Jump to content
Dogomania

jola_li

Members
  • Posts

    8388
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jola_li

  1. Cudne opowieści i fotoopowieści :). Dobrze, że zrobiło się ciepło, bo gołe brzusio by zmarzło ;).
  2. [quote name='AMIGA']czy ja już Ci mówiłam Jolu_li, że kocham te Twoje wierszyki?? Pewnie mówiłam [/QUOTE] Nieeeee.... Mówiłaś, że kochasz MNIE :)! Prawie to samo, ale - nie do końca ;).
  3. Piękne szczęśliwe obrazki :)! Wspaniale się Śmieszce trafiło! [quote name='AMIGA']Nutusiu - jak Ty to robisz?????[/QUOTE] Przyciąga dobro :).
  4. Śliczna jest Gabi! A Ewa ma tak balsamiczny głos, że psinka na pewno już uwierzyła, że - będzie dobrze :)!
  5. Wspaniale, że Majusia już pakuje walizki :)! Cieszę się przeogromnie :)!!!
  6. To Gabi zaczyna dziś nowe życie :). Jeszcze nie wie, że będzie już tylko dobrze, ale - wkrótce się przekona :)!
  7. Dobrze, że bidusia nie wie, co ją czeka :(...
  8. Śmieszka, Śnieżka, a nawet Królewicz - jak ją zwał tak ją zwał - najważniejsze, że będzie kochana i szczęśliwa :)! Cieszę się z Tobą, Nutusiu :)! (Jeszcze tylko tytuł trzeba zmienić, bo już znalazła, czego szukała :)).
  9. Na powitanie nowej koleżanki albumowej pojawiły mi się znowu Kalinka i Hopka-bis :).
  10. [quote name='Ziutka']NAJPIĘKNIEJSZE :):):):):):) [IMG]http://i38.tinypic.com/30u2zvp.jpg[/IMG][/QUOTE] Hopcia w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku :)!
  11. Cytat z wątku dzisiaj złapanej suczki, która mieszkała w lesie: "Dziewczyna pobiegła za nimi i po chwili Gabi dała się chwycić. Była przerażona. W samochodzie była jak sparaliżowana. U weterynarzy Ania zaczęła jej usuwać [B]kleszcze (na samej głowie ok. 30)[/B]" Tak myślę, że Samsungowi przydałyby regularne kilkuminutowe sesje głaskania zakończone "prezentem" do pysia. Może za czas jakiś polubiłby dotyk.
  12. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Prosiłabym o zamówienie obroży Kiltix na mój adres. Tak wyjdzie taniej na cały okres zabezpieczenia na kleszcze niż pipety.[/QUOTE] Jasne! Zamówię.
  13. Toż to prawdziwy kryminał w odcinkach ;)! Tylko suspensu w nim nie ma, bo sprawca złapany na gorącym uczynku, więc Oscara nie będzie ;). Jak to psiątko potrzebuje Człowieka - a nawet więcej Człowieków ;) - do szczęścia. Mattilu - dzięki za fotorelację i gratulację za profesjonalną prezentację :)!
  14. Ewa, zobaczcie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240081-SZ%C3%93STY-ETAP-**skarbonka**-SZ%C3%93STY-ETAP[/url] Do zdobycia 10 tysięcy dla staruszków! Jeszcze 10 dni. Może warto?
  15. Biedna Duszka :(... Taka krucha istotka a problemy takie ogromne :(... Teraz będę się jeszcze bardziej bała o malutką...
  16. No proszę... To dopiero ochroniarz, co mu bozia wzrostu poskąpiła ;). Poczuła się jak u siebie, to broni całym uzębieniem jak może ;).
  17. Kciuki za pomyślną operację i jedyną słuszną decyzję potencjalnego domu.
  18. Cieszę się bardzo, że Maniuś nie jest sam i że tak fajnie się dogadują :). Pewnie na razie jest mu za gorąco, bo wiosna wybuchła dość gwałtownie, ale jak zrzuci futro, będzie ok ;). Tak, tak, odrobaczanie konieczne!
  19. [quote name='Mattilu']Jolu, te zabawki Ziutka kupila na bazarku Inkowym, wiec wspomogla jednego psa i sprawila radosc drugiemu, Alessandros nie ucierpial a zyskala Zosia, bo jak przewidywalam pluszowy husky wlasnie spi w jej lozeczku;)[/QUOTE] Ja tylko tak troszkę podroczyć się chciałam ;). Pięknych snów, Zosiu :)!
  20. Domek jest nieduży, ogródek niewielki, a po nim biegają Nutusi kumpelki oraz Lesio, co stado męską łapą trzyma, sprawdzając czy w gości przybyła „dziewczyna”. Jeśli tak – spokojnie do kąta poczłapie, a Lili i Kreska w mig wdrożą terapię, by każda tymczaska skulona w pokorze dostrzegła, że psi świat szczęśliwy być może. Domek jest nieduży, ogródek niewielki, ale w nim się czują jak w raju kundelki! Bo serca tam WIELKIE – psów, Sławka, Nutusi… Jak w domku się mieszczą? Czar jakiś być musi!
  21. Bywam od wielu lat na Mazurach i mogę powiedzieć, że są bardzo różne lata - czasami jest kleszczy niewiele, a było tak, że po powrocie z malinobrania znalazłam na sobie 9. Mało tego - jeden sezon też nie jest jednakowy przez cały czas.
  22. [quote name='paula_t']Właśnie czytam cały czas o tym, że jest "atak" kleszczy, a u mnie ani widu, ani słychu:shake: Chodzimy do parku, jeździmy na wycieczki za miasto i nic się nie przypałętało, od znajomych psiarzy też nic nie słyszałam, żeby jakiś psiak złapał. Myślicie, że już zabezpieczać psiura?[/QUOTE] Kleszcze nie występują równomiernie w całej Polsce - jest różnie w różnych rejonach, w różnych okresach, więc spróbuj się rozeznać jak jest u Ciebie i zadecyduj.
  23. Świat pięknieje jak się czyta takie wieści :)! Marcin, Elf :klacz::klacz:
  24. [quote name='Mattilu']Kochane, chcialam zareklamowac fajna inicjatywe w realu: ciuchowisko na Ochocie w najblizsza niedziele :) Jest okazja kupic cos fajnego, spotkac sie i wspomoc psiaki - Przyjdź koniecznie w niedzielę 21 kwietnia do Klubokawiarni Mam Ochotę w Warszawie, ul. Grójecka 75 - Fundacja Psy Niczyje. i znowu nie moge byc z Wami:placz:[/QUOTE] Bardzo fajna inicjatywa! Jak uda mi się pójść, to zaniosę coś z ciuchów - może się przyda ;) [quote name='Mattilu']Ciocia Ziutka, ciocia Ziutka! Listonosz przyszedł i przyniósł ogromną pakę, a w niej cuda niewidy: bałwanek większy od Hopci, piesek w stylu husky taki ładny, że myślę, że go sobie Zosia przywłaszczy, małpka, łoś i foka. Na razie Hopcik dostał fokę i łosia i nie wie, które lubi bardziej:) Jeśli nie okażę się totalnym komputerowym tumanem i nie dostanę histerii przed ekranem kompa, to dziś późnym wieczorem, posługując się odporną na idiotów instrukcją od cioci Ellig :loveu: wkleję zdjęcia z pierwszych Hopciowych zabaw nowymi prezentami od kochanej cioci Z:lol:[/QUOTE] To dziewczyny będą miały zabawę dzięki Ziutce, która własnemu dziecku zabawki zabiera, żeby zapewnić Hopuni rozrywkę, za co pięknie dziękujemy ;)! (Choć nie wiem, co na to Malutek powie jak zacznie mówić ;)). A zdjęcia do wstawienia uprzejmie poproszę o przysłanie :).
  25. Chciałabym, żeby już był poniedziałek.... Ta piątkowa operacja bardzo mnie stresuje...
×
×
  • Create New...