Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. To rzeczywiście z tym Allegro niefajnie wyszło, ale zdarza się. Elizko, po prostu musisz mailem poinformować wszystkich kupujących, że doszukano się błędu w kwestii formalnej i dlatego zamknięto aukcję. Myślę, że Ci co biorą udział w takich aukcjach doskonale zrozumieją i nie będą mieli jakiś ale..... co z ich pieniędzmi zrobiono. Tylko trzeba ich po prostu poinformować co i jak, tym bardziej, że aukcja cieszyła się takim dużym odzewem. Za maleńką trzymam kciuki :loveu:, a cioteczce Potter powiem - jesteś wspaniałą kobietą :Rose:
  2. Już przelałam 20 zł na konto. Szybko dojdzie, bo to ten sam bank. Trzymam kciuki za maleńką!
  3. [quote name='eliza_sk']Miłko - jeżeli możecie prześlijcie na konto - może ktoś z internautów będzie chciał jeszcze wspomóc Trojkę - więc niech cegiełki zostaną. Jaka zmiana w oczach kociny - aż łzy cisną się do oczu !!![/QUOTE] też jestem sirota zamazana, przecież odpowiedz mam tutaj w sumie ;) Te zdjęcia zaćmiły mi oczy. Idę wpłacać :loveu:
  4. Wstrząsające :shake: Elizko dziękuję za maila i za linka na Allegro. Kawałek jeszcze do wypłaty, ale coś wyskrobię dla bieduli. Wykupić cegiełki na Allegro, czy wpłacić na konto?
  5. Joasiu, wyczyść skrzynkę proszę, bo nie mogę wysłać Ci wiadomości :mad: :evil_lol:
  6. Takie śliczne te starowinki :loveu: szkoda, że nikt ich nie chce echhh
  7. Zuch chopak, jak odgryza się Feniksowi. Trzymam kciuki za Teddiego. Joaaa masz ogromne serce dla zwierząt, to piękne.
  8. Witamy Wujaszka :loveu::mad:
  9. Zawsze jak widzę tu nowy post zaglądam z nadzieją, że może.......coś nowego wiadomo o losach Loli :-(
  10. Sześć Ala :loveu::loveu: Wszystko przeczytałam, obejrzałam i........ to powaliło mnie na kolana :mdleje: [URL]http://images6.fotosik.pl/557/66ff9dcec849f81f.jpg[/URL] Alu zrobiłaś przepiękne zdjęcie, mmmmmm powinno znaleźć się w jakimś książkowym albumie o przyrodzie :loveu: A za Ozulka trzymam kciuki :kciuki: wszystko będzie dobrze :calus:
  11. Cześć Madzialena :loveu: Grosieńka jest cudnaaaaa :loveu::loveu::loveu: a ten czarny ciuch jest odlotowy :evil_lol: :cool3:
  12. Cześć sześć siedem Ala :loveu::loveu::loveu: tęskniłaś :cool1: ;) :cool3:
  13. Współczuję :-( tragedia :-(
  14. [quote name='agbar']Grosienka cudo:loveu:Jaka kruszynka:loveu: Czy to normalne siedziec przed laptokiem o 8ej rano i plakac ze wzruszenia:roll:[/quote] :cool3: Normalne, wszak jesteś kobietą :loveu:
  15. mmmmm śliczna Grosieńka :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images37.fotosik.pl/198/aeac6471d2851a01med.jpg[/URL]
  16. [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-408.gif[/IMG][B][I][SIZE=3]Grosia[/SIZE][/I][/B] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-414.gif[/IMG][SIZE=3][I][B]Grosia[/B][/I][/SIZE] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-405.gif[/IMG][B][I][SIZE=3]Grosia[/SIZE][/I][/B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-407.gif[/IMG][B][I][SIZE=3]Grosia[/SIZE][/I][/B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-406.gif[/IMG] [B][I][SIZE=7][COLOR=magenta]GROSIA!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/I][/B] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-409.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-409.gif[/IMG]
  17. Już wróciłam, a tu dalej fot nie ma :niewiem: no to szczekam [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG]
  18. Czeeee Jabzełko :B-fly::B-fly::B-fly:
  19. [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG]szczekałam i szczekalam, a teraz musze wyjść :roll: ale jak wrócę to już mam nadzieję obejrzę foty :mad::loveu:
  20. [quote name='Bila']Ala, wiesz coś? wrócił już?:cool3:[/quote] boszszsz ten upierdliwiec znowu zaczyna :cool3: ale tutaj nawet mi się to podoba :diabloti:
  21. [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-99.gif[/IMG]ciotki zajmą się Grosinką :evil_lol: jak Madzialena w ogóle dopuści nas do niej [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/wink.gif[/IMG]
  22. [quote name='GameBoy']Grosi nie obudźcie tym szczekaniem :diabloti:[/quote] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-551.gif[/IMG]szczekamy po cichu :evil_lol:
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]poszczekamy razem [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Bila']To ja z wami[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG][/quote] moje dziewczyny [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-420.gif[/IMG] :evil_lol:
  24. [quote name='irysek']jakies takie [B]to [/B]wychudzone :roll: aha, zapomnialam, ze to nie facecik tylko kolejna[B] kobieta typu bull dogo[/B]. :lol::lol::lol: hehe nie wstyd zasuszony rodzynku, tylko to nie od tego watek! jakas ta edukacja dawniej byla niedopracowana, u mnie kladziono nacisk na czytanie ze zrozumieniem. [COLOR=black]wyrosłam na zidiociałą gówniarę[/COLOR], umiejaca czytac ze zrozumieniem.[/quote] Nie da się przejść obojętnie obok takich słów, nawet jakby bardzo się chciało. Wątek jest publiczny, więc każdy czytać go może i wypowiedzieć się również. Ze smutkiem muszę stwierdzić, że ktoś tu ma duże braki, a wręcz całkowity brak kultury i ogłady. A obrażanie innych to chyba Ci wychodzi najlepiej, bo w innych kwestiach to nie potrafisz niczego poprawnie wyrazić, ani pisownią, ani przejrzystością, ani argumentacją ani niczym innym co charakteryzuje średnio inteligentnego człowieka :roll: Chyba skutecznie unikałaś szkoły, gdy wszelakich podstaw nauczano! Gdzie się nie pojawisz kobieto siejesz głupotę, obrażanie i pogardę dla innych. Więcej pokory dla życia i ludzi. Nie jesteś pępkiem świata, a wręcz przeciwnie. Naucz się szacunku dla innych, to i oni będą Cię szanowali. aaaaa za PW z obelgami dziękuję, już posiadam takowe z obelgami w Twoim wykonaniu :p I jedno co mi się podoba to Twoja samokrytyka "wyrosłam na zidiociałą gówniarę " i muszę całkowicie tutaj z Tobą się zgodzić - faktycznie :p
  25. szczekam [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...