Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. [quote name='gusia0106']A ja się tu nad tekstem zastanawiam. I po co?? Jolu, bardzo Ci dziękuję! :loveu: Pomożecie w ogłoszeniach? 3x - poproszę o najpiękniejsze allegro ;)[/QUOTE] Jasne że pomożemy...powiedz tylko Kochana kiedy ruszać z tymi ogłoszeniami?:)
  2. No masz.....nadal się Brunusia czepiają:eviltong: Mysza całe stado jest piękne...i w grupie i każde z osobna:loveu::loveu::loveu: jak ja marzę o trzecim psie........
  3. [quote name='mysza 1']Jak ktoś pyta proponuję naszą drugą sunię Maję ale nie chcą. Nie wiedzą ile tracą. [/QUOTE] Bo Maję to trzeba zobaczyć "na żywo"...wtedy miłość murowana:loveu: dla mnie to ideał psa:loveu:
  4. Super wieści :):):) i piękne fotki zadowolonego Paxa:) ...chyba trzeba pomyśleć o wznowieniu ogłoszeń z podmienionymi fotkami, bo dopiero teraz naprawdę widać jaki to jest fajny chłopak:loveu:
  5. [quote name='ronja']krew dobra - jak u młodego psa na razie leczymy pęcherz i zobaczymy co dalej[/QUOTE] Mam nadzieję ze trochę mu ulży...biedny Misio:-(
  6. [quote name='mysza 1']Gosia, czy ja mogę Cię znowu zmaltretować :eviltong:? Wymienisz zdjęcia - to ostatnie, które Marta wkleiła jest śliczne, podmień z którymś z allegro gdzie jest sama, tamte mniej ostre są. Sorry:oops: [/QUOTE] Jasne że podmienię Kochana:)
  7. Piękny Marlej:loveu:...piękne fotki......:loveu: w sumie to szkoda że się chłopak bał, ale dla nas to cenna i potrzebna informacja... czyli morze TAK...góry NIE;) Gusiu daj chociaż jedną swoją fotkę noooooo
  8. Mysza a jak ma się mój ulubieniec?:) strasznie dawno tu nie zaglądałam:oops:
  9. Zaglądam do Ślicznotki bo jakieś zaległości mi się zrobiły;)...i widzę że zmiana miejsca zamieszkania wyraźnie Jej służy...świetna jest taka ganiająca:loveu:
  10. No i się wzruszyłam oglądając fotki malutkiej Tosinki:loveu::loveu::loveu:...to nie ten sam psiak który był zabierany ze schronu...
  11. [quote name='3 x']o kurde ale im zazdroszcze :)[/QUOTE] to jesteśmy już dwie bo ja też;):)
  12. [quote name='Ewanka']Zerkam, czy już są fotki Szczęściarza z połonin ... czekam nie-cierpliwie :)[/QUOTE] Fotki będą pewnie dopiero w czwartek bo Wczasowicze wracają w środę wieczorem z tego co wiem:);)
  13. No proszę, jakie dobre wiadomości u Paxa:):):)
  14. Uwielbiam oglądać fotki Majeczki...ta sunia to sama energia i radość:loveu:...a jak Misia rozruszała:):):) Kciuki oczywiście trzymam:)
  15. [quote name='ronja'] mysza, możesz spać spokojnie, bo Misia na wieczorne siku wyciągałam zaspanego z budy;) (najpierw się porządnie wystraszyłam, że go nie ma, że uciekł) towarzyszyła mu Maja i Misiek ogromnie był nią zainteresowany. w ogóle biegał, jakiś taki ożywiony był.[/QUOTE] Maja każdego rozrusza...;):loveu: Trzymam kciuki za Misia i cieszę się że jest w dobrych rękach:)
  16. [quote name='mysza 1']Wg mnie na pewno nie a oficjalnie mają. Ale dam sobie rękę odciąć, że nie. Wybiegu też nie ma w zasadzie, jest kawałek ogródka a tam chodzą psy właścicielki. Jak wyszedł z kojca, dostał szału radości.[/QUOTE] ...i za te "super warunki" płaci się 500 zł miesięcznie?:shake:
  17. Szkoda mi go.....Mysza a w tym hotelu psiaki mają zapewnione codzienne spacery?
  18. Myślę co tu zrobić....może wreszcie się wezmę za jakiś bazarek, tylko nie wiem czy teraz jest sens, bo pewnie i tak do wtorku będzie tu pusto... PS oczywiście wznowiłam allegro
  19. [quote name='3 x'] gusia, jak będziesz miała ładny tekst (taki zniechęcający) to podrzuć mi na siakoś - zrobię mu najśliczniejsze allegro jakie umiem będzie tak śliczne ze nikt się nie odważy nawet pomyslec o zadzwonieniu ;)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak już ten piękny, zniechęcający;) tekst będzie gotowy, to ja poogłaszam chłopaka...:)
  20. [quote name='Ewa Marta']Tak! Tak! Tak! Możemy nawet uznać, że wczorajsza wizyta Małej_czarnej i moja była przedadopcyjna:-) Jak dla mnie TZ zdał egzamin, on święty jest... Wytrzymać gadanie trzech Bab jedna przez drugą o psach, to naprawdę mało który facet da radę:-)[/QUOTE] hahaha....niech no Gusia tu zajrzy....to nas przetrzepie:evil_lol:
  21. Czyli że mógłby się górą wydostać?:crazyeye:...a to łobuz mały:evil_lol:
  22. Zaglądamy....zaglądamy....leży mi na serduchu ta nasza Majeczka:)
  23. [quote name='mala_czarna']Żeby się tak ten jełop w Ciebie nie wgapiał to napisałabym, że ma Cię ogólnie w nosie, i każdy dom byłby lepszy, byle nie Twój. No ale tak, to sorry Kochana, nie da rady :)[/QUOTE] Normalnie muszę się pod tym podpisać.....wybacz Gusiu:evil_lol:;)
  24. [quote name='mala_czarna']Jak Gusia schodzi z pola widzenia Marleja to on piszczy za nią. Wczoraj musiała na chwilkę wyjść, ja zostałam z nim sama, a on biedaczek piszczał, stał przed drzwiami i czekał na Gusię.[/QUOTE] ...to się nazywa miłość......:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...