-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Bieganko :ghost_2::Dog_run: -
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Bieganko :ghost_2::Dog_run: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Bieganko :ghost_2::Dog_run: -
Zgadza się :ylsuper: Jordanki są przy Pełkińskiej.:multi::ghost_2:
-
Pewnie chodzi Ci o Jordanki i ul. Armii Wojska Polskiego. Tam jest duży park. :lol:
-
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Za dużo pikseli i kb :loveu: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ! Ogłaszałyście ją gdzieś ostatnio ? -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Nikt do Dianki nie zajrzał :shake: -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agata ! Trzeba zmienić tytuł wątku bo ten nijak nie pasuje :shake::shake::shake: -
[quote name='wishina']A, dzień dobry, dzień dobry. Powoli zbieram wszystkie rzeczy potrzebne Pani Romie z pierwszej strony. Dziś jadę po nożyczki, stół też jakoś postaram się załatwić... Jedzonko kupione, piesy obkupione. Poza tym koce, kołdry, ręczniki, buty, ubrania. Mam jeszcze taki pomysł: przeczytałam, że Pani Roma była nauczycielką. Czy ktoś wie czego uczyła? Może jakis album bym kupiła lub książkę w temacie? W końcu nie samym ciałem człowiek żyje. A mąż Pani Romy? Czymś się interesuje? Zajmuje? Kim był z zawodu? No i sprawa najważniejsza. Wszystko to co zbieramy i zawiezieny to półśrodki i to na krótko. Dlatego pilnie potrzebny mi kontakt do weroniki lub żaby. Ma ktoś może do nich numery telefonu?[/quote] Ona lubi książki i czasopisma o zwierzątkach z obrazkami :loveu::loveu::loveu:
-
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Pobiegajmy :Dog_run: -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
No ja mam już 5-ciu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
No to pobiegajmy :Dog_run: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Chyba nie :shake: Po tym wniesieniu na górę zaczęła przede mną uciekać. Biedulka się przestraszyła :shake: -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Nie wyglądali na takich żeby zlekceważyli szczepienia. No , ale to nigdy nic nie wiadomo :shake: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Ja tu sobie w kąciku siedzę :drinking: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Dianka wniesiona na piętro sama schodzi ze schodów :loveu::loveu::loveu:, ale ja nie mam siły jej nosić a TZ-ta sie boi:shake::shake::shake: -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
:B-fly::B-fly::B-fly:Ja też przyłączam sie do życzeń choć w sprawach imieninowo-urodzinowych nie jestem mocna :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Byłam u Pani. Wydaje mi się, że psina powinna mieć dobrze. Młode małżeństwo z 7-letnią dziewczynką. Pan na rencie więc ciągle przebywa w domu. Może się sunia zająć. Pani zadeklarowała wykonanie szczepienia u siebie. Mam nadzieje, że będzie jej tam dobrze. Sunia ma mieszkać w mieszkaniu z córcią Pani. Dziewczynka jest niecierpliwa i chciałaby sunię już mieć u siebie. Nie wiem czy to możliwe. Panią interesowało też jak sunia znosi jazdę samochodem ? Czy nie wymiotuje i czy można ją gdzieś zabierać na wycieczki ? Prosiła o meila. -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='sdal2']Agato, a rozmawiałas z panią czy chciałaby przyjechac do nas obejżec śniezynkę, czy niekoniecznie, ja na wizyte przedadopcyjną nie pojadę , bo sie na tym nieznam, natomiast z mężem możemy ją zawieź, chyba że ty chciałabys pojechac ze mną. w przyszłym tyg. zdejmę jej szwy i zaszczepię, ale niewiem czy na wirusówki czy też na wściekliznę.[/quote] Szczerze mówiąc to ja bym ją zaszczepila też na wściekliznę. Jak ma iść do domu gdzie jest dziecko, żeby problemu z tego nie było :shake: Sylwia dowiedz sie ile taki kompleks u Was kosztuje ? -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Biedna Albiemu :-( Też jej usunęli podpis bo miała za dużo jakiś kb:shake: -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Na wątku kieleckim zaczęłyśmy ich liczyć chyba z Żabunią :evil_lol::evil_lol::evil_lol: