-
Posts
5446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tora&Faro
-
Okazałem się spanielem tybetańskim i znalazłem cudowny DOM!!
Tora&Faro replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Śliczne te banerki:) szkoda że z tymi podpisami tak namieszali... -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście trzeba Misia na nowo poogłaszać, jest tyle pięknych fotek...może kogoś wreszcie zauroczy ten nasz kochany przystojniak:loveu: -
No co Ty Kochana...nie ma za co dziękować:) każda okazja żeby poprzytulać Emi jest na wagę złota:loveu: PS a w ogóle to OPR zebrałam od Skittera że o nim nie wspominamy...jedziemy razem oczywiście:loveu: Emi będzie wyprzytulana za wszystkie czasy;)
-
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='auraa']Dzis o Nefri nikt nie pytał.A ona jest taka kochana, radosna. Bawi sie, biega a co jakiś czas przybiega z jęzorem na wierzchu żeby ją pogłaskać i biegnie dalej:loveu:[/QUOTE] Trzeba będzie ją jeszcze poogłaszać...na Metro zapolujemy i pójdzie do domku, innej opcji nie ma:) -
Zamyślona ;) [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/2133/wczoraj3.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/7656/wczoraj4.jpg[/IMG] Piękny profil:loveu: [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/7185/wczoraj5.jpg[/IMG] A prawdziwa Fila wygląda tak:evil_lol: [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/1892/wczoraj6.jpg[/IMG]
-
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Tora&Faro replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Kajak przyjeżdża do Warszawy:) oby podróż minęła bez niespodzianek... -
Owczareczka delikatna jak porcelanowa laleczka – ma dom !
Tora&Faro replied to KWL's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam sobie... -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Tora&Faro replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wisełka']I jej TZta ;) a on go chyba lubiiiiiiiiiiii ;)[/QUOTE] Moim zdaniem Rafał wsiąkł na amen jeśli chodzi o Kajaka:loveu: -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Nie rozmyślili się:loveu: Pani oddzwoniła, jutro pewnie pojadą po Nikusię:) ufffff..... -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Tora&Faro replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
Skitter nie mieszaj:evil_lol:...decyzja należy do Gusi:eviltong: -
[quote name='mysza 1']Zobaczcie jaka śliczna owczareczka jest na Paluchu, Gusia obiecała mi pomarańczowy po powrocie, już bym ją brała ;) a tu Kajak się pojawił ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191514-Owczareczka-delikatna-jak-porcelanowa-laleczka-%E2%80%93-czy-rozbije-j%C4%85-schron[/URL][/QUOTE] Kochana Ty nawet na wczasach biedy wynajdujesz;) idę zobaczyć:)
-
[quote name='Wisełka']ja też :loveu: :loveu: :loveu: no i w końcu Farcio i Torcia odpoczną :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: no i Gośka też ;) ale ją to smutniawka złapie :razz:[/QUOTE] A Ty musisz wszystko zdradzać;) bardzo się cieszę że Fila ma dom!!!! :) Skitter obiecał że zadba żeby nie było żadnych smutniawek;) Bardzo dziękujemy Beatce:loveu:
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']a u nas noc spokojna w przyrodzie (tylko ja niespokojna, bo balam się,że do roboty zaśpię;))[/QUOTE] Powrót do szarej rzeczywistości bywa trudny;) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Tora&Faro replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
Pasują do siebie chłopaki prawda?;) [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/5218/kajak5.jpg[/IMG] -
Okazałem się spanielem tybetańskim i znalazłem cudowny DOM!!
Tora&Faro replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Kapitalny wierszyk:) -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Brunuś po prostu dba, byś jak najwcześniej zaczynała wdychać jod! :) Ja też o 5 rano wstaję, otwieram okno na oścież i chłonę poranne rześkie puszczańskie powietrze, by mi starczyło na cały dzień w Warszawie. Same korzyści nam nasze psiaki przynoszą! :)[/QUOTE] No faktycznie...ja spaceruję sobie nocą i o świcie....samo zdrowie;) -
Okazałem się spanielem tybetańskim i znalazłem cudowny DOM!!
Tora&Faro replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Strasznie fajny jest chłopaczek:loveu: -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Tora&Faro replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
Eeeeejjj...nie przyzwyczajajcie się tak do tego Niemena bo przecież to Kajak jest:evil_lol:;) Cytuję kolejne sms-y Gusi:) 1. Mój psychiczny TZ kazał mi napisać, że Kajak wazy 30 kilo i że to kawał chłopa:) Sfisiuję tu z nimi dwoma jak nic! 2. O boże...A teraz mam napisać, że sięga do kolan chłopa co ma 190 cm i własnie, że jest duży i męski...:) I co Wy na to?;) -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Tora&Faro replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
Kajak przebadany:) ma stan zapalny dróg moczowych biedak, stąd ten brzydki wyciek...dostał antybiotyk. Poza tym Pani wetka zachwycona, mam napisać że jej zdaniem chłopak jest piękny i w dobrej kondycji;) Zalecenia: badania krwi (wprawdzie w tamtym rejonie nie wystepuje babeszja, ale jest zagrożenie boreliozą) i usg bo coś z prostatą jest nie tak jak powinno. Gusia będzie miała co robić po powrocie;) -
Okazałem się spanielem tybetańskim i znalazłem cudowny DOM!!
Tora&Faro replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
I jeszcze....:) [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/9210/krecik4.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/374/krecik5.jpg[/IMG] [IMG]http://img814.imageshack.us/img814/513/krecik6.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/4848/krecik7.jpg[/IMG] Wieczorem dodam fotki do allegro:)