-
Posts
8388 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jola_li
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']ImageShack nie jest obslugiwany przez dogo.....[/QUOTE] Aaaaaa..... Czyli że jak to trzeba zrobić :)? -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
jola_li replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ostatniaszansa']Zaraz będę na fb zamieszczać zdjęcia kolejnych boguszków z domków stałych w Szwajcarii , mamy filmik z.. ŚLEDZIKIEM ale jakiś wielki i za nic nie umiemy zmniejszyć jak będzie nas znajomy zmniejszy i pomoże wstawić. Czy pamiętacie moją biedną Vegunię ogłaszana w Polsce bez echa. Ma dom w Szwajcarii i osobistą lekarkę weterynarii :) leniuszek nie lubi spacerować . Borys adoptowany niecały rok temu , dostaliśmy nowe zdjęcia. Prezes Fundacji szwajcarskiej z którą współpracujemy co pewien czas, nie zapowiedziane, robi wizyty po adopcyjne. Ewa[/QUOTE] Piękne wieści :). Ja nie jestem facebookowa, więc nawet nie wiem czy mogę wejść na stronę ze zdjęciami. Może podajcie link, to spróbuję. -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Uda się czy się nie uda ;). Pierwszy raz próbuję wstawić filmik - od Mattibo :). [video]http://imageshack.us/clip/my-videos/138/ehndfsuyxxapcmvnjxaapb.mp4/[/video] No niestety, na razie tylko w takiej postaci. Jak ktoś wie jak to się robi, to poproszę o instrukcje. Ale widać jakie Mattibo i Hopcia uskuteczniają wieczorne zabawy :). -
MANIUŚ z Mazur – czekał, czekał, i się doczekał - ma DOM :)!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']W tej chwili nie, ale przyjedzie niedługo sunia taka Midowa;) Może się sobie spodobają...[/QUOTE] Oby :). Maniuś pewnie tęskni... -
Pomyślałam jeszcze, żeby kupić jakieś mikro smaczki i robić Samsungowi seanse głaskania z nagrodą. Chwila głaskania i coś do mordki. I znowu. Żeby mu się dobrze kojarzyło. A potem można by wydłużać te chwile. Jak kiedyś jeździłam do schroniska na szkolenie psów, nagrodą były pokrojone w drobniutką kosteczkę parówki. Do przemyślenia :).
-
MANIUŚ z Mazur – czekał, czekał, i się doczekał - ma DOM :)!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwa Midi, należało jej się za tyle czekania! Biedny Maniuś, znów został sam.... A nie ma innego psiaczka do szaleństw? -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ja tam myślę, że przy Lesiu znakującym Nutusia w ogóle nie miałaby szans :shake:. No bo przecież Lesio nogi na własną Panią nie podniesie ;). -
[quote name='AMIGA']Poczytałam zaległości i teraz jestem w stresie, bo tu taka cenzura ostra!! A człowiek niechcąco pisze, że wychodzi na pole, bo u nas tak się mówi i wychodzenie na dwór (wg nas - do jakiegoś zamku chyba ;)) też wydaje się dziwne :evil_lol:[/QUOTE] Ja tam bardzo lubię wychodzenie "na pole", bo lubię Kraków, z którym mi się kojarzy i --- lubię pola :). A jeśli chodzi o błędy językowe, to powiem Ci, że mam znajomego - wspaniałego naukowca i człowieka - który robi straszne błędy ortograficzne (jakieś tam dys- u niego stwierdzono), ale styl, sposób wysławiania i poziom tego, co pisze jest taki, że te błędy wydają się wszystkim - urocze :). A pojedyncze pomyłki zdarzają się każdemu :).
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
jola_li replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
OBoże................ Takich wieści mi trzeba jak powietrza!!! Freduś ma prawdziwą Rodzinę!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: -
[url]http://www.dermapharm.com.pl/pl/o/Stress-Out-preparat-uspokajajacy:[/url] Stress out to naturalny preparat uspokajający, zawierający tryptofan, dziurawiec oraz taurynę. Tryptofan (prekursor serotoniny) zmniejsza napięcie mięśniowe i podatność na stres. Dziurawiec zwiększa ilość serotoniny w mózgu przez co zwiększa uczucie zadowolenia. Tauryna hamuje nadmierne pobudzenie w czasie stresu. [B]Stress Out nie powoduje uzależnień oraz nie ma skutków ubocznych, dlatego też jest bezpieczny przy długim stosowaniu.[/B]
-
Tak sobie myślę, że jeżeli choć trochę widać działanie stres-outu, to może warto jeszcze jakiś czas kontynuować terapię. Jeśli zapadnie decyzja o zakupieniu kolejnej dawki deklaruję 15 zł.
-
[quote name='Maciek777']Tylko co powiedzieć o psim facecie, który tak robi?;)[/QUOTE] Przystojny lord ;).
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
jola_li replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Patrzeć na eks-nieszczęśników, którzy teraz są tak bardzo kochani, to rozkosz najprawdziwsza. A Prosiaczek PRZE-U-RO-CZY :)! -
Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!
jola_li replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
I jaka decyzja po wizycie?... -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
jola_li replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Na kanapie??? A to z największą przyjemnością wstawię :)! -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://images.tinypic.pl/i/00277/fg3l7nua88d2.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!
jola_li replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ellig :Rose::Rose::Rose: Nutusiu :Rose::Rose::Rose: Dzięki takim jak Wy świat jest lepszy... -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Jak to Hopcia mniej szlachetną?! Mój mąż, który jest w tych sprawach zawodowcem, mówi, że Hopcia ma coś z szakala czaprakowego. Tylko ogon mniej puchaty, reszta się zgadza ;)[/QUOTE] Noooo! Szakal pełnym pysiem i odnóżami ;)! A Mężowi szczerze "zazdraszczam" tak fascynującej profesji. -
Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!
jola_li replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Jak je wczoraj zobaczyłam, to miałam dziwne przeczucie, że z Nutusiowego urlopu nici ;). Trzymam kciuki, żeby choć jedna bidusia trafiła po tygodniu do swojego domu...