-
Posts
5446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tora&Faro
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Tora&Faro replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Wzięłam sobie banerek Kosty bo mi się miejsce po Brunusiu zwolniło:) -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Tora&Faro replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry:) dotarłam wreszcie na Wasz wątek;) fajna ta twoja Frotka Kama...przypomina mi moją Torę, tylko jest hmm....drobniejsza;) my się odchudzamy, niestety efektów jakoś nie widać:oops: -
Przeczytałam wątek od początku.....straszna bieda z tego Krecika:-(.....jak będą zbierane fundusze wspomogę Malucha oczywiście... Jak pomyślę że taka kruszynka w schronie siedzi.....:shake:
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Śliczna psia dziewczynka:loveu: z tym rozdziwionym pychlokiem rozkłada mnie na łopatki:loveu: Wznowione allegro Majeczki: [URL]http://www.allegro.pl/item991559717_maja_urocza_sunia_owczarka_szuka_domu.html[/URL] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Gusia mi napisała, że Poznań zrezygnował z Mai. Szukamy dalej.[/QUOTE] o mamo....jednak na moich przeczuciach nie można polegać:shake: no nic, szukamy dalej w takim razie.... -
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
Tora&Faro replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1']Kompletnie nikt się nie odzywał:([/QUOTE] To marnie kurcze....w Święta dalej ogłaszałam chłopaka...zastój jakiś koszmarny się zrobił:shake: -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Ja też jak zobaczyłam swoją Torcię w tym "krzyczkowym syfie" to nie było zmiłuj :) a Majeczka wzbudza zainteresowanie więc musi być dobrze:) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Gosia, o tych zdjęciach pisałam. Plus te starsze które już masz, z patykami i jakie tam jeszcze. [/QUOTE] Fotki są super (bo suńka jest super:loveu:), wstawię je oczywiście:) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Kurcze ale ja byłam obecna podczas wizyty Oli i Jacka...naprawdę nie wyglądają na ludzi którzy by dawali jakieś nadzieje, a potem się zwyczajnie nie odezwali....poza tym oboje byli zachwyceni Mają, może po prostu potrzebują trochę czasu.... Obiecali że odezwą się nawet jeśli nie zdecydują się na adopcję Mai... Nie wiem....fakt że ja naiwna jestem, ale mam nadzieję że telefon jednak zadzwoni.... -
Na razie zaznaczam wątek...później zajrzę na dłużej:)
-
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
Tora&Faro replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Bardzo mu tego życzę:) Megii czy ktoś się w ogóle odzywał w sprawie Pucusia? -
Nie zajrzałam przez chwilę a tu takie wieści:bigcool::bigcool:.....i fotki mojego ulubieńca:loveu::loveu::loveu: Mysza ja miałam nadzieję że Brunuś u Was zostanie......:buzi: Jakoś mi dziwnie zdjąć z podpisu jego banerek.....powiem jedno....hurrrrraaaaa:multi: PS Jak On kapitalnie skacze...a jakie pozy przyjmuje....:evil_lol:
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
No to super:)...grzeczna Majeczka:loveu: -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Kurcze miałam nadzieję że dzisiaj zadzwonią....ale spokojnie poczekajmy..... -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Tora&Faro replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Takie wieści to aż przyjemnie czytać:loveu:...i oby z każdym dniem było jeszcze lepiej:):):) -
[B]mmd [/B]napisała że Elwet im odmówił....tak czy inaczej jutro będę u swojej wetki, zapytać nie zaszkodzi....
-
Chodziło mi o Elwet przy Al. Niepodległości...dzwoniłyście tam może? PS symaptyczna ta Miszka:)
-
Jestem. Ja korzystam właśnie z Elwetu na Mokotowie, ale będę tam u swojej wetki (mam chorą moją osobistą sunię) dopiero jutro wieczorem, ewentualnie mogę zapytać jak wygląda sytuacja....ale chyba już ktoś pisał ze Elwet odmówił:shake:
-
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
Tora&Faro replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Ja też trzymam kciuki za chłopaka...dzisiaj porobię mu jeszcze trochę ogłoszeń bo przez te Święta trochę utknęłam;) -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Tora&Faro replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
A jak się ma bohaterka tego wątku?:) mamy jakieś wieści co u Kosty? -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Jak tam Majeczka "świąteczna"?;):) -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Tora&Faro replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Nie wiem już co zrobic, aby zachęcic ludzi cholercia jasna...... Jakis rzeczy na bazarek musze poszukać tylko ja czasu nie mam na prowadzenie go ;/ chyba najwyższy czas dokładne porządki zrobic.[/QUOTE] Mogę spróbować pomóc przy ewentualnym bazarku jeśli będzie taka potrzeba;)