Jump to content
Dogomania

jola_li

Members
  • Posts

    8388
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jola_li

  1. [quote name='Ellig']ImageShack nie jest obslugiwany przez dogo.....[/QUOTE] Aaaaaa..... Czyli że jak to trzeba zrobić :)?
  2. [quote name='Nutusia']Trzymajmy się może wersji, że... odroczony ;)[/QUOTE] Trzymajmy się - z całej siły!!! Szczęśliwie chociaż, że Motuś już pakuje walizki... [quote name='eloise']Funia? Figa? Fela? Fifka? Florka? Finka? :)[/QUOTE] Fizia? Fifi? Frania? Fibi? Fiołka? Fruzia? :)
  3. [quote name='ostatniaszansa']Zaraz będę na fb zamieszczać zdjęcia kolejnych boguszków z domków stałych w Szwajcarii , mamy filmik z.. ŚLEDZIKIEM ale jakiś wielki i za nic nie umiemy zmniejszyć jak będzie nas znajomy zmniejszy i pomoże wstawić. Czy pamiętacie moją biedną Vegunię ogłaszana w Polsce bez echa. Ma dom w Szwajcarii i osobistą lekarkę weterynarii :) leniuszek nie lubi spacerować . Borys adoptowany niecały rok temu , dostaliśmy nowe zdjęcia. Prezes Fundacji szwajcarskiej z którą współpracujemy co pewien czas, nie zapowiedziane, robi wizyty po adopcyjne. Ewa[/QUOTE] Piękne wieści :). Ja nie jestem facebookowa, więc nawet nie wiem czy mogę wejść na stronę ze zdjęciami. Może podajcie link, to spróbuję.
  4. Uda się czy się nie uda ;). Pierwszy raz próbuję wstawić filmik - od Mattibo :). [video]http://imageshack.us/clip/my-videos/138/ehndfsuyxxapcmvnjxaapb.mp4/[/video] No niestety, na razie tylko w takiej postaci. Jak ktoś wie jak to się robi, to poproszę o instrukcje. Ale widać jakie Mattibo i Hopcia uskuteczniają wieczorne zabawy :).
  5. [quote name='Ania+Milva i Ulver']W tej chwili nie, ale przyjedzie niedługo sunia taka Midowa;) Może się sobie spodobają...[/QUOTE] Oby :). Maniuś pewnie tęskni...
  6. [quote name='Ellig']Ta malizna ma juz domek i przyjedzie do Warszawy razem z tymczasowiczką Nutusi.:)[/QUOTE] Wspaniale!!!
  7. Pomyślałam jeszcze, żeby kupić jakieś mikro smaczki i robić Samsungowi seanse głaskania z nagrodą. Chwila głaskania i coś do mordki. I znowu. Żeby mu się dobrze kojarzyło. A potem można by wydłużać te chwile. Jak kiedyś jeździłam do schroniska na szkolenie psów, nagrodą były pokrojone w drobniutką kosteczkę parówki. Do przemyślenia :).
  8. Szczęśliwa Midi, należało jej się za tyle czekania! Biedny Maniuś, znów został sam.... A nie ma innego psiaczka do szaleństw?
  9. Ja tam myślę, że przy Lesiu znakującym Nutusia w ogóle nie miałaby szans :shake:. No bo przecież Lesio nogi na własną Panią nie podniesie ;).
  10. [quote name='Nutusia']A jeszcze co do statystyki. Jeśli się nie pogubiłam, to Motello był nasz jubileuszowy - TRZYDZIESTY! :)[/QUOTE] Nutusiu, przyślij zdjęcia, a ja je będę stopniowo "naklejać na karty albumu", bo czas najwyższy na wspólny wątek :).
  11. [quote name='AMIGA']Poczytałam zaległości i teraz jestem w stresie, bo tu taka cenzura ostra!! A człowiek niechcąco pisze, że wychodzi na pole, bo u nas tak się mówi i wychodzenie na dwór (wg nas - do jakiegoś zamku chyba ;)) też wydaje się dziwne :evil_lol:[/QUOTE] Ja tam bardzo lubię wychodzenie "na pole", bo lubię Kraków, z którym mi się kojarzy i --- lubię pola :). A jeśli chodzi o błędy językowe, to powiem Ci, że mam znajomego - wspaniałego naukowca i człowieka - który robi straszne błędy ortograficzne (jakieś tam dys- u niego stwierdzono), ale styl, sposób wysławiania i poziom tego, co pisze jest taki, że te błędy wydają się wszystkim - urocze :). A pojedyncze pomyłki zdarzają się każdemu :).
  12. OBoże................ Takich wieści mi trzeba jak powietrza!!! Freduś ma prawdziwą Rodzinę!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  13. [url]http://www.dermapharm.com.pl/pl/o/Stress-Out-preparat-uspokajajacy:[/url] Stress out to naturalny preparat uspokajający, zawierający tryptofan, dziurawiec oraz taurynę. Tryptofan (prekursor serotoniny) zmniejsza napięcie mięśniowe i podatność na stres. Dziurawiec zwiększa ilość serotoniny w mózgu przez co zwiększa uczucie zadowolenia. Tauryna hamuje nadmierne pobudzenie w czasie stresu. [B]Stress Out nie powoduje uzależnień oraz nie ma skutków ubocznych, dlatego też jest bezpieczny przy długim stosowaniu.[/B]
  14. Piękna wiadomość na dobranoc :)!!! A urlop, hmmmm... Z tego, co pisała Ellig na dom u Nutusi czeka już kolejna bida :(... [IMG]http://images10.fotosik.pl/3327/861b5aa3b4d5d30cgen.jpg[/IMG]
  15. Tak sobie myślę, że jeżeli choć trochę widać działanie stres-outu, to może warto jeszcze jakiś czas kontynuować terapię. Jeśli zapadnie decyzja o zakupieniu kolejnej dawki deklaruję 15 zł.
  16. [quote name='Maciek777']Tylko co powiedzieć o psim facecie, który tak robi?;)[/QUOTE] Przystojny lord ;).
  17. Nutusiu, przyślij do mnie zdjęcia, bo nie wiem gdzie jest najbliższy optyk, żebym mogła kupić okulary ;).
  18. Patrzeć na eks-nieszczęśników, którzy teraz są tak bardzo kochani, to rozkosz najprawdziwsza. A Prosiaczek PRZE-U-RO-CZY :)!
  19. Na kanapie??? A to z największą przyjemnością wstawię :)!
  20. [CENTER][IMG]http://images.tinypic.pl/i/00277/fg3l7nua88d2.jpg[/IMG] [/CENTER]
  21. Ellig :Rose::Rose::Rose: Nutusiu :Rose::Rose::Rose: Dzięki takim jak Wy świat jest lepszy...
  22. Oby chociaż Motuś znalazł swoją przystań zanim mała bida trafi do Nutusi Złote Serce oddalając zasłużony urlop na czas niewiadomy...
  23. [quote name='Mattilu']Jak to Hopcia mniej szlachetną?! Mój mąż, który jest w tych sprawach zawodowcem, mówi, że Hopcia ma coś z szakala czaprakowego. Tylko ogon mniej puchaty, reszta się zgadza ;)[/QUOTE] Noooo! Szakal pełnym pysiem i odnóżami ;)! A Mężowi szczerze "zazdraszczam" tak fascynującej profesji.
  24. Jak je wczoraj zobaczyłam, to miałam dziwne przeczucie, że z Nutusiowego urlopu nici ;). Trzymam kciuki, żeby choć jedna bidusia trafiła po tygodniu do swojego domu...
×
×
  • Create New...