Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. A ja co do Mai jestem dobrej myśli...dziewczynka wzbudza zainteresowanie:):):)
  2. to idę zobaczyć:);) ...przejrzałam wątek, śliczna jest Kosta:)
  3. Dopiero trafiłam na wątek suni...zapisuję sobie póki co...
  4. [quote name='mysza 1']Ano rozkręca się ;) Miałam bardzo obiecujący telefon od Pani z Mokotowa ( Warszawa, gdyby ktoś nietutejszy czytał ;) ) Pani chciałaby jutro zobaczyć Majeczkę, (już się zakochała w zasadzie) ale jest niezmotoryzowana. Mam pytanie- czy ewentualnie ktoś nie jedzie w weekend do Ronji ? Może mógłby zabrać Panią? Jeśli nie- to jak tam trafić bez samochodu? Ronja podpowiesz? I od razu napisz jakie godziny odwiedzin Ci pasują.[/QUOTE] Mokotów to moje rejony....tak w razie czego;) btw Majeczka ma obserwatora na allegro....
  5. [quote name='gusia0106']Może i białe ale walą skarpetami jak czarne ;)[/QUOTE] potwierdzam...wąchałam:evil_lol::evil_lol:
  6. ooo.....fotki Marlejka:loveu:...ten jego wzrok mnie niezmiennie rozbraja:loveu:
  7. ooo....ktoś się dowiedział że bazarki zamierzamy robić?;):)
  8. Zabójczy ten sms....:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale dobrze że sytuacja się rozkręca u Majeczki:loveu:
  9. [quote name='mysza 1']Fotki będą, niedobrej ciotki Gusi nie słuchamy ;)[/QUOTE] ...czekam....:loveu::loveu::loveu: Rozumiem że u Brunusia wsio oki?:)
  10. [quote name='mysza 1']Ejjj, ciotka! Bo baty będą.[/QUOTE] ja tylko spytałam.....:evil_lol: absolutnie się nie cieszę.... nawet mi to przez myśl nie przeszło;)
  11. przepraszam czy już można się cieszyć....?;)
  12. To ja po cichutku zaczynam kciuki trzymać....i nic a nic się nie nakręcam;)
  13. Długów nie macie, ale zajrzałam właśnie do postu rozliczeniowego i rewelacji nie ma:( trzeba coś zadziałać moim zdaniem...jak myślisz Aguś?
  14. Ciągle mam nadzieję że uda mi się kiedyś poznać Majeczkę:):):) a z ogłoszeniami dzisiaj jadę dalej;)
  15. Kurcze...zawsze się wzruszam w takich momentach.....strasznie się cieszę że Tosia będzie miała swoje miejsce na ziemi:loveu::loveu::loveu:
  16. [quote name='mysza 1'] A Gusia zabalowała u Ronji, nie zdała relacji z wizyty.[/QUOTE] No nie zdała:mad:...też czekam...i czekam...;)
  17. Tak:)...i już zaczęłam ogłaszać dziewczynkę:)
  18. Super:), to powiedzcie jeszcze gdzie dodać informację o tym że Majeczka nie niszczy i zachowuje czystość:) PS dopiero zauważyłam że to już Mysza dopisała...sorry:oops:
  19. Dziewczyny mnie się już wszystko pomylilo:roll:...tak czy inaczej przeleję 20 zł, a dla Amigo w przyszłym tyg...
  20. [quote name='mysza 1']W kwestii wpłat w marcu: 100 zł p. Sylwia i 10 zł 3x ( nie wiem czy tą wpłatę ujęłaś to w poście rozliczeniowym) [/QUOTE] ...kurcze czy ja przelałam swoją miesięczną deklarację?:oops::roll:
  21. [quote name='gusia0106'] A dzisiaj jadę do Mai w odwiedziny;)[/QUOTE] oczywiście zazdroszczę okropnie...;)
  22. Allegro Majeczki: [URL]http://www.allegro.pl/item972521438_maja_urocza_sunia_owczarka_szuka_domu.html[/URL] Za ogłoszenia też się postaram zabrać w wolnej chwili:)
  23. Biedny ten Marlej...spacery bez smyczy pewnie już nie wchodzą w grę?
  24. Czyli powtórka z rozrywki...ale że teraz strzelają:shake:....totalny debilizm:angryy:
×
×
  • Create New...