Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Pomysł z nowym allegro jest super...już myślę jak tekst przerobić....:) i czekam na fajne fotki Majeczki:)
  2. W odwiedziny do Marlejka to i ja się chyba niedługo wybiorę;)....stęskniłam się:loveu:
  3. Rozumiem że ograniczenia czasowe stawia hotel, tak?
  4. Porównam te listy...jeśli znajdę jakieś portale na których jeszcze nie ma Paxa to oczywiście go dorzucę:)
  5. Proszę bardzo, kopiuję z moich wcześniejszych postów: [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][SIZE=2]gumtree, przygarnijzwierzaka.pl, warszawa.top-ogloszenia.com, owi.pl, ale.gratka.pl, centrumofert.pl, ofertka.pl, e-zwierzak.pl, warszawa.olx.pl, hodowcy.com, morusek.pl, ojoj.pl, adin.pl, adsy.pl, warszawa.cwirek.pl,psiamania.pl, rozglos.net, pajeczyna.pl, neeon.pl, zwierzeta.i-bazar.pl, gablota.com, portalogloszen.pl, kupiepsa.pl, mamoferte.pl, adopcjapsa.pl,najpewniej.pl, petsy.pl, sprzedasz.pl, oglosze.pl, petworld.pl, dajogloszenie,pl[/SIZE][/FONT][/COLOR] [U][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][SIZE=2]Kolejne ogłoszenia Paxa:[/SIZE][/FONT][/COLOR][/U] [FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=#3e3e3e]dwukropek.pl, wszystkotujest.pl, warszawacity.pl, darmobranie.pl, bazarek.biz, warsza.pl, za0.pl, sogl.pl, wstawaj.pl, e-ogloszenia.com, freecf.pl, mojpupil.pl, ojej.pl, animalia.pl, gielda.bai.pl, vetmozga.com, drobny.com.pl, axelnet.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Mogę dalej ogłaszać, tylko podpowiedzcie gdzie....[/FONT][/COLOR]
  6. [quote name='gusia0106']Na szczęście przygód brak ;) Ale taki normalny pies się z niego robi - muszę nagrać filmik jak on się cieszy jak sam z siebie podbiega do mnie na spacerze ;) Taki jest wtedy beztroski - chyba na chwilę zapomina co go w życiu spotkało. A mi się wtedy morda cieszy jeszcze bardziej niż jemu ;)[/QUOTE] Nic lepszego nie mogłaś napisać Gusiu.....strasznie fajnie się czyta że Marlej zmierza ku dobremu....:loveu::loveu::loveu:
  7. A co tu taka cisza zapadła....
  8. [quote name='mala_czarna']miałam telefon w sprawie Kostki :) Miła młoda dziewczyna, która mieszka z narzeczonym. Chciałaby zobaczyć Kostkę w hoteliku. Psa nigdy nie miała. Jutro ma jeszcze zadzwonić, bo najchętniej już jutro pojechałaby do Kosteczki.[/QUOTE] Byłam pewna że Kosta wzbudzi zainteresowanie:)....śliczna dziewczynka z niej:loveu:
  9. Majeczka jak zwykle urzekająca:loveu:...ślicznota z niej i tyle...:)
  10. Kurcze jaki to jest ładny pies.....dopiero na tych ostatnich fotkach widać to w pełni:loveu: co do ogłoszeń, to jakoś nie wydaje mi się żeby dom się w taki sposób znalazł:shake:....no ale póbować trzeba wszelkimi sposobami....
  11. [quote name='mysza 1']Wiesz, jeśli możesz to popodbijaj tamte ogłoszenia, żeby były wyżej na portalach. Kiedy allegro się kończy?[/QUOTE] Jasne....odnowię ogłoszenia...allegro dzisiaj wznowiłam:)
  12. Czyli nadal szukamy......zastanawiam się czy nie poogłaszać jeszcze Majeczki....
  13. Pax nie lubi pozować;) fajny z niego chłopak:)...a Kosta jest śliczna...szczeniak też:loveu: Mysza pewnie nikt nie dzwonił w sprawie Paxa?:(
  14. [quote name='gusia0106']Tora&Faro - klapsa dostaniesz, jak tylko tu wejdziesz! Uwielbiam latanie - samolotami też, więc latam jak często się da ;)[/QUOTE] ....jestem:eviltong:...poprosze klapsa:evil_lol:
  15. [quote name='mysza 1']Nie miałam dzisiaj dostępu do kompa a dopiero do domu dotarłam. Ale byłam dzisiaj u Paxika:loveu: Byliśmy na spacerku, wyjęliśmy z 10 kleszczy...:roll:, a potem mały bardzo chętnie wrócił do hotelu, nawet biegł do furtki. Zjadł z apetytem:eviltong: Chciałam wziąć Kostkę na spacer ale p. Beata powiedziała, że ona i tak biega luzem z przodu domu, nawet jej nie widziałam. Na siłę nie wezmę przecież. Ona ma tam chyba fory ;) Trochę dzisiaj nie w porę przyjechałam, bo sunia miała cesarkę dzisiaj i p. Beata mocno nieprzytomna była. Jeśli chodzi o Twoje pytanie- chciałam jechać w sobotę ok południa ale p. Beata prosiła, żeby dzwonić, bo suka ma się szczenić i zamieszanie jakieś może być. Jeśli będę mogła pojechać to gdybyś chciała mogę Cię zabrać- jadę z drugiej strony Wisły a potem Powsińską na Konstancin;) Dostaliśmy wpłatę od Lulki- 150zł:loveu: bardzo dziękujemy:multi:[/QUOTE] A zdjęcia jakieś masz ze spacerku z Paxem?:)
  16. [quote name='gusia0106']Uprzedziłam lojalnie, że wracam. Nie byli zachwyceni, uwierz mi. Już swoje plany mieli - gdzie na spacer pójdą, jak się będą głaskać i takie tam. Lecę za miesiąc mniej więcej - jeszcze się sobą nacieszą:) Chyba, że do tego czasu Marlej już bedzie w jakimś domu jak z bajki;) Do innego - NIE WYDAM![/QUOTE] ...do tego czasu Marlej na pewno będzie w domu jak z bajki;)....u Ciebie Kochana:evil_lol:
  17. [quote name='mala_czarna']Zastąpi Maję ;)[/QUOTE] super :):):)
  18. A zdradzisz do jakiego?:) jak już będzie tekst mogę pomóc z allegro lub ogłoszeniami....
  19. Niedobra Gusia :evil_lol: dzisiaj rano pożegnała Marlejka....a sama urlopować leci...;)
  20. Dziewczyny a czy Kosta ma allegro? pewnie była na ten temat informacja ale jakoś mi umknęła:oops:
  21. Trzymam mocno kciuki za Malutką:) i cieszę się że jest lepiej:)
  22. [quote name='go-ja']Tato mój widział zdjęcia i generalnie próbował za dużo nie gadać z nami o tym, pewnie się boi, że zmięknie. Żartował i się wykręcał ;). Zdjęcia też tak starał się szybko obejrzeć... poganiał mnie, żeby go Kosta nie urzekła... :) ;P. Czyli pierwsza rozmowa za nami. Zobaczymy, co będzie dalej. Będę go jeszcze nachodzić w temacie :). A moja mama cały czas mnie poprawia, żebym nie mówiła na nią Kosta, tylko używa tego imienia, co wymyśliła :). Wiem, że gdyby tato się zdecydowanie zgodził, mama się zakocha w Koście do końca. I to tyle na dziś :). Nic konkretnego, ale próbować trzeba jak pisałam :).[/QUOTE] Czyżby się ślicznej Koście domek szykował?;):)
×
×
  • Create New...