[quote name='mala_czarna']To miałaś szczęście, bo Gusia pisała, że dostała łapą w twarz :D
Ja jak z nią byłam na spacerze to tak mnie tą wielka łapą pacnęła, że mało mi oko nie wypłynęło :)[/QUOTE]
faktycznie tak było bo Gusia podeszła jako pierwsza, a Tosinek z wyskoku się witał:evil_lol: