-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
I ja witam:ylsuper::ylsuper::ylsuper:
-
Nic się nie chwaliłaś żeś Brodnicę zaliczyła. Ania mówiła że po W-wie lotosz i lotosz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Saphira replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Śliczności:loveu::loveu::loveu: -
A to latawica jedna:evil_lol:
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dzięki za plakaciki. Rozumiem, że trzeba je podrukować ? Ja dostęp do drukarki będę miała w poniedziałek w pracy:cool3: -
Co to tak cicho ? Czyżby się Neris pozagryzała z Pokerkiem ?
-
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś odwiedzić dziewczynki. Dostały ode mnie w prezencie po piszczącej piłeczce za co mnie skrupulatnie obszczekały. Trikolorka jest zdecydowanie większa i bardziej dominująca. Na zdjęciach wyglądają większe niż są w rzeczywistości. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś u Bambo. Strasznie żywiołowy psiak. Spragniony pieszczot i spacerków. Martwi mnie, że nic w schronisku nie przytył. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Jedynie na mapie pomocy kogos znajdziesz :[url]http://mapapomocy.dogomania.pl/region.php?id=2[/url] -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Naprzeciwko tej jamnisi mieszka w schronie jeszcze jeden jamnior taki szorściuch. Bardzo miły i przylepny. Z Bydgoszczy były osoby na wątkach, ale muszę sobie przypomnieć kto. Można poszukac na mapie pomocy : http://mapapomocy.dogomania.pl/region.php?id=2 -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzeba tu koniecznie zaprosic Isadorę7 to wielbicielka wszelakich jamnisiów. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
No cóż ja też myślę podobnie. Nie może być tak, że psiaki, ktore nawiazały z nami tzw. znajomości są traktowane lepiej od tych bezimiennych nieszczęśników. Pod tym względem podoba mi się schronisko w Ostródzie. Tam w każdą sobotę zbierają sie wolontariuszki i wyprowadzają psiaki na kilkunastominutowe spacerki. Żaden nie ma prawa zostać w boksie. Chyba, że jest agresywny. Wszystkie pieski mają imiona a większośc swoje wątki na stronie schroniska. -
Czy jest jakiś odzew na ogłoszenia ? Ktoś pytał o Kubę ?
-
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Agata! Ja uzbierałam już 8 psów i naprawdę nie mogę brać kolejnych bo zdarzyły się u mnie wzajemne pogryzienia. Nie znam nikogo kto by był zaangażowany w resocjalizację szczeniaków. Płatny hotelik lub dom tymczasowy odpada bo ciężko jest zebrać deklaracje nawet na Kubę z torów. Jedyna nadzieja to szybka adopcja. Jadę dzisiaj do Torunia więc postaram się zajrzeć do schronu. No i trzeba poprosić Cioteczki o ogłoszenia dla dziewczynek. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Widać, że strasznie żywiołowy no i nic a nic nie przytył. Chudzinka śliczna. Nie wiem co podawać w ogłoszeniach. Poczekajmy co podpowiedzą inni. Psiak jest chyba młody. Nadaje się do pilnowania posesji i do towarzystwa. No i miły jest...... -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='estote']i jeszcze Bambo: [IMG]http://images50.fotosik.pl/268/13f0ba40641fbca3.jpg[/IMG] jeszcze spokojny [IMG]http://images46.fotosik.pl/267/c87eb776a8b47ee7.jpg[/IMG] tu już zobaczył szczeniaka i zaczął szaleć [IMG]http://images35.fotosik.pl/122/925d66d62ebe7fc0med.jpg[/IMG] tu już niestety w klatce, bo oszalał, gdy z niej wyszedł i chciał biegać... [IMG]http://images44.fotosik.pl/268/12b179b34380b251med.jpg[/IMG] to najlepsze moim zdaniem - słodkie oczka zza klatki [IMG]http://images47.fotosik.pl/268/d96e79e731d5e548med.jpg[/IMG] Bambo to świetny pies, który potrzebuje dużo ruchu, a musi siedzieć w klatce...[/QUOTE] Wklejam foty estote -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Spróbuję przenieść foty Bambo na jego wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181152-Bambo-Pies-z-interwencji-gaA-nie-w-schronisku-Potrzebny-tekst-i-ogA-oszenia[/url] -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Śliczne dziewczynki:loveu::loveu::loveu: -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Piękny czarny pysio i to spojrzenie zza krat..... -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Estote ! Jeżeli możesz to zrób też nowe zdjęcia Bambo bo te, które mamy nie nadają się do ogłoszeń [url]http://www.dogomania.pl/threads/181152-Bambo-Pies-z-interwencji-gaA-nie-w-schronisku-Potrzebny-tekst-i-ogA-oszenia?p=14236324#post14236324[/url] -
Witam Kubusia i wszystkie opiekujące się nim Cioteczki. Przy okazji zapraszam na wątek Bambo [url]http://www.dogomania.pl/threads/181152-Bambo-Pies-z-interwencji-gaA-nie-w-schronisku-Potrzebny-tekst-i-ogA-oszenia?p=14236324#post14236324[/url]
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www-users.mat.umk.pl/%7Eilon/bambo/bambo6.jpg[/IMG] Zdjęcia nie najlepszej jakości. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Wyszło fatalnie. Nie wiem dlaczego.Może fachowczynie potrafią coś z tym zrobić. Jeżeli chodzi o historię Bambo to podobnie jak w przypadku Kuby jest ona nieznana. Spotkałam Bambo w przydrożnym barze pod Toruniem gdzie zatrzymałam się na obiad. Bambo został najprawdopodobniej podrzucony podobnie jak wcześniej inne psiaki. Tamte miały więcej szczęścia bo przygarnęły je panie z obsługi. Niestety Bambo tak bardzo chciał się przypodobać Paniom z baru, że zaczął obszczekiwać wchodzących gości sygnalizując, że obcy wchodzą na teren. Nie wiedział biedak, że straszy potencjalnych klientów. Co gorsza ruch drogowy w tym miejscu był tak duży , że groziło to rozjechaniem psa. Początkowo Bambo nie reagował na moje umizgi, ale po pewnym czasie podszedł nieufnie i pozwolił się pogłaskać. Po chwili udało nam się przejść do bardziej wyrafinowanego mizianka co przekonało Bambo, że warto ze mną jechać. Tak dzielny i spragniony pieszczot Bambo dotarł w bagażniku samochodu do schroniska w Toruniu. Dzięki Ilon udało się go zakwaterować. Niestety pozostał tam do dziś i jeżeli nie zdołamy go wyadoptować może zostać na zawsze nie kochany i nie miziany. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach i allegro. Finanse nie są potrzebne. Mogę sfinansować allegro. Potrzebna jest pomoc fachowa w oprawie graficznej i tekstach ogłoszeń.