Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Bieganko :ghost_2::Dog_run:
  2. Bieganko :ghost_2::Dog_run:
  3. [quote name='black_cat']a czy nie daloby sie tego zaszyć skórą? czy rana nie da się zszyc?[/quote] W Toruniu dr Rykaczewski z tego co wiem robi drobne przeszczepy skórne ?
  4. Jaki uśmiechnięty pychol :eviltong: a właściwie dwa pychole :eviltong:
  5. Zgadza się :ylsuper: Jordanki są przy Pełkińskiej.:multi::ghost_2:
  6. Pewnie chodzi Ci o Jordanki i ul. Armii Wojska Polskiego. Tam jest duży park. :lol:
  7. Dziewczyny ! Ogłaszałyście ją gdzieś ostatnio ?
  8. Nikt do Dianki nie zajrzał :shake:
  9. Agata ! Trzeba zmienić tytuł wątku bo ten nijak nie pasuje :shake::shake::shake:
  10. [quote name='wishina']A, dzień dobry, dzień dobry. Powoli zbieram wszystkie rzeczy potrzebne Pani Romie z pierwszej strony. Dziś jadę po nożyczki, stół też jakoś postaram się załatwić... Jedzonko kupione, piesy obkupione. Poza tym koce, kołdry, ręczniki, buty, ubrania. Mam jeszcze taki pomysł: przeczytałam, że Pani Roma była nauczycielką. Czy ktoś wie czego uczyła? Może jakis album bym kupiła lub książkę w temacie? W końcu nie samym ciałem człowiek żyje. A mąż Pani Romy? Czymś się interesuje? Zajmuje? Kim był z zawodu? No i sprawa najważniejsza. Wszystko to co zbieramy i zawiezieny to półśrodki i to na krótko. Dlatego pilnie potrzebny mi kontakt do weroniki lub żaby. Ma ktoś może do nich numery telefonu?[/quote] Ona lubi książki i czasopisma o zwierzątkach z obrazkami :loveu::loveu::loveu:
  11. No ja mam już 5-ciu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. Chyba nie :shake: Po tym wniesieniu na górę zaczęła przede mną uciekać. Biedulka się przestraszyła :shake:
  13. Nie wyglądali na takich żeby zlekceważyli szczepienia. No , ale to nigdy nic nie wiadomo :shake:
  14. Ja tu sobie w kąciku siedzę :drinking:
  15. Prosimy o fotki z uśmiechniętym pycholem :loveu::loveu::loveu:
  16. Dianka wniesiona na piętro sama schodzi ze schodów :loveu::loveu::loveu:, ale ja nie mam siły jej nosić a TZ-ta sie boi:shake::shake::shake:
  17. :B-fly::B-fly::B-fly:Ja też przyłączam sie do życzeń choć w sprawach imieninowo-urodzinowych nie jestem mocna :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Byłam u Pani. Wydaje mi się, że psina powinna mieć dobrze. Młode małżeństwo z 7-letnią dziewczynką. Pan na rencie więc ciągle przebywa w domu. Może się sunia zająć. Pani zadeklarowała wykonanie szczepienia u siebie. Mam nadzieje, że będzie jej tam dobrze. Sunia ma mieszkać w mieszkaniu z córcią Pani. Dziewczynka jest niecierpliwa i chciałaby sunię już mieć u siebie. Nie wiem czy to możliwe. Panią interesowało też jak sunia znosi jazdę samochodem ? Czy nie wymiotuje i czy można ją gdzieś zabierać na wycieczki ? Prosiła o meila.
  18. [quote name='Saphira'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-sprawdzony-dla-suczki-6-7-lat-do-5-kg-128961/index8.html[/URL] [/quote] A moze wstawcie tam inną sunie. Nie macie filigranowych piesków ? Jak nie Rita to moze ktos inny skorzysta ;)
  19. [quote name='sdal2']Agato, a rozmawiałas z panią czy chciałaby przyjechac do nas obejżec śniezynkę, czy niekoniecznie, ja na wizyte przedadopcyjną nie pojadę , bo sie na tym nieznam, natomiast z mężem możemy ją zawieź, chyba że ty chciałabys pojechac ze mną. w przyszłym tyg. zdejmę jej szwy i zaszczepię, ale niewiem czy na wirusówki czy też na wściekliznę.[/quote] Szczerze mówiąc to ja bym ją zaszczepila też na wściekliznę. Jak ma iść do domu gdzie jest dziecko, żeby problemu z tego nie było :shake: Sylwia dowiedz sie ile taki kompleks u Was kosztuje ?
  20. Biedna Albiemu :-( Też jej usunęli podpis bo miała za dużo jakiś kb:shake:
  21. Na wątku kieleckim zaczęłyśmy ich liczyć chyba z Żabunią :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...