-
Posts
8388 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jola_li
-
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Jolu, jeśli chcesz zobaczyć czy ten teatr też ma to COŚ, 14,15 i 16 marca będą grali na scenie Przodownik Teatru Dramatycznego (ul. Olesińska) - zapraszamy :)[/QUOTE] Właśnie w teleekspresie były fragmenty :)!!! -
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Jolu, jeśli chcesz zobaczyć czy ten teatr też ma to COŚ, 14,15 i 16 marca będą grali na scenie Przodownik Teatru Dramatycznego (ul. Olesińska) - zapraszamy :)[/QUOTE] O! Czyli gościnne występy w stolicy :)! Super, może uda mi się wybrać :). [quote name='Nutusia']Mam tzw. BOMBĘ na koniec tygodnia :) Fraszka będzie miała cudny, kochający i rozpieszczający ją domek w Warszawie, u starszej Pani. Będzie też pod opieką Wnuczki tej Pani (z którą miło sobie pogawędziłam przez telefon ;)), w razie potrzeby, ale nie tylko, bo Pani często zabierała poprzednie psiątko swojej Babci mp. na działkę. Sama ma maleńką sunieczkę, ponoć bardzo zgodną, więc nie powinno być problemów z nawiązaniem przyjaźni pomiędzy dziewczynami. Starsza Pani miesiąc temu pochowała poprzedniego psiaczka (13 lat - jeszcze wcześniejszy żył 16 lat). Zarzekała się, że już psa nie chce i nie będzie. Ale samotność nie jest fajna, szczególnie dla kogoś, kto przez tyle lat miał oddanego, psiego przyjaciela. Teraz zostały tylko sprawy organizacyjne. Pani jest gotowa przyjąć Fraszynkę nawet jutro, ale ja jutro nie dam rady, bo jadę do Łodzi Dziecię podziwiać i wrócę ciemną nocą. Jesteśmy umówione na telefon i określenie konkretnej daty Fraszkowej przeprowadzki jakoś w przyszły tygodniu! :) Aha, będzie mieszkała w samym centrum, więc chyba ją jeszcze... zaczipuję ;)[/QUOTE] Tralala!!! Czyli będzie urlop :)!!! -
Na szczęście wskaźniki tylko nieznacznie przekroczone. To już JUTRO :)!
- 600 replies
-
- adopcja psa
- dom tymczasowy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
MANIUŚ z Mazur – czekał, czekał, i się doczekał - ma DOM :)!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Wczoraj był telefon o Maniusia - i to z Brodnicy - ale miałby mieszkać w ogrodzie, bez możliwości wchodzenia do domu, więc podziękowałam Pani. -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Ło jezusicku!!!! Ile żarcia!!!!!!!!!! A Hopcia się wodą zadowala?!?!!?!? Psa MOJEGO podmienili za tą zagramanicą :([/QUOTE] Widać po dłuuuuugim namyśle doszła do wniosku, że w tym worku jeszcze coś zostało na później, więc nie ma paniki i chomika z siebie robić więcej nie zamierza ;). -
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Wlazłam.... Z trudem... Coś mi się zbiesiło w necie i niemal każde wejście na dogomanię to wielki problem :(. A skoro już jakims cudem jestem to głównej roli pogratuluję, nagrody pożyczę i wspaniałej teatralnej atmosfery też, bo teatr - to jest to, co tygrysy lubią najbardziej :). I choć "mój" teatr to Swinarski, Wajda, Jarocki, Kantor, Dziuk, to każdy ma w sobie to COŚ :). -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
jola_li replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ostatniaszansa']Z przerażeniem stwierdzamy była Prezes Fundacji Ostatnia Szansa Pani Bożena Wahl znowu zbiera z coraz wiekszą siła i psy ale i niestety koty! Chce jakieś biedne kociny sprowadzić z ... Warszawy !!! Horrror się zaczyna na miejscu jest ponad 60 psów i podobno 10 kotów. Kiedy zbieractwo zwierząt będzie w naszym kraju uznane za chorobę kwalifikująca do przymusowego leczenia ? Ewa[/QUOTE] :( :( :( [COLOR=#ffffff]mmmmmmmmmmmm [/COLOR] -
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']wczoraj Synio do domu zjechał po wałówkę, bo czeka go trudny czas - za tydzień premiera![/QUOTE] Orany.... To dopiero będzie! A co się szykuje? -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Cześć Ciocie, chcialam zameldować, że Jędrek wrócił zmęczony do domu po całym szkolnym dniu a ja jak zwykle rzuciłam się hopsając go witać w przedpokoju. I usłyszałam: od kiedy jesteś z nami jeszcze fajniej się wraca do domu. A teraz leżymy razem, on na kanapie a ja na nim. Podobno on w ten sposób odpoczywa. Ja tam nie wiem, mi w sumie wygodniej niż na kolanach u drugiego pana. Pozdrawiam Was wszystkie, Hopka[/QUOTE] Ależ Hopcia ma wspaniałych Opiekunów, a Mattibo wspaniałe Dzieci. Mój zachwyt rośnie :)! -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Tak mi się przypomniało :). Trafiłam kiedyś na wątek psiaczków, z których jeden (Elf) trafił do Marcina Pałasza, a drugi - za namową Marcina - do jego Cioci (chyba). [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/180026-Elf-i-Erka-znalaz%C5%82y-wspania%C5%82ych-opiekun%C3%B3w-podzi%C4%99kowania-dla-DIF-za-opiek%C4%99[/url] Nie minęło wiele czasu, a powstała książka zainspirowana przyjaźnią z Elfem :): [url]http://www.empik.com/sposob-na-elfa-palasz-marcin,p1049630128,ksiazka-p[/url] I tak to Elf trafił do literatury :). -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Też nie wiem co to znaczy :crazyeye: Ale zdjęcia chętnie obejrzę, tylko je dobrze wrzućcie. My z Doris mamy filmik - Mattilu znaczy ma w telefonie, ale nie wie co z nim dalej zrobić :evil_lol: Może zrzuci do komputera a potem pocztą wyśle do cioci Ellig albo do cioci Joli_li i one coś wymyślą, ale najpierw musi znaleźć kabelek. Tak powiedziała...[/QUOTE] Bardzo chętnie wstawię filmik - tak jak potrafię ;). -
Elu, czy Ty masz na drugie (Św.) Mikołajka :)??? Nawet ten "prawdziwy" nie jest tak hojny jak Ty!
- 600 replies
-
- adopcja psa
- dom tymczasowy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Nutusia']Od Moteusza płyną następujące wieści: Poszedł z Izą do pracy! Wsi nie narobił - był grzeczny, spał sobie na kolankach. Jest wspaniały - Iza i Meron twierdzą, że miłość, którą od nas dostał, aż z niego kipi! Do tego jest fantastyczny i uszczęśliwia swoich nowych Państwa. Aż trudno uwierzyć, ale mając 4 regularne spacery, ANI RAZU nie zaliczył w domu wpadki czystościowej! Colli się do niego powoli przekonuje, a Iza i Meron dbają, żeby nie czuła się mniej kochana czy odrzucona... Motek ją bardzo lubi, zaczepia i obserwuje... Oboje są nagradzani, gdy np. razem leżą - żeby widziały, że tworzą rodzinę :) Bo chyba Wam jeszcze nie pisałam, że od dnia, gdy zapadła decyzja o adopcji Moteusza, Meron codziennie rozmawiał z Colli i opowiadał jej, że będzie miała braciszka, że musi być dla niego dobra i wszystkiego go nauczyć... ;)[/QUOTE] Cytuję wszystko, bo takie teksty można czytać na okrągło! Jak spełnione sny :)! A przecież w swoim krótkim życiu Motek i śmierci z wyziębienia spojrzał w oczy i perspektywy życia w komórce uniknął... Nutusiu :Rose:
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
No to uffff.... szczęśliwie, że nie było tak źle i jest szansa, że szorstka przyjaźń zmieni się w prawdziwą :). Mam wielką nadzieję, że się dotrą przy kolejnych spotkaniach. Chyba najbezpieczniej pierwsze kontakty aranżować na neutralnym gruncie, gdzie żadna nie czuje się władczynią terenu ;). -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']A my dzis idziemy odwiedzic Doris - i tez jestem ciekawa, czy sie dziewczyny zaprzyjaznia i beda bawic :)[/QUOTE] Czekam z niecierpliwością na relację ze spotkania ściskając kciuki za przyjaźń i porozumienie wzajemne :). -
Kolejne nieszczęsne stworzonko, które miało wiele szczęścia. Spotkała prawdziwe Anioły na swojej drodze i już nic jej złego nie spotka :).
- 600 replies
-
- 1
-
-
- adopcja psa
- dom tymczasowy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!
jola_li replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
A kiedyś Bafi składała się z samych kostek, mnóstwa strachu i takiego nędznego futerka --- [IMG]http://www.iv.pl/images/27318680924821173581.jpg[/IMG] Dobrego życia, psinko z Panią, która będzie cię kochać i nigdy nie zawiedzie!!! A zdjęcia "przed" i "po" w sam raz na "Metamorfozy" :). -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Biedny cudny maluszek :(... Nie wiem jak mu pomóc :(... -
MANIUŚ z Mazur – czekał, czekał, i się doczekał - ma DOM :)!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
I jak tam Maniusio z nową koleżanką? -
Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!
jola_li replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
CU-DOW-NIE!!!! Wygrałyście walkę o życie i szczęście malutkiej!!! Niech i Wam się szczęści w życiu!!!!! -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
jola_li replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ostatniaszansa']Parwowiroza szalała nie chciała odpuścić, wytoczyliśmy wszelkie działa z 6 puchatków , jednego nie udało się uratować, reszta zdrowa i już u nas, strasznie rozrabiają. Mamy nowych podopiecznych zabranych od miejscowego hycla , wychudzone przeraźliwie , sunia w typie husky w ciąży , pies olbrzym w typie azjaty z niedowaga co najmniej 10 kg i chorymi oczami do operacji , 4 nieduże mieszańce w tym 2 szczeniaki ok. 7 miesięczne na dzień dobry zaszczepione . Kolejny porzucony pies na stacji BP tej "naszej " nieufny, przerażony, zdezorientowany . U hycla czeka kolejnych 4 biedaków tylko nie mamy już gdzie ich zabrać. Musimy zrobić bezpieczne roszady , bo hycel bardzo oszczędza na jedzeniu czyli pewnie daje raz na 3 dni :( Ewa[/QUOTE] Kolejni nieszczęśni szczęściarze trafili do Was dostając szansę, że kiedyś poznają smak domu. Koszmarnie brzmi stara prawda, że wszystkim nie można pomóc :(... Czy ciągle jest mniej niż 300 psów, czy w związku z napływem nowych - szczególnie wielu szczeniaków - już się zrobiło więcej? [quote name='ostatniaszansa']MOŻEMY RADOŚNIE ODTRĄBIĆ , HAŚKI mają domy :multi::multi::multi: Hektor, Hermes , Koka, Hera, Malwa dłuuuuuuugo to trwało , ogłaszane w Polsce nie zyskały żadnego zainteresowania, a szkoda. To fantastyczne psy , kto je poznał wie o czym mówię :evil_lol: Ponadto dom ma .... MAKSI psie trachajło !!! Ewa[/QUOTE] Takie wieści to - na wszystkie strony świata!!!!!!!!!!!!! Te energiczne towarzyskie psy wreszcie będą mogły poznać wolność i bliskość człowieka na co dzień! A że jeszcze przed nimi kawał życia, to zdążą się tym nacieszyć :)!!! FANTASTYCZNIE!!!!!!!!!!!!!!! -
Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!
jola_li replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Zagladam tylko na chwilke, jeszcze nie dziekuje za Wasze kciuki i wsparcie. Mam nadzieje,ze o mnie tez pomyslicie i dodacie mi sil bo mam po za adopcja Bafinki bardzo ciezki dzien. [/QUOTE] Ellig, myślę o Tobie z wielką serdecznością i życzę byś jak najszybciej miała ten dzień za sobą... -
[quote name='magdus84']Jestem i ja, co prawda podczytująca tylko i podtrzymująca swoją deklarację pomocy, bądź określenia deklaracji stałej gdy będzie potrzeba. [/QUOTE] Chyba właśnie taka potrzeba się pojawiła ;).... Lilk_a?... Dobrze mówię? [QUOTE]Dziecię moje urodzone tuż przed sylwestrem dość absorbujące, stąd nie aktywizuję się wirtualnie. Pozdrawiam serdecznie.[/QUOTE] Gratuluję Maluszka i życzę by zdrowo się chował :).
-
Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!
jola_li replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Nad Bafi czuwają trzy Dobre Wróżki - Ewa Marta, Ellig i Pani Ania. Nie mam wątpliwości, że dom psinki będzie z tych wymarzonych :). Trzymam kciuki, żeby to był już własnie ten!