :loveu: Jestem zakochana w seterach :loveu: [url]http://img854.imageshack.us/i/dsc4083n.jpg/[/url] -
Taniec w kałużach :D Widzę, że nie tylko mój pies ma taką radochę z każdej wody ;) [url]http://i1115.photobucket.com/albums/k551/dianusia921/DSC01386.jpg[/url] Jacy oni są uroczy :loveu: [url]http://i1115.photobucket.com/albums/k551/dianusia921/DSC01413.jpg[/url]
-
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Ewa&Duffel replied to łamAga's topic in Foto Blogi
O Boziuuu...:loveu: Jakie to urocze :loveu: [url]http://img850.imageshack.us/img850/6169/dsc03658i.jpg[/url] Neron dobry wujek :cool3: -
Fajnie się Ciebie czyta, podoba mi się Twój styl pisania ;) I muszę przyznać, że ja też często mam podobne refleksje. Po śmierci poprzedniego psa, który był psem rodzinnym i zupełnie bezproblemowym, gdy planowaliśmy, że w domu pojawi się jego następca, chciałam, aby był bardziej "mój". Duffel trafił do nas w zasadzie spontanicznie, owszem, wiedziałam trochę o psach, ale teraz widzę, że to było o wiele za mało. Byłam przekonana, że goldeny są "mądre" same z siebie, że wystarczy, że będę go kochać, głaskać, a on sam się wszystkiego nauczy. Żałuję, ze tak mało z nim pracowałam w szczenięctwie, nie brałam zabawek na spacery. To wszystko jest teraz nie do odkręcenia i bardzo żałuję, że nie mogę cofnąć czasu. Zepsułam go też tradycyjnym szkoleniem na początku. Ogólnie mogę stwierdzić, że ten pies był moim królikiem doświadczalnym, że wypróbowałam na nim wszystkie możliwe metody i z dzisiejszej perspektywy widzę, że on i tak świetnie to wszystko znosił. Obecnie nie mam oczywiście psa idealnego, bo chyba żaden pies taki nie jest, wiele rzeczy bym w nim zmieniła, ale staram się też widzieć, jak wiele ma zalet i jaki jest cierpliwy wobec mnie ;) Ależ się rozpisałam :cool3: Mizianki dla Satora, filmik z agility jest super ! :)
-
[quote name='deer_1987'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtcQtPn_I/AAAAAAAAC4k/9JhGe74Dhuc/DSC06199.JPG[/URL] czysty :razz:[/QUOTE] [quote name='sator_k_'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtUoAqzyI/AAAAAAAAC30/qFq1FFjnePI/DSC06185.JPG[/URL] Jakie czarne podwozie:evil_lol:[/QUOTE] Tak, bardzo czysty był :diabloti: A na śniegu świetnie to widać :lol: Dobrze, że już sucho jest i ciepło, to nareszcie pies wraca czysty do domu :) Dzisiaj jak wyszliśmy z parku to aż byłam w szoku, taki był czyściutki,ale oczywiście w drodze powrotnej musiał wejść do błotnej kałuży i zrobić sobie brązowe skarpetki :shake::cool3:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Ewa&Duffel replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Jakie fajnie łapki wyciągnął, super ujęcie ! :) [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/Zima%202011/DSC01145.jpg[/url] Genialna kolorystyka :loveu: [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/Zima%202011/DSC01522.jpg[/url] -
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjthxbM9zI/AAAAAAAAC5I/2lKuNbbOogw/DSC06210.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtiYEpgtI/AAAAAAAAC5M/0NOZmQORTpA/DSC06212.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtjF3kJ1I/AAAAAAAAC5Q/dmy9Fw_T0to/DSC06214.JPG[/img] Koniec :)
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjteS3B43I/AAAAAAAAC40/TC0l2Sgnemg/DSC06203.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjte862LMI/AAAAAAAAC44/NEE4xr_q0fs/DSC06204.JPGp[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtfaT5u8I/AAAAAAAAC48/uUgS9kTuv3Y/DSC06205.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtgJPuLkI/AAAAAAAAC5A/Gq6hz8mujow/DSC06206.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtg1ENjgI/AAAAAAAAC5E/hL2wLbo2Bcg/DSC06208.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtb_dhdYI/AAAAAAAAC4g/0y3ltoV-1IU/DSC06198.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtcQtPn_I/AAAAAAAAC4k/9JhGe74Dhuc/DSC06199.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtdOnm7PI/AAAAAAAAC4o/aibTrXKHqqk/DSC06200.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtdgiGEwI/AAAAAAAAC4s/xmVsMoUMMq4/DSC06201.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjteM0-UzI/AAAAAAAAC4w/s9BvTv0Fr8c/DSC06202.JPG[/img]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtYx3nlXI/AAAAAAAAC4M/ddKc8PK-dBo/DSC06191.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtZoQhO7I/AAAAAAAAC4Q/iegmRgk-HOw/DSC06192.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtaX3Gl7I/AAAAAAAAC4U/-0FYRqpZdGI/DSC06193.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtbKbdCJI/AAAAAAAAC4Y/vFE5e_10UXQ/DSC06195.JPG[/img] I wielka radość z resztek śniegu :D [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtbcZOqKI/AAAAAAAAC4c/eBiBHKDxYi0/DSC06197.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtVHHgidI/AAAAAAAAC34/V1VIRNCl2m4/DSC06186.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtWHIagLI/AAAAAAAAC38/gfO2ZOXQPKk/DSC06187.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtWlFGa1I/AAAAAAAAC4A/QPxZWMZ_aN8/DSC06188.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtXlfMs6I/AAAAAAAAC4E/h_qcS_XY4gg/DSC06189.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtYDhm_PI/AAAAAAAAC4I/4f07NSgG_0s/DSC06190.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtSj9rCfI/AAAAAAAAC3k/ilUp6D5_H1w/s512/DSC06180.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtS_OK2BI/AAAAAAAAC3o/VONaXyEEt0Q/s512/DSC06181.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtTfVeg_I/AAAAAAAAC3s/tTaZtdwrRg0/s512/DSC06182.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtT69jQOI/AAAAAAAAC3w/03fTcVo0xWY/DSC06183.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtUoAqzyI/AAAAAAAAC30/qFq1FFjnePI/DSC06185.JPG[/img]
-
I ostatnia już porcja zdjęć z FB ;) [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtO0Ew3-I/AAAAAAAAC3Q/P-5TNiOw9_A/DSC06174.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtPlXMtaI/AAAAAAAAC3U/mbbK2DK5fR0/DSC06176.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtQkuqCMI/AAAAAAAAC3Y/KzLfRr1zCxA/DSC06177.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtRdBDfDI/AAAAAAAAC3c/DdHblCMpN6Q/DSC06178.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtSFBYIfI/AAAAAAAAC3g/hsYnx6T2jwk/DSC06179.JPG[/img]
-
[quote name='deer_1987']czekam na cd :D[/QUOTE] ;) [quote name='Marta_Ares']piękna ta Wena jest :loveu: :loveu: w jakim wieku jest?? [URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtEF-MsQI/AAAAAAAAC2Q/HZ5PDLqo_EM/s512/DSC06157.JPG[/URL] super mu w tej obrozy:loveu:[/QUOTE] Wena ma 5,5 miesiąca :) Dzięki, moim zdaniem też świetnie pasuje, jestem zadowolona, że akurat ten wzór wybrałam ;) [quote name='sator_k_']Świetna obroża! Ja mam przez Was kompleksy...Tutaj tyle ciekawych zdjęć jest zawsze.[/QUOTE] Bo jak już biorę aparat to nie opłaca mi się mało cykać, więc robię i robię :lol:
-
Dwa kabanosy, królik który myśli że też jest kabanosem i Niunia [']
Ewa&Duffel replied to taxelina's topic in Galeria
Piękny widok :) [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0311/img_2671078a.jpg[/url] Uszy Sherry za każdym razie mnie rozwalają, tutaj to one prawie stoją pionowo :lol:' [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0311/img_2691d044.jpg[/url] -
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
Ewa&Duffel replied to Chantell's topic in Foto Blogi
Zakochałam się w tym zdjęciu :loveu: Strasznie pasują tutaj takie ciepłe barwy :loveu: [url]http://i55.tinypic.com/f04zd1.jpg[/url] -
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Ewa&Duffel replied to łamAga's topic in Foto Blogi
Fajnie się prezentuje to legowisko, a ten materiał jest rozpinany ? -
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtMhLQhiI/AAAAAAAAC3E/aTYnrBhBViw/DSC06171.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtNqrsnUI/AAAAAAAAC3I/MrOEhYegOJM/DSC06172.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtOOu1t3I/AAAAAAAAC3M/VaPczTLIcfE/DSC06173.JPG[/img] CDN ;)
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtJGYtj1I/AAAAAAAAC2w/KtMmYJlxcVg/DSC06165.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtJgTU9gI/AAAAAAAAC20/6SRMur6Ok5Q/DSC06166.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtKDe69iI/AAAAAAAAC24/AOgoo9Ao88s/DSC06167.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtLOmVCAI/AAAAAAAAC28/lFmbY_tsXfc/DSC06168.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtLl2YgWI/AAAAAAAAC3A/N6S2IoTv2nI/DSC06169.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtFk3jnDI/AAAAAAAAC2c/ow3rRovWNMk/s512/DSC06160.JPG[/img] Próby ustawienia Weny ;) [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtGHfMb8I/AAAAAAAAC2g/KnM22lJWGIE/DSC06161.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtG2V_VPI/AAAAAAAAC2k/WuV2MfA_Ig8/DSC06162.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtHm5WBBI/AAAAAAAAC2o/12OOeVev54c/DSC06163.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtIv1qdcI/AAAAAAAAC2s/BBoF_i5RkSY/DSC06164.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtDAzLEVI/AAAAAAAAC2I/AhIeFyk16U4/DSC06154.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtDvyQKQI/AAAAAAAAC2M/EhrHipOpVZE/DSC06156.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtEF-MsQI/AAAAAAAAC2Q/HZ5PDLqo_EM/s512/DSC06157.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtEREfJpI/AAAAAAAAC2U/y2tBs6ibQwo/s512/DSC06158.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtFI2Hu_I/AAAAAAAAC2Y/GAB7F0Ng7aI/s512/DSC06159.JPG[/img]
-
[quote name='Kilche']Świetna goldenowa chmara! :diabloti: Kurczę, wkurza mnie to coś po prawej stronie, nie da się normalnie oglądać galerii ani nic... :shake:[/QUOTE] E tam, to jeszcze nie jest chmara :cool3: Dokładnie, znowu coś "ulepszają" na dgm :shake: [quote name='kamila92']No zdjęcia śliczne :cool3: Szkoda ,że dzisiaj z nami na spacer nie pojechałaś oprócz Iny, Pumy i Ashy były inne psiaki i było suuuuper :cool3::diabloti: Ale ,że co smycz + obroża za rogza z łańcuszkiem ? Szelki nam puściły u weta jak Ina szła do gabinetu na operacje, dobrze ,że nie gdzieś na ulicy...[/QUOTE] Ja jednak najbardziej preferuję las w niedzielę :) I Duffel ma okazję do spotkania z Brutusem, a on z żadnym psem tak nie szaleje jak z nim ;) Nie :eviltong: Obroża za obrożę, a smycz dodatkowo :diabloti: To faktycznie szczęście w nieszczęściu... [quote name='dOgLoV']Wasze psy maja z wami na prawde raj :loveu:[/QUOTE] Jak miło coś takiego czytać :) [quote name='Niufciak']Faajnie, zazdroszczę takich spacerków;)[/QUOTE] ;)