-
Posts
8388 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jola_li
-
[quote name='Zofia.Sasza']Dziś w "Przyjacielu Psie" jest artykuł o Ajaksie i jego Pani :lol:[/quote] W środę rano poleciałam do kiosku, poprosiłam o "PP", przejrzałam, artykułu nie znalazłam, podziękowałam panu i poszłam. A potem w domu czytam j.w. ;-) Więc w czwartek znowu poleciałam do kiosku, poprosiłam o "PP", na co pan spojrzał mi głęboko w oczy spojrzeniem, które wyrażało wątpliwości co do moich zdrowych zmysłów ;-). Kto chce skan artykułu :-)?
-
Dakar w typie leonberger z Nowodworu MA SWÓJ NOWY DOM!!
jola_li replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='paros'] Wklejam zdjęcia Dakara z nowego domu - Dakar z Erbą :lol: [IMG]http://images39.fotosik.pl/200/5eb460589bc353b6.jpg[/IMG] [/quote] OMATKO! Zupełnie jak bliźniaki jednojajowe ;-)! Wspaniale, że dopisało mu szczęście!!! -
[quote name='sonikowa']Oj, nie Globus to tak jakoś mi się z Globusem czyli migrena kojarzy :cool3: Coś męskiego wymyślmy - może ten Grom? Albo: Orson, Marco, Goran, Maxwel... Dorzućcie coś to powybieramy, przynajmniej wątek będzie w górze :-)[/quote] Bingo, Milet, Czako, Kleks, Ikar, Dukat, Kumpel ;)...
-
Kudłaty Dżibi z Boguszyc - teraz Piksel JUŻ W NOWYM DOMKU
jola_li replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='ulla7137'] Tylko bidulek strasznie się drapie, choć był wykąpany i dostał Strongholda. Czy znacie jakiś środek na podrażnioną skórę, bo widać jakby trochę łupieżu :( [/quote] Cudny Piesek (i jego Kumpela też) - wspaniale, ze trafił w Takie Ręce! A może to drapanie jest wynikiem jakiejś alergii? -
__Tina-owczarek środkowoazjatycki mix szuka domu_ Tina ma dom !!!
jola_li replied to _beatka_'s topic in Już w nowym domu
Maleńka ciągle czeka, żeby ją ktoś pokochał....... -
Oj, tak, oj, tak ;-)!!!!
-
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
jola_li replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mogę zadzwonić - ale przyznam, że miałam nadzieję, że ktoś z TOZ-u czy schroniska poczuje się jednak do regularnego prowadzenia wątku i informowania wszystkich o sytuacji... To nie jest wyjście, żeby każdy robił to na własną rękę. -
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
jola_li replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czyli szansa jest, ale informacje będą - jak były - oszczędne. A w sprawie adopcji nastąpił powrót do punktu wyjscia? Nie ma chętnych??? Może choć - dla uniknięcia ponownych nieporozumień - dowiemy się, czy tylko Kraków jest brany pod uwagę??? -
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
jola_li replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy jest szansa, że na tym wątku będziemy informowani na bieżąco o stanie Moona i jego perspektywach adopcyjnych? Czy nadal tylko Kraków jest brany pod uwagę? -
[quote name='Ania+Milva i Ulver'] [IMG]http://images49.fotosik.pl/195/bb21681c7311268b.jpg[/IMG][/quote] Może jestem przewrażliwiona, ale mam wrażenie, że ta Pieska ma wokół oczu "okulary", które mogą wróżyć jakąś chorobę skóry (?). A może to tylko na zdjęciu tak wyszło? Skojarzyło mi się z Negro (choć to nie ta skala problemu): [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/9792/negro062.jpg[/IMG]
-
[quote name='Chandler']Nowa fundacja nazywa się inaczej, nie pamiętam jak. [/quote] "Schronisko im. Bożeny Wahl"
-
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
jola_li replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To pytanie właściwie nie było do Ciebie tylko do Tych, co są jeszcze bliżej Moonka ;-). Kurs masażu, mówisz? To wygląda na to, że Moonek wyląduje w SPA ;-)!!!! Lepiej nie można!!! -
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
jola_li replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie będę oryginalna i też zapytam: jak tam nóżki Moonka??? -
Piękna metamorfoza Elzy - Elza ma wspaniały dom
jola_li replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosna']Kochane, mam dla Was wieści :cool3: :loveu: Nie trzeba już wyróżniać dla Elzy Allegro. Bogusia zakochała się i.. przepadła :evil_lol: Nie może teraz wziąć Elzy do siebie, ale nie może też pozwolić na to, aby ktoś Elzunię zwinął jej sprzed nosa :lol: Dlatego Elzę możemy uznać za psa już z właścicielem, chociaż jeszcze nie w nowym domu - poczeka u nas na to, aż dom się wybuduje i wtedy dopiero pojedzie. Jeżeli oczywiście zgodzicie się na taki układ - chociaż ja myślę, że tak zaangażowanego drugiego domku to łatwo znaleźć nie będzie. Jeśli tak, to Elza opłacana przez Bogusię byłaby od października. I co..?[/quote] Jak to co? HURRAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
[quote name='Zofia.Sasza'] Do tego jest i tu przekłamanie: Dym się zrobił w marcu, a nie w kwietniu. I nie po odwołaniu p. Wahl (która nota bene dowiedziała się tego w maju - sic!), a po powstaniu wątku na dogo i na miau (9 marca).[/quote] Przekłamań jest tam więcej. Z takich wymiernych - ze Starachowic przygarnęła bodajże 70 psów, a z Białki 40. I inne.
-
9-m-czny Oskar od szczeniaka zamkniety w małym kojcu - Oskar ma dom.
jola_li replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Asią - tak jak przypuszczałam jest bardzo zapracowana, ale pewnie wkrótce się odezwie. Powiem Wam tylko, że Oskarek trafił do świetnego domu dobrze znanego pracownikom lecznicy. Państwo stracili niedawno psa i stąd było miejsce dla Oskarka. Wygląda na to, że obie strony są szczęśliwe :-). To znaczy już teraz "jedna strona" - Oskarek i jego Rodzina :-)!!! -
9-m-czny Oskar od szczeniaka zamkniety w małym kojcu - Oskar ma dom.
jola_li replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Wiem, Asiu, że jestes bardzo zajęta, ale jakbyś parę słów o Oskarku napisała - byłoby cudownie :-)! Jestem straaaasznie ciekawa, co u niego słychać... -
[quote name='Panca']na jakiego psa pojda pieniadze pozostale po Bonusie?[/quote] Pewnie zostaną rozdzielone... A czy można by ewentualnie pomóc też tym psiakom: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/tylko-dla-ludzi-o-mocnych-nerwach-145575/[/URL]
-
[quote name='elmira']jola_li, proszę, tutaj namiary: [COLOR=black]Konto dla psiaków:[/COLOR] [COLOR=black]Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt 'NERO"[/COLOR] [COLOR=black]96-500 Sochaczew, Ul.Kochanowskiego 37/12[/COLOR] [COLOR=black]75 1140 2004 0000 3102 5949 3364[/COLOR] [COLOR=black]z dopiskiem: cele statutowe - Ruda i Łysy,[/COLOR][/quote] Dziękuję, zaraz wpłacę i będę pamiętać na przyszłość. A czy jest Allegro dla tych psiaków? W przypadku Moona i Negro przyniosło znaczące kwoty (po kilka tysięcy). Tu sytuacja jest równie dramatyczna.
-
Przepraszam Was, nie mam siły przebrnąć przez to wszystko.................... Jeżeli możecie podajcie mi numer konta do wpłat na tego nieszczęśnika z banerka "1 krok do wieczności"...
-
[url]http://www.eulalia.pl/images/Olsztyn_zaproszenie_mail_s.jpg[/url]
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
jola_li replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']Chcę zapytać darczyńców Brutusa czy za niewykorzystane około pół miesiąca (od 4 do 17 września czyli 13 dni) oddawać im pieniądze? [/quote] 2 dni temu przelałam na konto Brutuska 20zł za wrzesień i październik i proszę mi nic nie oddawać ;-)!