Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. A ty Dzidziu Pepegi gagatkowej nie widziałaś?
  2. A o Żabci wszyscy zapomnieli. No, ale cóż skoro muszą gonic za Pepegą:shake:, ale narobila mała bałaganu:shake:
  3. Ja też się cieszę, że Mama Estote wyciągnęła Diankę z piekła. Niestety doświadczenie mówi, że tacy ludzie szybko zdobywają kolejnego psa i skazują go na katorgę:angryy:. Warto jeszcze zajrzeć na tę działkę kto tam obecnie mieszka i czy ma co jeść:shake::shake::shake:
  4. No i wypiękniał nam Leopold na wiosnę:loveu::loveu::loveu: Pewnie dziewczyny go kręcą:loveu::loveu::loveu:
  5. Jak pogoda będzie łaskawsza to tak:loveu::loveu::loveu:
  6. Dianka znowu zaczęła mieszkać w ogródku w budzie. Do domu też zagląda. Strasznie się cieszy na mój widok. Skacze i merda ogonem jak szczeniak. Myślę, ze jest szczęśliwa:loveu::loveu::loveu:
  7. A jak Funia się czuje po nivalinie ? Pomogło choć troszkę ?
  8. Przykro mi , ale mogę wspomóc tylko kasą :roll:
  9. No to co pisać ? Ktoś ma pomysł na sensowną treść ?
  10. Piękne oczy masz, komu je dasz:eviltong::eviltong::eviltong:
  11. A mnie łeb juz nie napier...a:evil_lol::diabloti:Co za ulga......:loveu::loveu::loveu:
  12. A Dianka nadal u mnie gania z psiunami w ogródku:evil_lol:Wsioki jej na łańcuch nie dostaną:mad:
  13. A ja znowu choruje na głowę:shake::shake::shake:
  14. A Żabusia ma już strój paradny na jutrzejsze świeto:loveu::loveu::loveu:
  15. Estote ! wstrzymaj sie na razie z tymi ogłoszeniami w Nowościach bo dzwonią sami wieśniacy po psa do pilnowania. Może lepiej pooglaszać inkowe szczeniaczki bo adopcja zagraniczna jest bardzo droga / transport, czipy i paszport to pewnie kolo 1000 zł:shake:. Potem pomartwimy sie Dianką.
  16. Przeczytaj se nowy regulamin : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/regulamin-pwp-zasady-zamieszczania-ogloszen-121098/[/URL] Choc o ochaniu i achaniu tam nic nie ma:diabloti:
  17. Przeczytajcie nowy regulamin : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/regulamin-pwp-zasady-zamieszczania-ogloszen-121098/[/URL] Na jakie konto można wpłacać kasę ?
  18. Tylko w stringach to Wy dzisiaj nie wychodźcie bo Was podwieje i sikać będziecie:diabloti::evil_lol:
  19. Co tam u Didzi ? Ktoś dzwonił:lol:
  20. Paulina ! Dostosuj pierwszy post do nowego regulaminu : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/regulamin-pwp-zasady-zamieszczania-ogloszen-121098/[/URL]
  21. Koniecznie przeczytajcie nowy regulamin zanim pousuwają nam wątki ; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/regulamin-pwp-zasady-zamieszczania-ogloszen-121098/[/URL]
  22. A u Żabci nikogusienko:shake:
×
×
  • Create New...