Filipki
Members-
Posts
1192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Filipki
-
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Dopiero dzisiaj mogłam sprawdzić co się dzieje i bardzo się cieszę , że wszystko dobrze poszło. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc dla Magii i naszego wirtualnego Misia Browna. Mam nadzieję, że on też był dzielny . Mój syn jeszcze jęczy ,że nie adoptowaliśmy Browna. Liczymy na to ,że będą wiadomości o psiakach. Oglądam galerię i widzę, że sporo naszych ulubieńców zostało adoptowanych. Dziewczyny jesteście wspaniałe. Chłopaki zresztą też;). -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Super, trochę się denerwuję tym wszystkim, myślę ,że pogoda wytrzyma i wszystko będzie dobrze. Już trzymamy kciuki. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Myślę ,że z opłatą za hotelik sobie poradzimy, ale jak dołoży to też się przyda zwłaszcza, że trzeba psiaka ogłaszać. Jakby Wę gielek nie mógł jechać to w jego miejsce niech wskakuje ta mała biała bida, o której pisała Ulka. Ulka, a czy w miarę możliwości wymiziasz od nas Browna. ? -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A ja chcę spytać jeśli Węgielek ma teraz opiekuna wirtualnego, to możemy go zahotelikować ., a on zaopiekuje się innym pieskiem , czy my mamy poszukać innego hotelowicza. Dziękujemy za opiekę nad Magią. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Murko czy możesz wymiziać od nas Magię. ? -
Nasze psiaki Gracja, Krzywik i Brown są podobno w 55 , ale dobrze nie wiem ,bo to się zmienia. Halciu, proszę wymiziaj ich od nas.
-
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Czy Frau Magia szykuje się już do wyjazdu? -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Murko , chciałam spytać czy doszła wpłata na Magię.Wysłaliśmy chyba w zeszłą środę? -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Reno, tak jak pisałam sfinansujemy jeden kontenerek czy klatkę, bo jedzie tyle psów / w tym kilkoro naszych ulubieńców/, że na pewno będą potrzebne. Masz rację nie ma co kupować tandety, zwłaszcza ,że liczymy na dalsze wyjazdy. Musisz jednak wybrać sama , bo my się w ogóle nie znamy. Teraz faktycznie jest okres "wydatkowy", np . Wszystkich Św. ,opony zimowe itd, ale może nie zbankrutujemy, a jeśli to najwyżej Murka nie będzie karmić naszych hotelowiczów;). -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Już się bałam , że Magia przez ten swój charakterek straci szansę. Właśnie wysłałam przekaz i wyprawkę. Na wszelki wypadek 2 obróżki bo na takie małe, a "gruboszyjne" ciężko wybrać. , wybierzecie , która lepsza, a druga może się przyda innemu psiakowi. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Muszą przygotować się do wyjazdu. To już tylko miesiąc. Myślę, że okażą się rozsądnymi i dobrze wychowanymi panienkami. Mój Misio z Puszkiem początkowo się nie znosili, a teraz nawet czasem razem śpią. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Całe szczęście, że fundacja bierze tyle psiaków. Z drugiej strony trochę usprawiedliwiam brak adopcji tym, że ostatnio w Polsce zlikwidowano parę schronisk-katowni. Niektórzy biorą więc psy zagrożone śmiercią lub z gorszych warunków. Nasi hotelowicze mają przecież super warunki. Wczoraj oglądałam program o Harbutowicach 80 psów a właścicielka schronu w szpitalu. Po prostu za dużo tych psich tragedii. -
MALUTKA ORYGINALNEJ MAŚCI POLA z Mielca pojechała DO DOMU DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A mnie się zdaje, że jedną z przyczyn tego, że hotelikowe adopcje nie idą ostatnio jest likwidacja tych pseudo schronisk, w lipcu Krzyczki, niedawno Krężęl. Dzisiaj był w tv program o Harbutowicach, którym grozi zamknięcie i 80 psów zostaje bez wyjścia. Ludzie, którzy decydują się na adopcję często biorą psy z tych gorszych warunków. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Myślę, że to najwyższa pora, aby opuścił schronisko. Spędził tam chyba więcej niż pół życia. Mam nadzieję, że znajdzie dom. 7 lat na małego psa to jeszcze nie tak dużo, mój 7-letni łatek ma więcej energii niż te znacznie młodsze pieski. A dla Magii mamy już wyprawkę, jak dorwę wolną chwilę to wyślę. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Czyli Magia wyjeżdża na 100?. Kupiłam dzisiaj obrożę ,oczywiście czerwoną . Ten obwód 37 cm to dość dużo, bo mniejsze obroże były ładniejsze, jeszcze poszukam innej, bo ta taka zwyczajna. Baaaaaaaaaaaardzo dziękujemy Ulka 18 za znalezienie Magii domu. Myślę, że na jej miejsce zahotelikujemy Węgielka. Takie maleńkie cudo już 4 lata w schronie. Mamy nadzieję, że Murka zgodzi się na niego. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ulka 18 to chyba telepatia. Cały czas myślałam o czerwonej obróżce,to mój ulubiony ,szczęśliwy kolor i myślę ,że będzie w nim Magii do twarzy. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A obróżka na Magię to jaka duża?Mnie się wydaje, że taka jak na Amika ,chyba nie będzie mała. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Magii chyba będzie potrzebna wyprawka na wyjazd,smycz szeleczki lub obroża. Tylko jaki rozmiar? -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A gdzie się podział banerek Gacka. Mam nadzieję ,że to dobry znak. -
Malutka Blacky Blue pojechała do domku do Niemiec!
Filipki replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Jesteście okropne:mad:. To są sunieczki wunderschon. Hm, może faktycznie Magia jest "piękna inaczej". -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
NO cóż na takich to chyba najlepiej nie zwracać uwagi, brak słów. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
W takim razie jeśli Fundacja bierze Magię z całym "dobrodziejstwem inwentarza" czyli z guzem w brzuchu to trzeba ją szykować do wyjazdu. Obawiam się , że w Polsce nie znajdzie się chętny na adopcję mimo , że to raczej łagodny guz i póki co w niczym nie przeszkadza. Jeszcze znowu by było jak z Rudym, a Fundacja jest dla niej szansą. Parę tygodni szybko minie, a może Magia w tym czasie nauczy się dobrych manier i niemieckiego:evil_lol: -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ogromnie się cieszymy. Magia nie miała dotąd szczęścia. Czyli może się załapać w listopadzie?Na jej miejsce wzięlibyśmy Węgielka ,też z odpowiednim stażem w schronie. A jeśli chodzi łacińskie określenia chorób, to zawsze do usług. Bardzo dziękujemy wszystkim . a zwłaszcza Ulce 18 za szukanie Magii domku. -
Malutka Blacky Blue pojechała do domku do Niemiec!
Filipki replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Myślę, że z Gackiem wszystko jest jak najbardziej tak, a Fundacja często bierze starsze i nawet chore pieski . Sama się zastanawiałam ile ślicznych , młodych psów czeka. Kiedyś moja znajoma wzięła ze schronu najbrzydszą suczkę, bo jak stwierdziła te ładne to ktoś weźmie. Może Gacek jest za uroczy, ale wierzę ,że znajdzie swój dom. -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
Filipki replied to enia's topic in Już w nowym domu
A dzisiaj mija pół roku pobytu Amisia u nas.