Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='koci-świat']Po kolei-Suzi miewa sie swietnie. Jest po sterylce plus tak jak prawie wszystkie miala korekte noska i czyszczenie zeboli. Wszystko juz sie pogoilo. Mala jest gruba jak buła i pełna energii. Wydaje się dwa razy większa niż na początku....[/quote] Jak dobrze się czyta takie wiadomości :loveu:
  2. Bunia jest damą, w każdej sytuacji wygląda ślicznie :loveu::loveu:
  3. [IMG]http://i44.tinypic.com/1zl5453.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2dlrq85.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2lx884y.jpg[/IMG]
  4. Tutaj też Selketowa żeglowała :cool3: [IMG]http://i44.tinypic.com/2cmwtx2.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/5062dj.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/otj8tx.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/20p26gk.jpg[/IMG]
  5. Cześć Alu :loveu::loveu: Ozulek wygląda jakby z gwizdkiem w pyniu biegał :cool3::evil_lol: [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/302688/00000064.JPG[/URL]
  6. Kra jest niesamowita :evil_lol: czytam, oglądam zdjęcia i jestem pełna podziwu zarówno dla jej inwencji twórczej jak i do jej błyskawicznego poruszania się na wózku :loveu::loveu:
  7. [quote name='deer_1987']Specjalnie zdjecia w sepia?[/quote] :hmmmm: moim zdaniem to nie jest sepia ;) tylko plener jest w takim kolorze no i Ozulek też dopasowany kolorystycznie do piasku :evil_lol:
  8. Dzień dobry Alu :loveu::loveu: [IMG]http://grumko.blox.pl/resource/kawa_po_grecku.jpg[/IMG][URL="http://grumko.blox.pl/resource/kawa_po_grecku.jpg"][/URL]
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]bo Selkecik ....żegluje :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] żegluje żegluje :multi::evil_lol: [IMG]http://i44.tinypic.com/5062dj.jpg[/IMG]
  10. Cześć Ala :loveu::loveu: :hmmmm: tak się zastanawiam czy spełniam warunki wejścia do Klubu :cool3: Moja Mama nauczycielka to raz :p kominy mam w ZA to dwa :p no i fałdy też mam to trzy :p to chyba mogę należeć, co? :razz::cool3::evil_lol:
  11. [quote name='halbina']taki Puchatek z niego, jak siedzi... :evil_lol:[/quote] wiesz Halbinko, mnie się też tak właśnie z nim kojarzy :loveu::cool3::evil_lol:
  12. tutaj cudownie siedzi na dupce, taki mały gamoniek :loveu::loveu::loveu: [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/297707/00000026.JPG[/URL]
  13. Jak ślicznie wygląda z Tym jednym kiełkiem Ozul :cool3::loveu: [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/297707/00000018.JPG[/URL]
  14. ufffffffffff nadrobiłam parę stron czytania :multi: Cześć Alu :loveu: foty obejrzałam :cool1: Ozulek jak zwykle cudny pakero :cool3::evil_lol: ładne...... :razz: [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/297707/00000027.JPG[/URL]
  15. Zdrowiej Madzialena & Grosia :loveu::loveu::loveu: tak se tu czytałam o ciekawym zapłodnieniu :hmmm: ale jako że ja starej daty, to tradycjonalistka :cool3::evil_lol:
  16. czeeeee :multi: moja Kochana Jabłuszkowa :loveu::loveu::loveu: u mnie juz drugi dzień bez deszczu, normalnie szok :-o:crazyeye:
  17. Sześć :loveu::loveu: ale paskudna pogoda brrrr :roll::roll::mad:
  18. Fajne fotki :loveu: ale agresor z tego.............:roll: ................... .........dzieciaka :cool3::cool3::cool3:
  19. ooooooo licytacyjka jest :evil_lol: to ja poprosze w opcji "Kup teraz" :diabloti: :cool3::cool3: Cześć Alu :loveu::loveu: Widzę, że ostatnio tu parę świąt obleciałaś za jedym zamachem :p:evil_lol: czasem, rzeczywiście tak się doczytuje, że powstają świetne niedorzeczności. Też tak miewam :oops: że coś źle odczytam i się wywalę z jakimś tekstem na inny temat :roll::evil_lol:
  20. Winszuje, gratuluje i życze następnych udanych lat Alu :loveu::multi::loveu: [IMG]http://yelims1.free.fr/Amour/Amour77.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Amour/Amour77.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Amour/Amour77.gif[/IMG]
  21. Alu :loveu: Ozulec nie jest gruby :mad: tylko taki trochę z gruba ciosany :loveu: tzn, pakero :cool1::cool3:
  22. Wpłaciłam 20 złotycn na Zojkę :loveu:, z tej deklaracji wcześniejszej co miałam wpłacać na Boogiego do czerwca włącznie. Dzisiaj w tytule zamiast Boogi wpisałam "Zojka" Czy dalej coś mi sie uda wpłacać zobaczę jak przedstawi mi się sytuacja finansowa na miesiące letnie :oops:
  23. :crazyeye::crazyeye: to Ty masz Alu i białego psa :-o [URL]http://images6.fotosik.pl/487/ffb262685d67d88d.jpg[/URL] nie miałam pojęcia o tym :roll: :diabloti::diabloti::diabloti:
  24. Cześć Alu :loveu: w ten pochmurny i duszny dzień :roll: Obejrzałam fotaski, Ozul jak zwykle pakero - Narcyz :cool1::cool3: Pięknie pokazałaś te samoloty, jak ......przelatują to i owo :p :diabloti: Twoje foty mnie zawsze zachwycają, masz rękę, oko i ......dusze do robienia zdjęć :loveu: i tylko proszę, nie mów, że nie, bo........skoro oglądam Twoje zdjęcia i w pewnej chwili czuję, że tam jestem, czy też czuje zapach kwiatów, czy szmer wody, to......znczy, że masz Magie w sobie :loveu: Gratuluję :multi: Czułam zapach ziół i pajęczynę oplatającą mi nogę przy patrzeniu na........[URL]http://images6.fotosik.pl/486/ba02d76a9f66cb69.jpg[/URL]
  25. Ale Słodziak :loveu::multi::loveu: [URL]http://images8.fotosik.pl/44/b6dea3c8c6782b1f.jpg[/URL] umie się do zdjęć wystawiać facet :cool1::diabloti:
×
×
  • Create New...