Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Frycia wstała :lol::lol::lol: i Kacperka po nosku lizała:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. Ten człowiek musi liczyć się z kosztami leczenia starszego psa. Wiem coś o tym. Ja muszę Kacprowi podawać rimadyl codziennie. 1 tabletka to 6 zł.
  3. Nie miałam z tym nigdy kłopotów, ale one maja wszystko co psu do szczęścia potrzebne. Może dlatego nie wykazują agresji:lol:
  4. Dianka wyszła na wieczorny spacerek :Dog_run:
  5. Jestem umówiona jutro na sterylkę Frytki. Strasznie się boję żeby wszystko dobrze poszło.
  6. Te sześć liczę z Frytką i Klarcią. Klara to taka większa Frytka adoptowana z Ostródy przez moją córcię. Zwykle przebywa w Olsztynie, ale już przed sesją i na wakacje ląduje u mnie. Poza tym mam stałą, chyba nieadopcyjną tymczasowiczkę Diankę/ jest w moim podpisie/, Kacper-bernardyn, Diana -duża , ruda sunia,i Mikoś też z Ostródy. Tak więc naprzemiennie 5 lub 6 sztuk :diabloti::evil_lol:
  7. Gagatko ! Czy potrzebne są dwa oddzielne wątki? Osobny dla Pani Romy i osobny dla romodogów? Myślę, że aktualnie wszystkie problemy zmieścimy na jednym wątku. Takie skakanie jest męczące a w zasadzie nasza pomoc skupia się obecnie na adopcji psów i zbiórce funduszy na budy i boksy w "orzeszkach". Przemyślcie to.:lol:
  8. No i zaby na wiosnę zaczną radosnie kumkać:lol::lol::lol:
  9. To super. Musimy jak najszybciej zebrać środki na budy dla romodogów bo inaczej nie da się odciążyć Pani Romy a Ona nie daje sobie rady. Psy koniecznie trzeba przenieść do "orzeszków" a tam brakuje i bud i boksów.
  10. No to podnosimy diankowy problem:eviltong: Może ktoś ma mniej psiunów na stanie niż ja i mógłby zapewnić suni wiekszy komfort:eviltong: U mnie depczą sobie po ogonkach i co gorsza ucha obgryzają:eviltong:
  11. No to ja też idę poodsypiać z Leopoldem :loveu::loveu::loveu:
  12. Neczka! Dostałaś ode mnie pw. Ja będę szukać jeszcze kogos bliżej. Może sie uda nie fatygować Ani taki kawał:shake:
  13. Neczka ! Najbliżej Działdowa jest Ania z Brodnicy, ale to dla Niej 60 km i tylko w weekend moze jechać bo pracuje.
  14. Fotki cudne ! Prosimy o jeszcze. Napisałam do paru osób o Działdowo. Może kogoś znajdą.
  15. Potrzebna wizyta przedadopcyjna w Działdowie. Czy ktoś zna dogomaniaka z tych stron ?
  16. Potrzebna wizyta przedadopcyjna w Działdowie. Czy ktoś zna dogomaniaka z tych stron ?
  17. Neczka ! Zajrzyj na mapę dogo : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/blyskawiczna-mapa-dogo-http-mapapomocy-dogomania-pl-rejestrujcie-sie-27419/[/URL] kliknij [url=http://mapapomocy.dogomania.pl/]Mapa Pomocy Dogomaniakow[/url]
  18. SARA to "stara" fundacja, która się nie sprawdziła i jest w likwidacji. Tam nie wpłacaj:shake:
  19. Chyba ze 4 i 2 tymczasowe. Razem ze 6 :loveu::evil_lol:
  20. Dzwoniłam do tej uroczej pani , ktora jeszcze w piątek bez zmrużenia oka adoptowałaby Diankę. Dzisiaj nie pamięta aby do mnie dzwoniła:angryy:
  21. No cóż są wśród nas psychole. Właśnie skonczyłam rozmowę z osobą, która w piątek umówila się ze mną na wizytę przedadopcyjną mojej tymczasowiczki. Wyobraźcie sobie, że nigdy do mnie nie dzwoniła:angryy:
  22. A dzieciątka przeurocze :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  23. [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/14/7ce3e900.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/14/05124e1b.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/14/d605bf34.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/14/7002d50f.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/14/d7148590.jpg[/IMG] Zachęcam wszystkich do adopcji cudownych psiaków z orzeszków ! :loveu:
  24. [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/14/b14a0156.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/14/6e192ba1.jpg[/IMG]
  25. No to Leoś się zadomowił:diabloti::evil_lol:
×
×
  • Create New...