[quote name='gusia0106']Ja Wam tłumaczę a Wy w kółko swoje.
Naprawdę nie ma jeszcze decyzji. Żadnej.
A Kajak ma status tymczasa. Czy status ulegnie zmianie czy nie, nie ode mnie zależy.[/QUOTE]
Nie denerwuj się Kochana...przecież to tylko żarty;) jasna sprawa że decyzja należy do Was:)
Dostałam zdjęcia Fili z nowego domku:loveu:...zaaklimatyzowała się już na dobre:) niestety zdaje się, że Państwo nie do końca radzą sobie z jej "charakterkiem". Zobaczymy...;)
[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/8321/porannewariactwa.jpg[/IMG]
[IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6339/fila1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img594.imageshack.us/img594/7471/fila2j.jpg[/IMG]
[quote name='megii1']Zdjęcia super. Tylko dałam dla Niki adresownik, a widzę że nie ma go założonego. Szkoda[/QUOTE]
Jak będę rozmawiała z Państwem zwrócę im na to uwagę;)
Obiecane fotki:) Nika w swoim domku:loveu:
[IMG]http://img251.imageshack.us/img251/4076/nikas.jpg[/IMG]
[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/3808/nikusia.jpg[/IMG]
Dla mnie też...ale pokazałabym metamorfozę Misia, najpierw ta bieda - Miś z budowy i operacja, a później wesoły, piękny psiak bawiący się piłeczką jak szczeniak:)