Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Dianka wstała zjadła śniadanko i ślicznie prosi o domek :lol::lol::lol:
  2. HOOOOPAMY :lol::multi::eviltong:
  3. [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/4789/02rm8.jpg[/IMG] Hopaaaamy psinko :multi::multi::multi:
  4. Psiuny w górę :multi::multi::multi::multi::multi:
  5. Bo to w sumie jest bardzo ważne. No i przy oglaszaniu lepiej wygląda. Zawsze sunie ze sterylką łatwiej wypchnąć niż te bez.
  6. A ja życzę naszemu wymiarowi sprawiedliwości bliskiego spotkania z takim zwyrodnialcem. :angryy::angryy::angryy:
  7. Estote ! Czy nie trzeba troszkę zmienić info o Diance w pierwszym poście. :lol::roll::eviltong:
  8. Tak sobie myślę, że dość dobrze rozwiązały problem dziewczyny w Kielcach. Na pierwszej stronie wątku są zdjęcia psów do adopcji z opisami i kontaktami adopcyjnymi. Cały czas tylko dostawiają lub zdejmują psiaka. W ten sposób uniknęły dużej ilości wątków na każdego psa z osobna. Fajnie zrobiły to też dziewczyny w Orzechowcach : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/owczarki-prawie-niemieckie-czyli-galeria-orzechowskich-onkow-szukajacych-domkow-123231/[/URL] Możecie zajrzeć : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zmasarkowany-przez-sadyste-szkielet-juz-w-klinice-prosi-o-grosze-sam-wstal-130200/index17.html#post11692865[/URL]
  9. [quote name='Saphira'][IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/400x300/539/25/65/539256517[/IMG] Diana prosi o domek :lol::lol::lol:[/quote] Zajrzyjcie koniecznie :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zmasarkowany-przez-sadyste-szkielet-juz-w-klinice-prosi-o-grosze-sam-wstal-130200/index17.html#post11692865[/URL]
  10. I hopamy psinko :Dog_run:
  11. Albo uporządkować ten wątek, albo przenieść się na następny. Kto to wszystko będzie podnosił :shake: No to podnosimy wąteczek i szukamy domków dla ślicznych psinek z Osięcinek :Dog_run:
  12. Szukamy domku dla pięknej suni :eviltong::eviltong::eviltong: :Dog_run: Dianka jest śliczną miziastą sunią kochającą swego człeka.:iloveyou: Pokochaj ją i daj jej domek :iloveyou: :Dog_run::Dog_run:
  13. [IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/400x300/539/25/65/539256517[/IMG] Kto przygarnie tą cudną psinę :Dog_run:
  14. Dianka szuka domku !!! :lol:
  15. Miśka zajrzyj tutaj :[url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dam-domek-mlodemu-nieduzemu-rasowemu-psiakowi-130389/[/url] Dziewczyna z Częstochowy chce przygarnąć psa. Może coś utargujesz?
  16. Prosimy o domek dla Pioruna :modla::modla::modla: To taka śliczna wesolutka psina :lol::lol::lol::Dog_run: :Dog_run::Dog_run:
  17. Prosimy o domki dla psiaków, karmę, obróżki, kocyki i wszystko co psu do psiego szczęścia potrzebne:lol: :Dog_run:
  18. Może obłożyć ja szmatami tak jak te kartony to nikt nie zauważy, że pod spodem buda jest :lol::lol::lol:
  19. Niestety nie. Ojciec Oli się nie zgodził i jesteśmy w trakcie poszukiwań nowego domku :-(:-(:-(
  20. A co tam u naszej bohaterki? Jak zdrówko? Z tego co pamiętam endokrynolog w kolejce :lol::lol::lol:
  21. A to inna sprawa, że mam nowy telefon i go nie odbieram bo nie słyszę :evil_lol: Jak bedziesz w moim wieku to to zrozumiesz:diabloti::diabloti::diabloti:
  22. :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: Przepraszam, ale nie wiem nawet co napisać :shake::shake::shake:
×
×
  • Create New...