[quote name='mysza 1']Ano rozkręca się ;)
Miałam bardzo obiecujący telefon od Pani z Mokotowa ( Warszawa, gdyby ktoś nietutejszy czytał ;) )
Pani chciałaby jutro zobaczyć Majeczkę, (już się zakochała w zasadzie) ale jest niezmotoryzowana.
Mam pytanie- czy ewentualnie ktoś nie jedzie w weekend do Ronji ? Może mógłby zabrać Panią?
Jeśli nie- to jak tam trafić bez samochodu? Ronja podpowiesz? I od razu napisz jakie godziny odwiedzin Ci pasują.[/QUOTE]
Mokotów to moje rejony....tak w razie czego;)
btw Majeczka ma obserwatora na allegro....