-
Posts
8388 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jola_li
-
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Wczoraj nie dałam rady, ale dziś wieczorem biorę się za literkę L. Mam nadzieję, ze jeszcze nie obrobiona? Bela51, czy dostałaś odpowiedź jak to się robi? -
Kapsel po ponad 3 latach w hotelu ma swój dom.
jola_li replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Wpłaciłam 60 zł dla Kapselka a konto rysunku, który zamówiłam u Gosi :-)! Jak dojdzie przelew to poproszę o zaznaczenie na wątku, że to z bazarku rysunkowego Gosi :-). -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Wysyłam 60 zł dla Remika - to pieniążki za obrazek, który zamówiłam u Gosi - jak dojdą proszę o zaznaczenie, że to z Jej bazarku obrazkowego :-). -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='gos']Jola, ale jesteś czujna:-) [/QUOTE] Noooo, rewolucyjnie ;-)! Dobre wiadomości miło się zapamiętuje :-)! -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='gos']Nie! Nie możemy na to pozwolić! Zbierzmy więcej deklaracji - przecież on jest wspaniały. Moje 30/mies doliczcie. [B]KTO JESZCZE SIĘ DOŁOŻY?![/B][/QUOTE] Oj, chyba nie wszystko jest uaktualnione ;-). Na przykład powyższa deklaracja (a może jeszcze jakaś?). Czy moje 30 zł dotarło? I pamiętajcie, że w najbliższym czasie (pewnie w tym tygodniu) prześlę 60 zł za obrazek, ktory Gosia narysuje (jak przyjdzie moja kolejka ;-)). -
Kapsel po ponad 3 latach w hotelu ma swój dom.
jola_li replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiaf1']Bardzo dziękuję Wam dziewczyny:loveu: Kapsel to taki fajny pies-nie wiem dlaczego nikt o niego nie pyta. [B]Może udałoby się wam powywieszać jego plakaty w lecznicy czy np. w miejscach gdzie sa osiedla domków jednorodzinnych.[/B] [B]Ja chyba tak zrobię bo juz nie wiem gdzie go ogłaszać.[/B]:shake:[/QUOTE] Asiu, z tego, co wiem to na innych wątkach tez jest brak reakcji na ogłoszenia :-(... Kompletna posucha..... Ja już wywiesiłam ogłoszenia Boryska, ale mogę spróbować też Kapselka (jak wcisnę, bo tablice ogłoszeń są niewielkie ;-(...) Tylko poprosiłabym Cię o zdjęcie w lepszej rozdzielczości, bo Borysek wyszedł blado w druku ;-)... -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
To fajnie :-)! Czyli Remiś ma u mnie (a właściwie u mojego Ojca ;-)) 60 zł. Prześlę je jak tylko będę mogła (nie czekając na obrazek). -
Oj, coś mi filmik nie chce wyjść poza 25 sekundę.... A tak się dobrze zapowiada! Już OK!
-
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Zamówiłam u Gosi dwa portrety - chciałabym, żeby pieniążki za jeden poszły dla Kapselka, a za drugi (60 zł) dla Remika ------ zgadzasz się Gosiu? Bo to właściwie Twoje pieniążki ;-)... -
Kapsel po ponad 3 latach w hotelu ma swój dom.
jola_li replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Zamówiłam sobie (od Taty na Gwiazdkę ;-)) portret pieska: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/rysunkowy-bazarek-gos-zamow-portret-zwierzaka-do-30-11-przyjmowanie-zlecen-147781/[/URL] Za jakiś czas będzie 60 zł dla Kapselka :-)!!!! -
__Tina-owczarek środkowoazjatycki mix szuka domu_ Tina ma dom !!!
jola_li replied to _beatka_'s topic in Już w nowym domu
A może rzeczywiście przemianować ją na mix pointera ;-) -
Staruszek N.N. Niech świat wie, że żył tu i Miś
jola_li replied to agata-air's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Śpij spokojnie, Maleńki..... I niech Ci się przyśni przyjazna ręka na Twojej główce... [FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana]Dokąd idą psy gdy odchodzą?[/FONT] [FONT=Verdana]No bo jeśli nie idą do nieba,[/FONT] [FONT=Verdana]to przepraszam Cię, Panie Boże,[/FONT] [FONT=Verdana][/FONT][FONT=Verdana][/FONT][FONT=Verdana]mnie gościny tam też nie potrzeba.[/FONT] [FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana](B.Borzymowska)[/FONT] -
Kapsel po ponad 3 latach w hotelu ma swój dom.
jola_li replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Niestety, nie mogę zaoferować stałych wpłat, bo nie wiem czy podołam, ale 40 zł dla Kapselka dorzucę, z nadzieją, że to nie koniec... -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ninka']Bardzo dziekujemy!!!!!!!!!11 Juz wysylam PW!!![/QUOTE] PW nie dotarło. Czy to jest to samo konto, na które wpłacałam na transport? -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ninka']Remis sie nie obraza za offy, ale nieustajaco o pieniazki prosi:placz:[/QUOTE] Mogę tylko 30zł jednorazowo. Jak się uda to w przyszłym miesiącu też coś podrzucę. Poproszę o numer konta. -
[quote name='Ewa Marta']Jak dobrze, że to tylko przejściowe problemy... Ajaniu, Ty sie nie wygłupiaj, bo my tu wszyscy za Ciebie kciuki trzymamy!!! I czekamy na nowe zdjęcia;)[/QUOTE] Oj, trzymamy, trzymamy :-)!!! I cieszymy się z każdej dobrej (a przynajmniej dobrze kończącej się) wiadomości. A Ty, Ewo, wyrzuć banerek Astorka --- przecież już jest w SWOIM DOMU :-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='Izabela124.']Przepraszam, że dopiero odpisuję, ale rzadko bywam na dogomanii [COLOR=darkslateblue]Aukcja nr 725056447[/COLOR] [COLOR=green]Pokao-[/COLOR] [COLOR=magenta]5zł [/COLOR]Aneta O. [COLOR=green]Flowerek84-[/COLOR] [COLOR=magenta]20zł[/COLOR] Joanna Ś. [COLOR=green]Shyl-[/COLOR][COLOR=magenta] 10zł[/COLOR] Anna S. [COLOR=green]Kubah-[/COLOR] [COLOR=magenta]5zł[/COLOR] Kuba H. [COLOR=green]Izawpyza-[/COLOR] [COLOR=magenta]100zł [/COLOR]Izabela W. [COLOR=green]Jena4-[/COLOR] [COLOR=magenta]15zł[/COLOR] Joanna N. [COLOR=green]Lord_mushroom-[/COLOR] [COLOR=magenta]10zł[/COLOR] Kamil L. [COLOR=green]Wielebny41-[/COLOR] [COLOR=magenta]20zł[/COLOR] Jacel L. [COLOR=green]Ikano-[/COLOR] [COLOR=magenta]5zł[/COLOR] Monika M. [COLOR=green]Lukaszkorbanski-[/COLOR] [COLOR=magenta]5zł[/COLOR] Łukasz K. [COLOR=green]Talmi-[/COLOR] [COLOR=magenta]50zł[/COLOR] Anna R. [COLOR=green]Janina740-[/COLOR] [COLOR=magenta]5zł[/COLOR] Janina A. [COLOR=green]Kasieq79-[/COLOR][COLOR=magenta]10zł[/COLOR] Katarzyna G. [COLOR=green]Olszema- [/COLOR][COLOR=magenta]10zł[/COLOR] Marta R. Razem 270zł- 13,20zł (prowizja allegro)- 14,10zł (za wystawienie aukcji)=[COLOR=red][B]242,70zł[/B][/COLOR] [COLOR=black]Proszę o nr konta na pw to przeleję oieniądze[/COLOR] [COLOR=black][B]Super, że Astor ma domek!:multi:[/B][/COLOR] [/QUOTE] Izabelo, myślę, że fajnie byłoby wystawić tym osobom komentarz z podziękowaniem. To szybka sprawa, a do tego zachęta do pomagania ;-). Na pewno też ucieszy ich informacja, ze Astorek jest juz w swoim domu :-).
-
[quote name='obraczus87']Prosze wejdzcie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f16/kundelkowa-skarbonka-147660/[/URL][/QUOTE] Czy Wam też nie chce się otworzyć ta strona? Od jakiegoś czasu próbuję bezskutecznie. Nawet banerek mi wcięło...
-
[quote name='asiaf1']Nie chciałam wcześniej pisać i nie wiem czy już powinnam ale Astorek od wczoraj jest w nowym domu:multi: Na razie wszystko przebiega dobrze. Astorek jest jeszcze troche zagubiony w nowej rzeczywistości ale na tyle przytomny żeby wiedzieć , że najlepiej to się śpi w łóżeczku a Państwo to powinni służyć do miziania i wtryniania się na kolana.;)[/QUOTE] Co tu można napisać?????????????? :bigcool::bigcool::bigcool: BĄDŹ JUŻ TYLKO SZCZĘŚLIWY, PIESECZKU!!!
-
Ciężko idzie mój debiut, ale powoli wstawiam kolejne ogłoszenia ;-). Problem mam taki, że na wielu stronach jak próbuję wstawić zdjęcie to zamyka mi się internet i wszystko trzeba zaczynać od początku. Nie mam pojęcia dlaczego... W paru przypadkach pomogło jak zaczęłam nie od treści ogłoszenia, a od zdjęcia. Poza tym przed wstawieniem rzucam okiem na regulamin - czasami po przeczytaniu rezygnuję ze wstawiania ;-). Ale to takie przecieranie szlaków - następnym razem będzie już łatwiej. Na razie zrobiłam 19 ogłoszeń. Mam jeszcze trochę adresów, więc to nie koniec!
-
Ufff, pierwsze koty za płoty :-)... Parę razy podałam adres Asi i (czasem) okazywało się, że dostanie Ona maila aktywującego - Asiu, nie zdziw się, tylko aktywuj ;-)! Teraz już podaję swojego maila i będę sama aktywować. A że adresów stron ogłoszeniowych zebrałam sporo, więc dokończę najpewniej już jutro ;-).
-
Tak sobie myślałam o ewentualnej operacji i próbie postawienia Lunaczka na trzy nóżki... Gdyby to się udało to ta przednia - latami nie używana - musiałaby udźwignąć ciężar dwóch nóg. Czy jest możliwe odbudowanie i aż takie usprawnienie mięśni, których prawie nie ma?... Jeśli ktoś złamie (sprawną) nogę to już po paru tygodniach w gipsie musi czas jakiś wspierać się na kuli, żeby nie obciążać jej zbyt intensywnie. Jak czas rekonwalescencji miałby wyglądać u pieska? Przepraszam, ja tylko głośno wyrażam swoje obawy, na które nie znam odpowiedzi... Może dobrze byłoby skonsultować decyzję z kilkoma ortopedami? Może ktoś ma zaprzyjaźnionego lekarza, którego mógłby poprosić o poradę? Im więcej opinii tym chyba lepiej...