[quote name='mysza 1']Też prawda ;) ale zatkało mnie jakoś.
Trochę jestem rozżalona, wczoraj wysłałam maila do 50 osób chyba, prosiłam o przesłanie dalej, na dogo mamy w podpisach allegro Misia a tylko 2 osoby kupiły od wczoraj cegiełki :([/QUOTE]
Nie smuć się Kochana:glaszcze:...mam nadzieję że allegro się rozkręci...żadnych nowych (sensownych;)) telefonów?