Jump to content
Dogomania

jola_li

Members
  • Posts

    8388
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jola_li

  1. [quote name='Zofia.Sasza']Dziś w "Przyjacielu Psie" jest artykuł o Ajaksie i jego Pani :lol:[/quote] W środę rano poleciałam do kiosku, poprosiłam o "PP", przejrzałam, artykułu nie znalazłam, podziękowałam panu i poszłam. A potem w domu czytam j.w. ;-) Więc w czwartek znowu poleciałam do kiosku, poprosiłam o "PP", na co pan spojrzał mi głęboko w oczy spojrzeniem, które wyrażało wątpliwości co do moich zdrowych zmysłów ;-). Kto chce skan artykułu :-)?
  2. [quote name='paros'] Wklejam zdjęcia Dakara z nowego domu - Dakar z Erbą :lol: [IMG]http://images39.fotosik.pl/200/5eb460589bc353b6.jpg[/IMG] [/quote] OMATKO! Zupełnie jak bliźniaki jednojajowe ;-)! Wspaniale, że dopisało mu szczęście!!!
  3. Hit, Boss, Bosman, Supeł, Bandżo (to ostatnie z dedykacją dla Biafry, która lubi na końcu otwarte sylaby ;-))...
  4. [quote name='sonikowa']Oj, nie Globus to tak jakoś mi się z Globusem czyli migrena kojarzy :cool3: Coś męskiego wymyślmy - może ten Grom? Albo: Orson, Marco, Goran, Maxwel... Dorzućcie coś to powybieramy, przynajmniej wątek będzie w górze :-)[/quote] Bingo, Milet, Czako, Kleks, Ikar, Dukat, Kumpel ;)...
  5. [quote name='ulla7137'] Tylko bidulek strasznie się drapie, choć był wykąpany i dostał Strongholda. Czy znacie jakiś środek na podrażnioną skórę, bo widać jakby trochę łupieżu :( [/quote] Cudny Piesek (i jego Kumpela też) - wspaniale, ze trafił w Takie Ręce! A może to drapanie jest wynikiem jakiejś alergii?
  6. Co słychać u mojego Przyjaciela Astorka? Jak się czuje? Ma już nowych kumpli? Humorek dopisuje?
  7. Maleńka ciągle czeka, żeby ją ktoś pokochał.......
  8. Oj, tak, oj, tak ;-)!!!!
  9. Mogę zadzwonić - ale przyznam, że miałam nadzieję, że ktoś z TOZ-u czy schroniska poczuje się jednak do regularnego prowadzenia wątku i informowania wszystkich o sytuacji... To nie jest wyjście, żeby każdy robił to na własną rękę.
  10. Czyli szansa jest, ale informacje będą - jak były - oszczędne. A w sprawie adopcji nastąpił powrót do punktu wyjscia? Nie ma chętnych??? Może choć - dla uniknięcia ponownych nieporozumień - dowiemy się, czy tylko Kraków jest brany pod uwagę???
  11. Czy jest szansa, że na tym wątku będziemy informowani na bieżąco o stanie Moona i jego perspektywach adopcyjnych? Czy nadal tylko Kraków jest brany pod uwagę?
  12. Ogonek wziął rozmach do szerokiego uśmiechu :-)!!! Piękna i Szczęśliwa --- nie mam najmniejszych wątpliwości!!!
  13. [quote name='Ania+Milva i Ulver'] [IMG]http://images49.fotosik.pl/195/bb21681c7311268b.jpg[/IMG][/quote] Może jestem przewrażliwiona, ale mam wrażenie, że ta Pieska ma wokół oczu "okulary", które mogą wróżyć jakąś chorobę skóry (?). A może to tylko na zdjęciu tak wyszło? Skojarzyło mi się z Negro (choć to nie ta skala problemu): [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/9792/negro062.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Chandler']Nowa fundacja nazywa się inaczej, nie pamiętam jak. [/quote] "Schronisko im. Bożeny Wahl"
  15. To pytanie właściwie nie było do Ciebie tylko do Tych, co są jeszcze bliżej Moonka ;-). Kurs masażu, mówisz? To wygląda na to, że Moonek wyląduje w SPA ;-)!!!! Lepiej nie można!!!
  16. Nie będę oryginalna i też zapytam: jak tam nóżki Moonka???
  17. [quote name='wiosna']Kochane, mam dla Was wieści :cool3: :loveu: Nie trzeba już wyróżniać dla Elzy Allegro. Bogusia zakochała się i.. przepadła :evil_lol: Nie może teraz wziąć Elzy do siebie, ale nie może też pozwolić na to, aby ktoś Elzunię zwinął jej sprzed nosa :lol: Dlatego Elzę możemy uznać za psa już z właścicielem, chociaż jeszcze nie w nowym domu - poczeka u nas na to, aż dom się wybuduje i wtedy dopiero pojedzie. Jeżeli oczywiście zgodzicie się na taki układ - chociaż ja myślę, że tak zaangażowanego drugiego domku to łatwo znaleźć nie będzie. Jeśli tak, to Elza opłacana przez Bogusię byłaby od października. I co..?[/quote] Jak to co? HURRAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  18. [quote name='Zofia.Sasza'] Do tego jest i tu przekłamanie: Dym się zrobił w marcu, a nie w kwietniu. I nie po odwołaniu p. Wahl (która nota bene dowiedziała się tego w maju - sic!), a po powstaniu wątku na dogo i na miau (9 marca).[/quote] Przekłamań jest tam więcej. Z takich wymiernych - ze Starachowic przygarnęła bodajże 70 psów, a z Białki 40. I inne.
  19. Rozmawiałam z Asią - tak jak przypuszczałam jest bardzo zapracowana, ale pewnie wkrótce się odezwie. Powiem Wam tylko, że Oskarek trafił do świetnego domu dobrze znanego pracownikom lecznicy. Państwo stracili niedawno psa i stąd było miejsce dla Oskarka. Wygląda na to, że obie strony są szczęśliwe :-). To znaczy już teraz "jedna strona" - Oskarek i jego Rodzina :-)!!!
  20. Wiem, Asiu, że jestes bardzo zajęta, ale jakbyś parę słów o Oskarku napisała - byłoby cudownie :-)! Jestem straaaasznie ciekawa, co u niego słychać...
  21. [quote name='Panca']na jakiego psa pojda pieniadze pozostale po Bonusie?[/quote] Pewnie zostaną rozdzielone... A czy można by ewentualnie pomóc też tym psiakom: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/tylko-dla-ludzi-o-mocnych-nerwach-145575/[/URL]
  22. [quote name='elmira']jola_li, proszę, tutaj namiary: [COLOR=black]Konto dla psiaków:[/COLOR] [COLOR=black]Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt 'NERO"[/COLOR] [COLOR=black]96-500 Sochaczew, Ul.Kochanowskiego 37/12[/COLOR] [COLOR=black]75 1140 2004 0000 3102 5949 3364[/COLOR] [COLOR=black]z dopiskiem: cele statutowe - Ruda i Łysy,[/COLOR][/quote] Dziękuję, zaraz wpłacę i będę pamiętać na przyszłość. A czy jest Allegro dla tych psiaków? W przypadku Moona i Negro przyniosło znaczące kwoty (po kilka tysięcy). Tu sytuacja jest równie dramatyczna.
  23. Przepraszam Was, nie mam siły przebrnąć przez to wszystko.................... Jeżeli możecie podajcie mi numer konta do wpłat na tego nieszczęśnika z banerka "1 krok do wieczności"...
  24. [url]http://www.eulalia.pl/images/Olsztyn_zaproszenie_mail_s.jpg[/url]
  25. [quote name='sonikowa']Chcę zapytać darczyńców Brutusa czy za niewykorzystane około pół miesiąca (od 4 do 17 września czyli 13 dni) oddawać im pieniądze? [/quote] 2 dni temu przelałam na konto Brutuska 20zł za wrzesień i październik i proszę mi nic nie oddawać ;-)!
×
×
  • Create New...