-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Czy ten człowiek przeżył ?:lying: :nerwy: atak psów mordercuffff :roll: [URL]http://images6.fotosik.pl/485/aa35dea65e300adc.jpg[/URL] :grins: :grins: :grins:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red][/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=red][B]:shake:....ja też nie wiem :roll:..................................................................[/B][/COLOR][/FONT]:roflt:[/quote] Alu :crazyeye: aj myślałam, że Ty wszystko wiesz to co dzieje sie na Dogo :roll: a tu taki siupraiz........ :roflt::roflt::roflt: :diabloti:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Przecież ja żyje w notorycznym fochu:obrazic:...już mnie szyja boli:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] W notorycznym fochu :-o to straszne, ciągle taka nabzdyczona :shake: i nie nudzi Cię to? :cool3: już nie wspomnę o szyi :evil_lol:
-
[quote name='teqquila'][B]TY lepiej uwazaj z tym ogonkiem :diabloti: bo to roznie moze byc tak jak u japkowej :diabloti:[/B][/quote] ahahahahah :roflt::roflt::roflt: :cool3:
- 78403 replies
-
:niewiem: nie mam pojęcia kto :roll:
-
:roll: ja nie wiem czy to plotka czy nie z tym.....zaciążeniem Japkowej :cool3: ale to racja, plotka zaczyna żyć własnym niezależnym życiem i nabiera coraz większego rozmiaru, a czasem wręcz absurdu :cool3: Ciekawe do czego tutaj dojdziemy w końcu :diabloti:
-
Cześć Alu :loveu::loveu: :roll: na temat burzy się nie wypowiem :oops::roll: a truskawki są pyszne, tylko zje się parę sztuk i zaraz taki pełny brzuszek się robi, że ciężko siedzieć :roll:;)
- 78403 replies
-
ASTka ZOJA Z NUŻYCA - zamieszkała u Mirabelki w Opolu :)
Iv_ replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Śliczne focie :loveu: pysie uśmiechnięte i szczęśliwe. Doddy masz serce do zwierzaków :loveu: -
:roll: to od krakania zachodzi sie w ciąże :crazyeye: a ja myślałam, że....eeeeee noooo :oops: a przynajmniej w moim wypadku tak było :cool3::evil_lol:
-
[quote name='evaxon']Aluś a zrobiłas jakies zdjęcia na procesji ??:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Effffka pogięło Cię :crazyeye: hahahahah :cool3::evil_lol: :diabloti:
- 78403 replies
-
uuuuuuu będzie walka o kobietkę :multi::evil_lol: o psią kobietkę :cool1: no no ciekawa jestem jak ten miłosny trójkąt potoczy się dalej :diabloti:
- 78403 replies
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Niuniuś jak zwykle piękny na fotach :loveu: [URL]http://img200.imageshack.us/img200/5397/dsc0023male.jpg[/URL] no ale "maczek" wymiata :mdleje: :multi::loveu: -
Obejrzałam i padłam :mdleje: ale cudne zdjęcia zrobiłaś :loveu: Alu, masz takiego talent, że hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :multi::loveu::multi:
- 78403 replies
-
Ależ cudne :multi::p [URL]http://images8.fotosik.pl/41/e4958a40abfbd307.jpg[/URL] Klockowa, ja się znowu powtórzę, ale......robisz piękne zdjęcia, masz do tego naprawdę talent :loveu:
-
Ale cuuuuudoooo :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/482/9c2b599a5573f194.jpg[/URL]
-
ASTka ZOJA Z NUŻYCA - zamieszkała u Mirabelki w Opolu :)
Iv_ replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zojka wygląda nie do poznania :loveu: śliczna panienka :loveu: a jaka szybka w zabawach :cool3: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]a tego to nie wiem:roll: Dawno go nie widziałam:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :-o jak to nie widziałaś :roll: znowu w delegację wysłałaś biedaka :cool3:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]na całe szczęście nie:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] sprawdz jeszcze raz :cool3::eviltong:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Nie gwizdaj....głowa mnie boli:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll:Nie zaśmiecaj zielskiem, nie gwizdaj :mdleje: kobito ogarnij się :eviltong::mad: marudzisz jak baba w ......c**** ojjjjjjj chyba nie zaszłaś...... :crazyeye: :diabloti: :diabloti:
-
:roll: plotka głosi, że chłopina ledwo przeżył to swoje zaniedbanie :cool3: :diabloti: :cool3:
- 78403 replies
-
:siara: :siara: :siara:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Co mi tu zielskiem śmiecisz:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] pffffyyyyy jakaś Ty miła :o wczoraj mnie w ogóle nie odwitała :watpliwy: dzisiaj jej zaśmiecam :roll: pffffyyyyyyyyyy :shock::eviltong:
-
Cześć Ala :loveu: :-o nie ma Cię i nie ma, czyżby znowu Ci neta zarąbali :roll:, a rachuneczek zapłacony? :cool3: bo może tak jak u jednej ostatnio było jak TZ nie zapłacił ....:diabloti:
- 78403 replies
-
Cześć Japco :B-fly:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Jeszcze czego.....ty wiesz ile kostek masła i opakowań Delmy on mi zeżarł? :razz: To już ma akonto:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] Nie bądz taki chitrus :eviltong: przecież wiesz, że nie da się ani wyspać na zapas, ani najeść :cool3: więc troszkę masełka nakładaj na chlebek, jak zostawiasz go tak bez kontroli na pokuszenie słabych głodomorów :diabloti: Cześć Dżapko :loveu::loveu::loveu: