-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
Dzisiejsza Etna :) Tu ledwo widoczna, gonitwa z gordonką Joko [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TdkzXY3tnWI/AAAAAAAAEYU/ehDve9H_sKA/_DSC7866.JPG[/IMG] Wypatrująca [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TdkzZOsGNTI/AAAAAAAAEYg/FJax9i4UwNg/_DSC7870.JPG[/IMG] Z Joko [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/Tdkzar-lrAI/AAAAAAAAEYs/kSfcjIzxMp8/_DSC7873.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TdkzbUTKO6I/AAAAAAAAEYw/tgaErHL0X-E/_DSC7874.JPG[/IMG] Ogonek :cool3: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/Tdkzb61z5dI/AAAAAAAAEY0/4XngBVOet90/_DSC7875.JPG[/IMG]
-
[quote name='motyleqq']Duffel jest taki dostojny, taki... męski :evil_lol: podoba mi się bardzo:loveu: masz jakieś fajne foty mojego psa? :cool3: aa, i tak sobie pomyślałam, jakby Duffel był amstaffem albo rottkiem, to nikt by go nie dokarmiał frytkami:diabloti:[/QUOTE] Niby tak, jak dla mnie to od razu widać, że to chłopak, a bardzo często ludzie mylą go z suczką :diabloti: nie wiem, od czego to zależy...:razz: Coś tam mam, ale czy fajne...jakoś nie wychodziły mi dziś zdjęcia za bardzo. Mogę wstawić do Twojej galerii ;) No wtedy to na pewno nie, ale tez raczej nie mógłby sobie swobodnie biegać po parku :diabloti:
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHSMN3V2rI/AAAAAAAAD30/JhecnsJBRHY/_DSC7338.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHSMy6D97I/AAAAAAAAD34/Ew027tiKcI4/_DSC7339.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHSNTxQjlI/AAAAAAAAD38/bXmhy3DkPZo/_DSC7340.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHSOCH14MI/AAAAAAAAD4A/mrAp_7yUAM8/_DSC7341.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJcyN1o-EI/AAAAAAAAD4U/SZZ9d7bd_F8/_DSC7342.JPG[/img]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHSHCDhcRI/AAAAAAAAD3c/L8eoTTPUr5U/_DSC7332.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHSJIh-l2I/AAAAAAAAD3g/jnUT-a2rlyg/_DSC7333.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHSJ6_rWBI/AAAAAAAAD3k/SvZG63hH1Ic/_DSC7334.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHSKamlwLI/AAAAAAAAD3o/DtSY4O8PXZs/_DSC7335.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHSLtr3e1I/AAAAAAAAD3w/PgtFq_OccfU/_DSC7337.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRav0F4wI/AAAAAAAAD3E/Rqn624eMXHk/_DSC7325.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHSD0SoFRI/AAAAAAAAD3I/JcycshmWkHM/_DSC7326.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHSEv3bUCI/AAAAAAAAD3M/eVtxu5renuw/_DSC7328.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHSFwFlEvI/AAAAAAAAD3U/as-_P3Bi5_M/_DSC7330.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHSGX8nbNI/AAAAAAAAD3Y/R25yJ-fYQSU/_DSC7331.JPG[/img]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRXbbox3I/AAAAAAAAD2w/jaQ1NXeNpME/s512/_DSC7320.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRYPpPqlI/AAAAAAAAD20/Fll6TXxKjsI/s512/_DSC7321.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRYupOVQI/AAAAAAAAD24/QIhRdazA_dw/s512/_DSC7322.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRZTBcNZI/AAAAAAAAD28/-Orkofl6Qmg/_DSC7323.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRaN8E_hI/AAAAAAAAD3A/dPJ3iNs3gMI/_DSC7324.JPG[/img]
-
Dzisiaj byliśmy na spacerku na Fortach Bema z Brutusem, gordonką Joko i Etną :) Psy się wykąpały i wyszalały i ogólnie było bardzo fajnie, poza tym że mój pies 2 razy został nakarmiony, raz frytkami, a potem bułką :angryy: Co za ludzie...a potem ja się dziwię, że żebrze :roll: Brandy się wyłamała z pozowania [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRSmeEucI/AAAAAAAAD2c/DB_jxfFmflY/_DSC7311.JPG[/img] A Duffel cały czas dumny i blady :lol: [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRU9rH4RI/AAAAAAAAD2g/V0sNj7UT8s4/_DSC7312.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRVjmTmmI/AAAAAAAAD2k/72mGThh2X_I/_DSC7314.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRWVP0OVI/AAAAAAAAD2o/MmFCLZIs9xQ/_DSC7315.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRWzolzcI/AAAAAAAAD2s/2Tkvus_8jdk/_DSC7316.JPG[/img]
-
[quote name='motyleqq']tak, a znając Etnę, od razu po nim powtórzy, bo uwielbia powtarzać po innych :D dlatego liczę, że się pływać nauczy :)[/QUOTE] Jednak nie...może następnym razem się przekona ;) [quote name='deer_1987'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRPA0ST0I/AAAAAAAAD2I/C1N3Co8cV50/_DSC7305.JPG[/URL] ale minka :)[/QUOTE] ;) [quote name='dagaa111'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRRw7J4bI/AAAAAAAAD2Y/TyD0JpFZ3HU/_DSC7310.JPG[/URL] niczym z plakatu :)[/QUOTE] Pozować to one umieją :) [quote name='AgataP']Witamy :) piękny pies, nawet jako oblepione piaskiem stworzenie jest rozkoszny :diabloti: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRRCkhaSI/AAAAAAAAD2U/7F3UEG0QckU/_DSC7309.JPG[/URL] - jaki dostojny opiekun stada :p[/QUOTE] Witamy :) tak, zawsze jest najkochańszy :loveu::evil_lol: Strasznie dumną minę ma :cool3: [quote name='Paula03'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRRw7J4bI/AAAAAAAAD2Y/TyD0JpFZ3HU/_DSC7310.JPG[/URL] Ale pozują :loveu:[/QUOTE] :)
-
Ja polecam Advantix, u nas bardzo dobrze się sprawdza.
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Ewa&Duffel replied to omry's topic in Foto Blogi
Piękny pies !!! :loveu: Bardzo mi się podobają rottweilery, chociaż raczej bym się na takiego psa nie zdecydowała. -
[quote name='Reliance']Co uważacie o szelkach firmy Trixie ?[/QUOTE] Zależy jakich ;) My mamy samochodowe i są w porządku, ale też wiele nie oczekuję od takich szelek.
-
Bardzo fajnie Iwan wygląda w tym komplecie z RD ! :) To jest niebieski czy błękitny ? Podobają mi się te odblaskowe, ale niestety ich wadą jest to, że te kostki z czasem pękają...
-
[quote name='motyleqq']2 ostatnie jaki Duffel dumny :D wiadomo że to on po stopniu zabrudzenia :evil_lol:[/QUOTE] tak, on zazwyczaj jest najbrudniejszy przy wodzie, bo uwielbia się tarzać na mokro :D jeżeli jutro będziemy w okolicach tego czarnego piachu i akurat wyjdzie z wody to sama zobaczysz :lol:
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRPA0ST0I/AAAAAAAAD2I/C1N3Co8cV50/_DSC7305.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRPgJHxeI/AAAAAAAAD2M/AFp5Rse4XoA/_DSC7307.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRQTb0vCI/AAAAAAAAD2Q/2_hjUMEUENE/_DSC7308.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRRCkhaSI/AAAAAAAAD2U/7F3UEG0QckU/_DSC7309.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRRw7J4bI/AAAAAAAAD2Y/TyD0JpFZ3HU/_DSC7310.JPG[/img] CDN ;)
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRM04cv0I/AAAAAAAAD10/NzGetCZE3WQ/_DSC7300.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRNV2V60I/AAAAAAAAD14/32sU9nQ4dPU/_DSC7301.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRN9THJAI/AAAAAAAAD18/h9asRJe7gx4/_DSC7302.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHROaJs3LI/AAAAAAAAD2A/TB34TDsQQ9U/_DSC7303.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRO9ACPaI/AAAAAAAAD2E/1R_aPy4FE28/_DSC7304.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRJ2LHdDI/AAAAAAAAD1g/YEKPu-bjq5o/_DSC7295.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRKdnFkHI/AAAAAAAAD1k/usFglq3aNdQ/_DSC7296.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRLFAaqZI/AAAAAAAAD1o/tgOvqjVGZnE/_DSC7297.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRLlfuSQI/AAAAAAAAD1s/hg0uMl-K-tA/_DSC7298.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRMSS-wfI/AAAAAAAAD1w/Cby2BMZOW0s/_DSC7299.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRG-I1SvI/AAAAAAAAD1M/OVg3vNc3LK4/_DSC7289.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRHfMkdEI/AAAAAAAAD1Q/8FkCdvrHdMQ/_DSC7291.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRH3d8MII/AAAAAAAAD1U/xi8cawyuhEU/_DSC7292.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRIsXq4EI/AAAAAAAAD1Y/NOmQX3NMP1U/_DSC7293.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRJEVl_nI/AAAAAAAAD1c/lJwx_kmBuak/_DSC7294.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRD2x54YI/AAAAAAAAD04/L15BYvCuqXU/_DSC7284.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHREe-_5lI/AAAAAAAAD08/3b5Eh_VoEHk/_DSC7285.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHREybXbAI/AAAAAAAAD1A/C70t4xofM_w/_DSC7286.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRF0f6sbI/AAAAAAAAD1E/Oocq0ugziGg/_DSC7287.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRGQxcWWI/AAAAAAAAD1I/vuGHU-w5FFc/_DSC7288.JPG[/img]
-
[quote name='sator_k_'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQ45-t2WI/AAAAAAAADzw/vrfRFX11rYk/_DSC7248.JPG[/URL] Duffel pierwszy do ciastek :D Nie wiem o co chodzi, ale nie mogę się dziaisj cały dzień faceboka zalogować. Loguję się i wyświetla mi się storna coś tam aby przeglądać tą stronę musisz się zalogować i tak w kółko...[/QUOTE] Pewnie, do jedzenia to on zawsze pierwszy :cool3: A jak słyszy "masz" to nagle dostaje skrzydeł :lol: Mam nadzieję, że Ci się udało w końcu ;) [quote name='ania90']Duffel jest lakomczuchem bo pierwszy do ciaseczek stoi:)[/QUOTE] Łakomczuch to mało powiedziane :evil_lol: [quote name='deer_1987']na ciasteczka toi chetny :)[/QUOTE] Zawsze :diabloti: [quote name='awaria']Ewa, jesteś pewna, że masz goldena, a nie prosiaczka ;) ?[/QUOTE] Jeżeli chodzi o jedzenie, to z pewnością mam prosiaka...zje wszystko i w każej ilości niestety :shake: [quote name='Avaloth'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRAYod4MI/AAAAAAAAD0g/1jweVBSo8E8/_DSC7261.JPG[/URL] Duffel ma głowy z dwóch stron :evil_lol::evil_lol: teraz to już się w ogóle wyróżnia, nawet bez zmiany koloru :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='kavala']Ewa pozwolę sobie coś napisać w twoim wątku, bo widzę, że tu najwięcej kompetentnych goldeniarzy zagląda. Powiem w skrócie. W jednym z wątków [URL]http://www.dogomania.pl/threads/130774-D%C4%85%C5%BCenie-do-idea%C5%82u-kosztem-zdrowia-ps%C3%B3w...?p=16918551#post16918551[/URL] trwa gorąca dyskusja nad degeneracją niektórych ras. Na szczęście doszliśmy do wniosku, że trzeba działać i padł pomysł opracowanie wątków do podklejenia w podforach konkretnych ras. Jednym słowem trzeba coś napisać o: 1. typowych chorobach i zagrożeniach zdrowotnych u goldenów 2. mini poradnik o tym jakie papiery sprawdzić w hodowli przy wyborze szczeniaka by mieć pewność, że kupujemy zdrowego (czyli, że hodowca powinien nam pokazać wyniki takich a takich badań, jeśli ich nie ma to, że lepiej szukać innej hodowli itp) Jako, że ja chyba mam z was najmniejsze doświadczenie, chciałam prosić was o pomoc :)[/QUOTE] Jak będę mieć więcej czasu to poczytam ten wątek, ale jak razie napiszę o swoich doświadczeniach. Z moich obserwacji wynika, że niestety goldeny są dość chorowitą rasą. Duffel w szczenięctwie miał problemy ze stawami (młodzieńcze zapalenie stawów), potem zaczęły się kłopoty z oczami (grudkowe zapalenie trzeciej powieki i zwężone kanaliki łzowe). Przechodził też zapalenie uszu i zapalenie skóry, tzw. hot-spota. Chorował też na babeszjozę, no ale to akurat związku z rasą nie ma. Często ma klopoty z żołądkiem i to jest popularna przypadłość wśród goldenów, bo to generalnie odkurzacze są. No i regularnie musi mieć czyszczone gruczoły okołoodbytowe. Duffel jak wyszedł z hodowli to był zdrowy, problemy zaczęły się później. [quote name='kalyna']i nawet okiem nie mrugną jak amciu amciu widzą :) i wtedy napewno fotki wyjdą bo jak prawdziwe pomniki zastygają :D[/QUOTE] Dla ciasteczek wszystko ! :evil_lol: [quote name='motyleqq']Ewa, może masz chęć jutro się wybrać do Fortu Bema jakoś popołudniu/wieczorem?:cool3: nie ma tam dla nas zbytnio kolegów do zabaw, są zawsze ci sami ludzie, i może i Etna by się pobawiła, ale wśród nich jest dog niemiecki i moja wpada w panikę, leży i koniec :evil_lol:[/QUOTE] Napisałam ci PW ;)
-
Przeuroczy maluch :loveu:A u nas akurat Duffel nie przepada za Wubbą, mamy taką do wody, ale jest ostatnia na liście wodnych zabawek, przebojem jest gumowa kaczuszka, taka jak dla dzieci :lol: [quote name='visNK'] a tata to Wielki Szu z hodowli Secret [/QUOTE] Ten pies jest przepiękny :loveu:Koleżanka będzie niedługo kryć nim suczkę, podziwiałam wspólną sesję przyszłych rodziców i w tatusiu się zakochałam po prostu :loveu:
-
Moja deklaracja za maj wysłana.
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Ewa&Duffel replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA'] Ewa, czy kontaktowała się z Tobą Dada M w sprawie tej obroży?[/QUOTE] Tak, obrożę już wysłałam ;) -
Ale on jest fajny :loveu: Mam pytanie,gdzie zakupiłaś tunel ? Bo ja widziałam tylko na zooplusie chyba...i strasznie drogi tam jest.
-
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
Ewa&Duffel replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Wysłałam deklarację za kwiecień i maj-przepraszam, że dopiero teraz, ale miałam spore zamieszanie w życiu ostatnio.