Jump to content
Dogomania

jola_li

Members
  • Posts

    8388
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jola_li

  1. Czyli samopoczucie wraca do normy - wspaniale, że maleńka ma już cierpienia za sobą i powoli zacznie zapominać o bólu i stresie :).
  2. Bardzo bardzo się cieszę, że Fraszka na dom! (Tym bardziej, że już traciłam nadzieję...)
  3. Jest sporo tych kiwaczków, ale nie wiem czy akurat taki: [url]https://www.google.pl/search?q=piesek+kiwaczek&hl=pl&client=firefox-a&hs=J37&rls=org.mozilla:pl:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=JLlBUbizNqPk4QSg7oGQCQ&ved=0CDIQsAQ&biw=1280&bih=900[/url]
  4. Przeczytajcie --- [url]http://www.polityka.pl/spoleczenstwo/reportaze/1536429,1,jak-aresztanci-pomagaja-zwierzetom-i-zwierzeta-aresztantom.read?utm_source=Polityka+Spoldzielnia+Pracy+List&utm_campaign=a7249af35e-UA-11208742-1&utm_medium=email[/url]
  5. Nareszcie właściwy Ktoś zauważył Kapselka - to naprawdę wielka radość!!! Wśród tylu złych wiadomości, te dobre są na wagę złota... Bądź już zawsze szczęśliwy, pieseczku!
  6. [quote name='Ellig']Nie udalo mi sie zasnąc. To byl ciezki dzien, ostatni raz rozmawialam z Ania po godz.22 malutka juz spokojna spala w swoim poslanku.[/QUOTE] Dziś już będzie lepszy dzień dla Bianusi. Elu, jak możesz to spróbuj nadrobić te nieprzespane godziny, Tobie też sen jest bardzo potrzebny...
  7. Zaglądam po wieści... Bidulka maleńka :(.... Jeszcze nie pokonała strachów, a tu takie straszne rzeczy się dzieją. Dobrze, że to najgorsze ma już za sobą...
  8. [quote name='Maciek777']Bo to podstępem trzeba;) Sami zwykle ucieka do kąta gdy się zestresuje. [B]Wystarczy postawić tam wagę[/B]...[/QUOTE] ... a potem go zestresować ;).
  9. Myślę, że liczby nie są ważne; jak nie będzie żeberek na wierzchu - znaczy starczy podtuczania ;). Szkoda nerwów Samsunga. Ostatnio w poczekalni u weterynarza obserwowałam psy ważone przez włascicieli - wszystkie się opierały i miały stracha.
  10. U nas trzeba być bardzo zdrowym, żeby chorować :(. Bardzo Ci współczuję... Pamiętam kiedyś poszłam do lekarza, przede mną była tylko jedna pani, więc kiedy weszła myślałam, że nie będę musiała czekać długo. Siedziała tam (u lekarza pierwszego kontaktu, czyli żadnych badań nie wykonującego, a więc - CO ONA TAM ROBI???) chyba ze 40 minut. Szlag mnie zaczął trafiać, za mną kolejka coraz większa, więc nie tylko mnie, i wreszcie pani wytacza się z szerokim uśmiechem z gabinetu oznajmiając wszystkim rozbrajająco: - Niech państwo sobie wyobrażą, że pan doktor TEŻ ZE LWOWA!!! A a propos psich imion - za komuny znajomy miał wielkiego czarnego doga, który nazywał się Kryzys. Fajnie było jak w stanie wojennym chodził z nim po parku i co chwilę krzyczał: KRYYYYYYYYYYYYZYS!!!! :)
  11. [quote name='Ewa Marta']Pani Agnieszka - treserka, która pomagała mi okiełznać moje stado twierdzi, że najmądrzejsze są te najzwyklejsze kundliszony[/QUOTE] Pani Jola też tak twierdzi ;). Bianusia jest prześmieszna. Cieszę się z każdej nowej wiadomości o nowym kroczku coraz bardziej domowej psinki :)! A kciuki oczywiście mocno zaciśnięte...
  12. [quote name='Maciek777']No fakt - gruby to on nie jest. Apetyt ma bardzo dobry - bez problemu.[/QUOTE] To może troszkę większe porcje by się przydały?...
  13. Ciągle mam wrażenie, że mógłby ciut przytyć. Jak u niego z apetytem?
  14. [quote name='Mazowszanka']Ten to dopiero się załapał :) Mógłby podzielić się tym szczęściem z innymi.[/QUOTE] Dzieli się ;). Z pieskiem Burkiem i pięcioma kotami :).
  15. [quote name='monikapf']Przepiękny,POZDROWIENIA DLA PSIAKA I RODZINKI.[/QUOTE] Owszem, niczego sobie ;). Frycuś dziękuje za pozdrowienia :)--- [CENTER][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/443/imag1794.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9471/imag1900.jpg[/IMG] [/CENTER]
  16. Całkiem "nowy pies" z Kaja. Piękny będzie jak nabierze jeszcze ciałka i jak mu odrośnie futerko.
  17. Nie wiem jak Wy, ale ja nie kąpię mojej pieski zbyt często. Owszem przecieram ją czasem wilgotną szmatką, ale takie pucowanie z szamponem to chyba raz na ca 6 miesięcy wystarczy. Jak myślicie?
  18. [quote name='Mattilu']Nutusiu, super wyjaśnienia. Jak najbardziej chylę czoła przed talentami terapeutycznymi Kreski, ale jednak myślę, że to wszystko jest możliwe bo Twój TZ odbiera nowe przez okno, tłumaczy fiśniętym i przestraszonym co i jak - i w ogóle działa na Was wszystkich swoją siłą spokoju :) Niech żyje TZ Nutusi! Hura, hura, hura! :Rose:[/QUOTE] Wyjęłaś mi to z... klawiatury ;). Chciałam napisać na wątku tymczasów "Ku pamięci", że przydałaby się korekta, bo to nie jest "dom tymczasowy Nutusi", a zdecydowanie i w równym stopniu "Nutusi i Sławka" :)! (nie napisałam, bo kolejna edycja postu oznaczałaby ponowne rozpłynięcie się zdjęć w cyberprzestrzeni, a to po raz kolejny byłoby trudne do zniesienia ;)).
  19. [quote name='lilk_a']kupione [/QUOTE] Dziękujemy :)! Jak będzie brakować kasy to krzycz, może ktoś wygra w lotto i dołoży się do strss-outu ;).
  20. [quote name='magdyska25']:evil_lol: Maćku- Twój głos oczywiście również się liczy![/QUOTE] Ja myślę, że - z racji bliskości - szczególnie się liczy :)
  21. [quote name='M&S']Będziesz miała nową tymczasowiczkę?[/QUOTE] Jeśli już, to nie tymczasowiczkę tylko URLOPOWICZKĘ ;).
  22. [quote name='lilk_a']to kupić na allegro ? u tego samego allegrowicza: [URL]http://allegro.pl/stress-out-60-tabletki-uspokajajace-dla-psa-i-kota-i3073093314.html[/URL][/QUOTE] Kto jest za oprócz mnie ;)?
  23. [quote name='Mattilu']Kochane Ciocie, choróbsko postanowiło zostać trochę na dłużej. Mam zatem dwie dziewczyny w domu i komputer z którego wypada robota. Uff.[/QUOTE] Na robotę nie ma rady, ale choróbsko Zosine niech się wynosi jak najszybciej!!! [QUOTE]Jolu_li dziękuję, dziękuję, dziękuję za linka do Vincenta Muniera (chyba się tak odmienia?) - przepiękny zjawiskowy świat. Nie mogę się doczekać, kiedy TZ wróci, żeby mu pokazać te wszystkie cuda! A najfajniejsze, że oprócz dla nas egzotycznych miejsc, takich jak Amazonia czy Kamczatka, do których raczej nie pojedziemy, bo się finansowo nigdy nie składa - są też Wogezy, w których bywamy często :-) Świat jest piękny i tuż, tuż.[/QUOTE] Są też Mazury, i Puszcza Białowieska, i rozlewiska nad Biebrzą, i rogalińskie pejzaże, i Tatry i..... :)...... [QUOTE]Pozdrawiamy słonecznie z zazwyczaj pochmurnego Luksa, Hopka i ja[/QUOTE] A ja Was pozdrawiam ze słonecznej Warszawy, w której widziałam dzisiaj stado jemiołuszek :)!
  24. [quote name='Ellig']cześć:) Bianka bardzo zaprzyjaznila sie z kotem Meniem, juz nie tylko Menio ją lize ale dzisiaj Bianka wylizywala Menia:lol: Malutka znalazla sobie swietna zabawe z zolwicą. Nie wiem co na to żolwica:crazyeye: Mianowicie, Bianka bierze do mordki sucha karme i rzuca zolwicy "przed nosem" ( uklada z tych kulek drozke).Jak zolwica wyciaga lepek i chce zjesc kulke wtedy Bianka w ostatniej chwili ja lapie i zjada:evil_lol: , zolwica idzie do nastepnej kulki i historia sie powtarza :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:[/QUOTE] No pięknie! A co na to TOZ ;)? To niesamowite - codziennie nowe dobre wieści! Ależ maleńka chłonie tę dobrą psią normalność...
×
×
  • Create New...