-
Posts
8388 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jola_li
-
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Dziękuję. Tak bardzo kocham Puszczę. -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak tam było w Paryżu :)?... -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Przepraszam Was, że tym razem nie o psach, ale jeśli sprawa Wam również jest bliska, podpiszcie, bardzo proszę: http://www.kochampuszcze.pl/ -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
No to leci super elegancki antyterrorysta we wdzianku pod kolor noska :) --- I druga wersja zimowego stroju ---- A tu Czetunia w negliżu (nie licząc pantofelków) :) --- -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Nutusiu, przyślij mi może zdjęcia Czetusi, to je zmniejszę, bo bardzo chciałabym zobaczyć antyterrorystę :). -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Podobno tak, że sól się przykleja i jest jeszcze gorzej :(... -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Spojrzenie, któremu chyba nikt się nie oprze :)! T Taki wątek, na który się wchodzi, żeby podelektować się dobrymi wieściami (x2) i to jeszcze podanymi na rozrywkowo jest świetną odtrutką na tony psich smutków, których tyle wokół. Mam nadzieję, że Czetka i Helcia zapomniały już wszystko złe, co ich spotkało. Czetusi -28 nie zazdroszczę. Pamiętam z dawnych lat -26 w Warszawie, kiedy wychodząc na dwór czułam natychmiast jak mi oczy zamarzały. Ale do wiosny na szczęście coraz bliżej i do długich ciepłych spacerów też :). Też się przymierzam do zafundowania mojej piesce butów - nie z powodu zimna, którego u nas głównie brak, ale soli, którą namiętnie sypią na chodniki :(. Zważywszy na znikomą ilość śniegu bywa, że ostrych, kaleczących kryształków soli jest więcej niż płatków śniegu :(. Ciekawe czy w Helsinkach też stosują taką metodę? -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
No to z Ziutki rzeczywiście jest kawał yorka :). A Helcia, z tego co pamiętam, jak trafiła do Nutusi, to była małym odkurzaczem - apetyt jej wyjątkowo dopisywał. Widocznie uwierzyła, że już nie grozi pusta micha i przestała się najadać na zapas :). Kasiu (Można po imieniu? Tu są takie obyczaje ;).), chciałam zaprosić Ciebie i ew. Twoich znajomych poszukujących pieska na wątek "Metamorfozy", ale tam - po rewolucji na dogo - zniknęły wszystkie zdjęcia :(... To może chociaż taka mała namiastka metamorfoz - koleżanka zrobiła mi diaporamę z wybranych zdjęć - miała służyć jako tło do scenariuszy lekcji o zwierzętach, które kiedyś przygotowałam. Można sobie ściągnąć, tylko trzeba uważać, żeby wybrać wersję bezpłatną, bo o ile pamiętam płatne też wciskają niezorientowanym: http://www.4shared.com/file/yStznV_D/METAMORFOZY.html (do oglądania i słuchania :)) -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Życzę Wam wspaniałych chwil sous le ciel de Paris :)! -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Fioletowe wdzianko, fioletowa smycz - nie da się ukryć, że jest bardzo elegancka :). A taki był to zaniedbany brudasek, jak trafiła do Nutusi... A tak w ogóle to musi być to straszne maleństwo; na niektórych zdjęciach wygląda jakby była mniejsza od Ziutki? -
Ojej, jaka ładna :)! Ile ona waży?
-
Ku pamięci, czyli wspomnień czar - album moich podopiecznych
jola_li replied to Nutusia's topic in Foto Blogi
No to teraz już WSZYSTKO zobaczyłam i humor mi się poprawił - tyle szczęśliwości aż rozkosz oglądać :)! -
Ku pamięci, czyli wspomnień czar - album moich podopiecznych
jola_li replied to Nutusia's topic in Foto Blogi
Nutusiu, nie widzę zdjęć, tylko ich tytuły (IMG_2015 itd) :(... -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Dobry wieczór, Pani Kasiu :)! Miło nam, że wieści o Helci będą z pierwszej ręki :). Chciałam podpowiedzieć jak się wstawia obrazki, ale - po rewolucji i to się zmieniło :(. Na dole tego okienka jest napisane: "Przeciągnij tutaj aby załączyć lub dodaj pliki..." Zaraz spróbuję, czy o obrazki tu chodzi ;). TAAAK :)! Trzeba kliknąć na "dodaj pliki" i wybrać coś (najlepiej zdjęcie Helci ;)) z komputerowego dysku. -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
No nie mogę :)! Ciekawe w której kreacji nasza modnisia wystąpiła na Sylwestra? Zresztą, nie ma znaczenia - ładnemu we wszystkim ładnie:)! Roku pełnego dobrych zdarzeń Wszystkim życzę :). -
Przerażona sunia i jej maluchy już w nowych domach. Powodzenia!!!
jola_li replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Wspaniale :)!!! -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Bardzo Wam dziękuję za życzenia i pamięć o Filonku... Zbieram się, żeby zadzwonić, ale mam tak silną blokadę, że nie udało mi się przed świętami :(. Często myślę o Filonkowej Pani, której już nie ma i która nie odbierze telefonu :(... -
Ku pamięci, czyli wspomnień czar - album moich podopiecznych
jola_li replied to Nutusia's topic in Foto Blogi
Nutusiu, bardzo Ci dziekuję za wieści o Codisiu! Jak sobie przypomnę te jego samotne wędrówki przez ruchliwe ulice, to nadal włos mi się jeży... -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
– Czego 10 jest na świecie? Może Państwo mi powiecie, bo to problem jest za wielki, dla niewielkiej wszak Hopelki. – X przykazań ludzie znają (ale ich nie przestrzegają) 10 cyfr nas uczą w szkole (wszystkie mniejsze niż googole). – Czego 9 jest na świecie? Może Państwo mi powiecie, bo rozumek mój za mały, by rachunki się udały. – 9 kiedyś planet było (nim Plutona wykurzyło), 9 muz zdolnych szalenie swym wybrańcom śle natchnienie. – Czego 8 jest na świecie? Może Państwo mi powiecie? (Pewnie bym odpowiedź znała, jeślibym liczydło miała). – 8 nóg dwa pieski mają i na ośmiu z nich biegają. Ośmiornica też ma tyle (jeśli zbytnio się nie mylę). – Czego 7 jest na świecie? Może Państwo mi powiecie? Będę wdzięczna niesłychanie za odpowiedź, miłe Panie! – 7 dni ma każdy tydzień (wśród nich dobry dzień i zły dzień); 7 kropek ma biedronka, która błąka się po łąkach. – A czego jest 6 na świecie? Może Państwo mi powiecie, bo to trudna jest zagadka jak się tylko ma 3 latka. – 6 jest boków w sześcioboku (z dołu, z góry oraz z boków), a sekstety są od tego, żeby zagrać Czajkowskiego. – A czego jest 5 na świecie? Może Państwo mi powiecie, bo ja nie wiem tak dokładnie, ale może ktoś z Was zgadnie? – 5 jest palców w każdej ręce (czasem szkoda, że nie więcej). Zmysłów także mamy 5 (i na szósty często chęć). – Czego 4 jest na świecie? Może Państwo mi powiecie? Choć niełatwe to pytanie, o odpowiedź proszę na nie. – 4 mamy świata strony, 4 miał Jagiełło żony, „Cztery pory…” są dla tego, który lubi Vivaldiego. – No a co jest 3 na świecie??? Ja to wiem!!! A Wy nie wiecie??? Lat 3 HOPKA – czyli JA – swój KOCHANY DOMEK ma!!! (Jak noc jedną go nie miała, to przez cały czas płakała! I ze strachu cała drżała! I tęskniła! ! I skomlała!)… -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
WESOŁYCH ŚWIĄT! -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
WESOŁYCH ŚWIĄT!