Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Dzwoniłam do Państwa Niki:) noc minęła bardzo spokojnie, malutka spała w łóżeczku z córcią Państwa, wstała dopiero o 6.00 na poranny spacerek:) jest bardzo grzeczna, nie piszczała, załatwia się pięknie na dworze, tylko raz zdarzyło jej się siusiu w domu:) cała rodzina jest nią urzeczona, a dziewczynka-chyba Ola osobiście mi dziękowała za cudowną Nikusię:) Bardzo dziękujemy cioci Abrakadabra za odwiezienie malutkiej i Tobie Magda za super opiekę nad maluszkami:loveu: PS z mojego bazarku dla dziewczynek też uzbierało się trochę kasy (ok 500 zł) więc spokojnie będziemy mogły uregulować rachunek za pobyt u Megii:) Strasznie się cieszę że te szkraby mają domki:loveu:
  2. Melduję że podmieniłam fotki w allegro:) Krecik ma 345 wejść i 4 obserwatorów....:)
  3. Hahahaha...Gosia Twoje wytłumaczenie odnośnie zaczepiania obcych bab jest na medal:loveu: PS znowu zapomniałam sprawdzić torbę:oops: ale spoko, możemy się jakoś zmówić na odbiór:)
  4. [quote name='idusiek']mysza a czemu tym panstwu tak się zmieniają dni i godziny?:([/QUOTE] Odpowiem bom też w temacie;) okazało się że Państwo którzy chcą zabrać Nikusię oddali auto do serwisu i najzwyczajniej nie mieli czym pojechać po małą, jedyne co mnie dziwi to fakt, że nie powiedzieli o tym normalnie, tylko jakoś tak wszystko opóźniali....no ale wszystko się dobrze skończyło, dzisiejszą noc Nika powinna już spędzić w swoim domku:) Mam też wieści od Filuchy, momentalnie się zaaklimatyzowała w nowym domu:loveu:, rozrabia i gryzie wszystko dookoła, na spacerkach jest bardzo grzeczna, przyzwyczaja się też powoli do jeżdżenia autem...czyli generalnie wsio ok:loveu: moja kochana dziewczynka:loveu:
  5. To był Trovet ASD, mogę zamówić na allegro jakby co:)
  6. Kurde a ja zaaferowana Emi przegapiłam Gremlina z Michasiem, a tak blisko było....trzeba było nas zaczepiać;):) Michaś rzeczywiście jak szczeniak wygląda:)...śliczny chłopak:loveu: no gapiszon ze mnie okropny:roll:
  7. Jak dobrze pójdzie dzisiejszą noc Nika spędzi już w swoim domku:) Megii załatwiła transport malutkiej:)
  8. Rzeczywiście pusto tu.....a są może jakieś aktualne fotki kociaka?
  9. Zdradzę Wam że Gusia ma wieści o Trymerku...mało tego w odwiedziny się wybiera....;)
  10. Słabo go widać zza tej siatki....słów brakuje na ludzką głupotę:shake:
  11. I jak on się odnajduje w mieszkaniu Gusiu?
  12. Problem w tym że nie mamy z Myszą pojęcia o co z tą Panią chodzi....dom jest bardzo dobry, wizyta wypadła super, Nikusia się podoba....no i te zapewnienia że sa zdecydowani....
  13. [quote name='Nutusia']No i właśnie takie drobiazgi wprowadzają w sercu niepokój - oby tym razem nieuzasadniony...[/QUOTE] Dokładnie...zwłaszcza że Pani nadal milczy...11.00 minęła dwie godz. temu...
  14. [quote name='auraa']Fruzia, rozrabia jak pijany zając w kapuście. Tylko jej sie oczy śmieją. I co chwila przybiega po głaski. Dziś brzuszek znowu trochę większy a już był taki ładny.[/QUOTE] A jak ta kuracja?
  15. oki:) wieczorkiem się tym zajmę:)
  16. [quote name='Neigh']Znalazł jutro jedzie do domu. Mało tego doszło do niewielkiej bijatyki pomiedzy potencjalnymi chętnymi. TEGO chcą wszyscy - gorzej z pozostałymi ( też im pozakładałam wątki)[/QUOTE] No proszę jakie wieści....:)
  17. [quote name='idusiek']to moze kolejnego szczeniora na DT chcesz? znajdzie sie cos na pewno :)[/QUOTE] Chyba muszę chwilę odsapnąć po Fili;) ale kto wie....
  18. [quote name='gusia0106']To baran jest nie pies! Ogarnę się i przyjdę się poskarżyć. Bo w domu nie mogę, bo niby najmądrzejszego i najładniejszego psa na świecie szykanuję i obrażam ... ;)[/QUOTE] O matko......co zmalował?;) Będziesz miała teraz ciężko Kochana...dwóch na jedną to nie przelewki:evil_lol:
  19. Zaznaczam sobie Bolusia...widać że to jeszcze młodziak:)
  20. [quote name='auraa']Będziemy z siostrą dzwoniły. Pepsik był u niej na tymczasie. Nasze domy stoją na jednym podwórku, więc opiekowałyśmy się nim wspólnie. Przed wyjazdem przygotowała dla niego wyprawkę, łącznie z instrukcją obsługi szczeniaka z wydrukowanymi jego zdjęciami. Mały przed wyjazdem tak szalał z Nefri a my patrzyłyśmy na niego z żalem, że nas opuszcza i troską jak się będzie czuł w nowym domu. To takie smutne chwile.[/QUOTE] Rozumiem doskonale....wczoraj zawiozłam Filę do domu, zamiast się cieszyć smutno mi było... No to czas na Nefri:)
  21. Jak zadzwoniłam Pani powiedziała że miała mi wczoraj wysłać sms-a ale "coś" z tel jej się porobiło....
  22. Rozmawiałam z Panią....nie zmienili swojej decyzji, jak się Pani wyraziła w ogóle nie ma takiej opcji;)....dzisiaj ok 11.00 da znać o której będą mogli podjechać po Nikę.
  23. Dzwoniłam:) Filcia ma się bardzo dobrze:loveu:...po tym jak ją wczoraj zostawiliśmy powariowała jeszcze trochę i padła jak długa;) spała w łóżeczku:loveu: nie piszczała, nie kręciła się....generalnie zachowuje się tak jakby mieszkała z Państwem przynajmniej od tygodnia:) Uffffffff...... [COLOR=silver]PS a mnie bez niej pusto cholercia;)[/COLOR]
  24. Kama a kiedy odstawiasz malutką do DT?
×
×
  • Create New...