[quote name='Neigh']Gosia - awykonalne........Chyba ze ktoś ma ochotę biegać po strychu z latarką w jednej rece i aparatem w drugiej. Wyniesc kota na zewnatrz nie ma jak....bo wszedzie psy....
Bez dt to ogólnie bez szans.....[/QUOTE]
Nie szkodzi...można spokojnie wykorzystać te które są...
Na początek wrzucę chłopaka na cefeanimal, moruska, gumtree i przygarnij zwierzaka....zobaczymy jaki będzie efekt:)
Edit. wrzuciłam:) mam nadzieję że numer tel który mam do Ciebie jest aktualny:)