Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Śliczna Majeczka:loveu: szczególnie na tych fotkach gdzie leeeeciiii bo widać ile ma w sobie radości:loveu:
  2. [quote name='gusia0106']Wiem doskonale..... Ciocia Tora&Faro kupiła nam gwizdek ;) Dziękujemy Kochana :loveu::loveu:[/QUOTE] Dla Marlejka wszystko;) ...a tak swoją drogą muszę też swoim paskudom przypomnieć jak się na gwizdek reaguje....
  3. I ja zaglądam do mojego ulubieńca:) ...i tak po cichu powiem, że fotki jakieś bym chciała;)
  4. [quote name='gusia0106']Marlej wczoraj znowu dostał prezent. Ten to ma dobrze;) Ciocia Ewa Marta przywiozła mu karmę, którą załatwiła dla nas Ciocia Ellig. Baaaardzo dziękujemy :loveu: A teraz przychodzenie ćwiczymy już przed klatką a nie w ;) Mamy problem z gwizdkiem. Byłam w dwóch zoologicznych i nie ma. Rozejrzyjcie się może koło siebie, my oddamy pieniądze oczywiście jakby się Wam udało kupić. Zabawek boi się nadal ale pracujemy nad zmianą. Piotr przychodzi w poniedziałek więc mamy jeszcze trochę czasu. Mysza, jakbyś znalazła chwilę w piątek przed odebraniem Luny po sterylce, to my Cię serdecznie zapraszamy :loveu: Karma dla Amigo i Luny jest u mnie - też Ciocia Ellig załatwiła, no i Eltroxin dla Hugusia :loveu: A Marlej czeka na porządne głaskanie ;)[/QUOTE] Szczęśliwy Marlej:loveu:...i bardzo dobrze, należy mu się w końcu za to wszystko co przeszedł:) PS wstąpię do zoologa obok siebie, może będą mieli jakiś gwizdek...ma być taki najzwyklejszy?
  5. No tak...bo nigdy nie wiadomo co chłopakowi przyjdzie do głowy;)....ale uważam że póki co super:loveu:
  6. [quote name='gusia0106']Pamiętam, pamiętam ;) Powiem Wam w tajemnicy, że powoli zaczynam puszczać Marleja z linki. Bez szału, na razie tylko klatkę obok czyli idzie sam jakieś 30 metrów. Na razie mnie nie stać psychicznie na więcej ;) Ładnie wraca do domu. Coś tam sobie powącha, coś tam łapką rozgrzebie i idzie prosto do klatki;)[/QUOTE] Nawet przez myśl mi nie przeszło że odważysz się tak mu zaufać Aguś....jestem pod wrażeniem:)
  7. Kurcze...myślałam że Figunia już w lecznicy...nie rozpieszcza nas ta pogoda:shake:
  8. Chyba ostatnio wszyscy jacyś trochę zabiegani...pracować też trzeba niestety;) ....dobrze że z Majeczką lepiej:loveu:
  9. Nadrobiłam zaległości... w sumie cieszę się że nie ma żadnych newsów, bo to oznacza że u Marlejka wsio ok;)
  10. Piękna dziewczynka...strasznie mnie rozbraja to stojące uszko na ostatniej fotce....:loveu:
  11. [quote name='gusia0106']Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Skoczył na mnie! :multi: Skoczył na mnie! :multi: Się wziął i mi od klaty odbił :multi: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/QUOTE] Ja jeszcze tylko czekam aż Gusia napisze że Marlej buziaki rozdaje....:loveu:
  12. Kurde Gusiu trzeba było dać znać, to bym zleciała na dół z prędkością światła zobaczyć przystojnego syna Pani Grażynki;) I nawet nie pytaj Malutka jak dzielić pieniążki, Ty decydujesz...a Marlejkowi kasa się kurczy..... Pani Grażynka jest po prostu niepowtarzalna:loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='mysza 1']Allegro rzeczywiście kosztowało ponad 100 ale co tam ;) W sumie może w niektórych punktach masz rację... Wiecie jaki on biedny- Piotrek dzisiaj do niego ukucnął, zaczął głaskać, mówić, że w sumie to sie nie zaprzyjaźnili ( inne psy nie pozwalają mu na zbytnie podchodzenie, ja robię to umiejętnie i po kryjomu ;) ) i tak chciał go poprzytulać a Brunuś się posiusiał :( chyba się bał czy jak. Biedny jest. A uroda to nie wszystko ;)[/QUOTE] Mysza Gusia ma świętą rację.....Brunuś to jest TWÓJ pies:loveu::loveu::loveu:....gdzie będzie miał lepiej biedaczek.....
  14. Śliczne fotki Marlejowego pychola:loveu: Aguś a nie było kiedyś mowy o tym, że trzeba będzie zrobić jakieś dodatkowe badania na tą trzustkę jeśli leki które bierze nie pomogą?
  15. Dobrze że jest poprawa...biedna ta Majeczka, no ale miejmy nadzieję że z każdym dniem będzie lepiej:)
  16. Co tam u chłopaka Gusiu? nadal taki rozkoszny?;)
  17. Dokładnie....a opis tego jak selekcjonowała psy.....zabiłabym:angryy:
  18. Właśnie obejrzałam...mam noc z głowy:-(...co za s**a:angryy:
  19. [quote name='gusia0106']Jednorazowo, po uprzedniej rozmowie telefonicznej, zezwalam ;)[/QUOTE] Dziękuję;) przelałam...
  20. To chociaż jednorazowo przeleję to co miało być deklaracją...mogę?;)
  21. Zajrzałam na początek wątku żeby sprawdzić stan finansów Mai....Gusiu ja swoją deklarację dla Mai podtrzymuję, zaraz zrobię przelew...
  22. Śliczny jest Marlejek:loveu:...na fotkach wygląda na chudzielca, ale na filmiku jakoś tak ok:loveu:...chyba sprawia to radość bijąca od niego na każde Twoje przywołanie Gusiu:) no urokliwy się zrobił chłopak;) O ja głupia:roll:.....też do tej pory puszki wyrzucałam...:evil_lol:
  23. Się robi;) Niestety takiej wetki która by od ręki same recepty wypisała nie mamy....
×
×
  • Create New...