Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. [quote name='3 x'] edit, może zrobimy zrzutkę na czipa czipowanie to ok 80 zł (rok temu tyle było, jak dostałam schizy ze Michał gdzies poleci u moich rodziców) czipek michała ma 15 cyferek czyli jedna cyferka to koszt ok 5 zł chce ktoś jakaś cyferkę z czipka?[/QUOTE] jeśli będzie jakaś zrzutka, to ja oczywiście się włączam...:) wiem też że co jakiś czas odbywają się w wa-wie akcje darmowego czipowania psów ...tak "załatwiłam" swoje obydwa psy...nie wiem tylko gdzie można się dowiedzieć czy taka akcja będzie planowana w najbliższym czasie....
  2. [quote name='mala_czarna']Hmm... Mój autograf? ;):lol:[/QUOTE] To dawaj Ciotka...dawaj...pierwszy raz w życiu coś wygrałam;):multi:
  3. [quote name='mala_czarna']Łoj tam zaraz talent ;) :D Najlepszy Tymczas w Warszawie :)[/QUOTE] Oczywiście miałam na myśli że Gusia to największy talent w tymczasowaniu w Warszawie...:evil_lol: a tak w ogóle to co wygrałam?;)
  4. [quote name='mala_czarna']Mam pomysła. Jak nie możemy Marleja to czipniemy Gusię: NTwW. No, kto taki mądry i odgadnie skrót? :p :)[/QUOTE] ło jezuuuu takie łamigłówki przy piątku:crazyeye: NTwW czyli Największy Talent w Wa-wie....?;)
  5. Maja jest odjazdowa z tymi patykami:loveu:...strasznie się cieszę że już jest ok:bigcool:
  6. [quote name='gusia0106']Moje Drogie - Pan Rafał bierze ślub latem więc.....SPOKÓJ MI TU! :) [/QUOTE] No Ty to zawsze człowieka na ziemię sprowadzisz:evil_lol:.....a miało być tak pięknie....:evil_lol:
  7. A czy syn się przypadkiem nie wybiera w odwiedziny?:evil_lol:...bo gdyby przypadkiem.....to wiesz Aguś....;)
  8. :loveu::loveu::loveu: ...no ja ciągle mówię że to jest super psiak...:) i jak zawsze dopominam się o fotki;)
  9. Mysza ile kosztuje takie allegro? Zupełnie się na tym nie znam....
  10. Myślę....i myślę....ale dopiero w przyszłym tyg będę mogła coś przelać.... Co jest z Tangą? idę zajrzeć....
  11. [quote name='gusia0106']Mowy nie ma :) Leniuchujemy :)[/QUOTE] jezuuuu jak ja Wam zazdroszczę......:):):)
  12. Dzień dobry:):):) dogo działa więc przyszłam się przywitać:) co u Was Gusiu, Marlej pewnie zadowolony że ma Pańcię w domku?;)
  13. [quote name='mysza 1']Bardzo dobrze, w niedzielę Figa pojechała do domu. Mieszka pod Warszawą, Państwo z synem, wszyscy zakochani w suni. Do dyspozycji ma dom z ogródkiem. Wczoraj dzwoniłam, w nocy trochę chodziła, nie mogła znaleźc sobie miejsca ale sprawuje się bardzo dobrze. Rozliczenie: hotel marzec- 168zł kołnierz- 35zł leczenie- 50zł (Magda ma rachunek) Razem marzec: 253 zł Dodając do tego poprzednie wydatki, w sumie wychodzi 886 zł. Wpłaty 286, zatem saldo -600 :-( Słabo... Będą jeszcze wpłaty z mojego bazarku na szczęście ale nie za duże.[/QUOTE] O kurcze....to Figulinda już grzeje dupkę w nowym domku....:loveu: Rachunek jest faktycznie niezły....trzeba coś pokombinować....
  14. [quote name='mysza 1']Była w poniedziałek w Metrze, jutro jadę na wizytę ;) Trzymajcie kciuki.[/QUOTE] Mysza i jak tam?...jak wizyta?
  15. I co z suńką? tzn z ewentualnym domkiem...
  16. [quote name='gusia0106']Czarownice! Obie! Co wiedziałam? Co wiedziałam? Mówię, tylko, że on mnie lubi. NIC więcej. ;)[/QUOTE] ...tiaaa...tylko lubi, nic więcej:eviltong:.....miałam okazję się przekonać na własne oczy jak to wygląda:loveu::loveu::loveu:
  17. Naprawdę...piękna dziewczynka z Mai:loveu:
  18. Wpadłam się przywitać i z góry zazdroszczę wszystkim Ciociom które w najbliższym czasie planują spotkanie z Marlejkiem....:loveu::loveu::loveu: ...niecierpliwie czekam na fotki....:)
  19. Powiem Wam jedno....Marlej jest cudowny!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu: Fotki, a nawet filmiki nie oddają tego jaki to jest piękny pies...:loveu: Bez problemu daje się głaskać i przytulać, tak tak....nawet łapki wąchałyśmy:evil_lol: a Gusia to już w ogóle może robić z nim wszystko bo zapatrzony jest w nią jak w obrazek:) I naprawdę był bardzo grzeczny na spacerku, pięknie się pilnował bez smyczy...no cudny jest:loveu::loveu::loveu:
  20. haha....fajnie wygląda w tej koszulce:evil_lol:
  21. [quote name='gusia0106']Kurcze, staram się nie narzekać, tylko mi się podcięły skrzydła wczoraj. Są takie dni, że się dostrzega rzeczy, których się wcześniej nie widziało. Mam dylemat moralny związany z Marlejem. Ja chciałam w nim widzieć szczęśliwego, budującego pomost zaufania psa.....psa, którym nie jest.[/QUOTE] Kochana...dylematom morlanym które Ci się przez główkę przewijają mówimy stanowcze NIE!!! Nikt nie dał Marlejowi tyle co Ty...chłopak robi postępy i zmienia się na naszych oczach...:loveu: potrzeba jeszcze tylko trochę czasu... btw dogo dzisiaj robi co chce....od rana nie mogłam normalnie wejść:shake:
  22. Właśnie się zastanawiałam jak wczorajsza wizyta... Ciekawe są te spostrzeżenia związane z Marlejowym nastrojem jak dla mnie... Aguś a czy Piotr określił jakoś w przybliżeniu ile to przechodzenie do kolejnych faz może zająć, czy to sprawa indywidualna?
  23. [quote name='mysza 1']Ale kusząca propozycja, tylko głupio bo się wprosiłam. Klawiatura mi sie popsula chwilowo nie mam polskich znakow. Moge z Brunkiem? Tak go lubisz.[/QUOTE] Ja tam już się cieszę:loveu::multi: Z Brunkiem koniecznie;)
×
×
  • Create New...