-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
To rzeczywiście z tym Allegro niefajnie wyszło, ale zdarza się. Elizko, po prostu musisz mailem poinformować wszystkich kupujących, że doszukano się błędu w kwestii formalnej i dlatego zamknięto aukcję. Myślę, że Ci co biorą udział w takich aukcjach doskonale zrozumieją i nie będą mieli jakiś ale..... co z ich pieniędzmi zrobiono. Tylko trzeba ich po prostu poinformować co i jak, tym bardziej, że aukcja cieszyła się takim dużym odzewem. Za maleńką trzymam kciuki :loveu:, a cioteczce Potter powiem - jesteś wspaniałą kobietą :Rose:
-
[quote name='eliza_sk']Miłko - jeżeli możecie prześlijcie na konto - może ktoś z internautów będzie chciał jeszcze wspomóc Trojkę - więc niech cegiełki zostaną. Jaka zmiana w oczach kociny - aż łzy cisną się do oczu !!![/QUOTE] też jestem sirota zamazana, przecież odpowiedz mam tutaj w sumie ;) Te zdjęcia zaćmiły mi oczy. Idę wpłacać :loveu:
-
Joasiu, wyczyść skrzynkę proszę, bo nie mogę wysłać Ci wiadomości :mad: :evil_lol:
-
Takie śliczne te starowinki :loveu: szkoda, że nikt ich nie chce echhh
-
Zuch chopak, jak odgryza się Feniksowi. Trzymam kciuki za Teddiego. Joaaa masz ogromne serce dla zwierząt, to piękne.
-
Zlikwidowana pseudohodowla pekińczyków- wszystkie w domkach!!!
Iv_ replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Witamy Wujaszka :loveu::mad: -
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Iv_ replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Zawsze jak widzę tu nowy post zaglądam z nadzieją, że może.......coś nowego wiadomo o losach Loli :-( -
Sześć Ala :loveu::loveu: Wszystko przeczytałam, obejrzałam i........ to powaliło mnie na kolana :mdleje: [URL]http://images6.fotosik.pl/557/66ff9dcec849f81f.jpg[/URL] Alu zrobiłaś przepiękne zdjęcie, mmmmmm powinno znaleźć się w jakimś książkowym albumie o przyrodzie :loveu: A za Ozulka trzymam kciuki :kciuki: wszystko będzie dobrze :calus:
- 78403 replies
-
Cześć Madzialena :loveu: Grosieńka jest cudnaaaaa :loveu::loveu::loveu: a ten czarny ciuch jest odlotowy :evil_lol: :cool3:
-
Cześć sześć siedem Ala :loveu::loveu::loveu: tęskniłaś :cool1: ;) :cool3:
- 78403 replies
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Iv_ replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Współczuję :-( tragedia :-( -
[quote name='agbar']Grosienka cudo:loveu:Jaka kruszynka:loveu: Czy to normalne siedziec przed laptokiem o 8ej rano i plakac ze wzruszenia:roll:[/quote] :cool3: Normalne, wszak jesteś kobietą :loveu:
-
mmmmm śliczna Grosieńka :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images37.fotosik.pl/198/aeac6471d2851a01med.jpg[/URL]
-
[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-408.gif[/IMG][B][I][SIZE=3]Grosia[/SIZE][/I][/B] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-414.gif[/IMG][SIZE=3][I][B]Grosia[/B][/I][/SIZE] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-405.gif[/IMG][B][I][SIZE=3]Grosia[/SIZE][/I][/B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-407.gif[/IMG][B][I][SIZE=3]Grosia[/SIZE][/I][/B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-406.gif[/IMG] [B][I][SIZE=7][COLOR=magenta]GROSIA!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/I][/B] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-409.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-409.gif[/IMG]
-
Już wróciłam, a tu dalej fot nie ma :niewiem: no to szczekam [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG]
-
Czeeee Jabzełko :B-fly::B-fly::B-fly:
-
[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG]szczekałam i szczekalam, a teraz musze wyjść :roll: ale jak wrócę to już mam nadzieję obejrzę foty :mad::loveu:
-
[quote name='Bila']Ala, wiesz coś? wrócił już?:cool3:[/quote] boszszsz ten upierdliwiec znowu zaczyna :cool3: ale tutaj nawet mi się to podoba :diabloti:
-
[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-99.gif[/IMG]ciotki zajmą się Grosinką :evil_lol: jak Madzialena w ogóle dopuści nas do niej [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/wink.gif[/IMG]
-
[quote name='GameBoy']Grosi nie obudźcie tym szczekaniem :diabloti:[/quote] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-551.gif[/IMG]szczekamy po cichu :evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]poszczekamy razem [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Bila']To ja z wami[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG][/quote] moje dziewczyny [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-420.gif[/IMG] :evil_lol:
-
[quote name='irysek']jakies takie [B]to [/B]wychudzone :roll: aha, zapomnialam, ze to nie facecik tylko kolejna[B] kobieta typu bull dogo[/B]. :lol::lol::lol: hehe nie wstyd zasuszony rodzynku, tylko to nie od tego watek! jakas ta edukacja dawniej byla niedopracowana, u mnie kladziono nacisk na czytanie ze zrozumieniem. [COLOR=black]wyrosłam na zidiociałą gówniarę[/COLOR], umiejaca czytac ze zrozumieniem.[/quote] Nie da się przejść obojętnie obok takich słów, nawet jakby bardzo się chciało. Wątek jest publiczny, więc każdy czytać go może i wypowiedzieć się również. Ze smutkiem muszę stwierdzić, że ktoś tu ma duże braki, a wręcz całkowity brak kultury i ogłady. A obrażanie innych to chyba Ci wychodzi najlepiej, bo w innych kwestiach to nie potrafisz niczego poprawnie wyrazić, ani pisownią, ani przejrzystością, ani argumentacją ani niczym innym co charakteryzuje średnio inteligentnego człowieka :roll: Chyba skutecznie unikałaś szkoły, gdy wszelakich podstaw nauczano! Gdzie się nie pojawisz kobieto siejesz głupotę, obrażanie i pogardę dla innych. Więcej pokory dla życia i ludzi. Nie jesteś pępkiem świata, a wręcz przeciwnie. Naucz się szacunku dla innych, to i oni będą Cię szanowali. aaaaa za PW z obelgami dziękuję, już posiadam takowe z obelgami w Twoim wykonaniu :p I jedno co mi się podoba to Twoja samokrytyka "wyrosłam na zidiociałą gówniarę " i muszę całkowicie tutaj z Tobą się zgodzić - faktycznie :p
-
szczekam [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG]