-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Iv_ replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Ręce opadają, jak można bezkarnie działać na szkodę zwierzą i nie ponosić żadnych konsekwencji - zgroza. Bianko, wiem jak Ci przykro. Zrobiłaś co mogłaś, a reszta w rękach losu. Mam nadzieję, że mimo wszystko ktoś poniesie karę za to co zrobił, w taki czy inny sposób. -
[quote name='halbina']Wspaniała kanapa![/QUOTE] Halbinka, przy okazji zajrzałam do Twojego drzewka :cool1: :evil_lol:
-
Piękne foty stadka :loveu: a miny są zarąbiste :evil_lol: :cool3:
-
Champuś całkiem przyjaźnie podchodził do małego koleżki :loveu: jest słodki :loveu:
-
Coraz lepiej wygląda chłopaczek :loveu:
-
Śliczne dziadunie :loveu::loveu:
-
Trzymaj się Tedulku :kciuki:
-
Bardzo się zmienił Champuś, całkiem inny psiak, teraz widać chęć życia w nim :loveu:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Tengusia']przyszlam troszku poodkurzac [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-312.gif[/IMG][/QUOTE] masz rację, coś tu zarosło kurzem :roll: :roll: :diabloti: -
Dzień dobry Madzialenko z Grosinką :loveu::loveu:
-
Dzień dobry Alu z Ozulkiem :loveu::loveu: Obejrzałam zdjęcia Pakero :cool1: jak zwykle bardzo fotogeniczny obiekt :evil_lol: a ta fota to wygląda jak chińska pagoda :crazyeye: śliczne :loveu: [URL]http://images8.fotosik.pl/195/bf54c661bf7791ad.jpg[/URL]
- 78403 replies
-
Trzymam kciuki za Champusia :kciuki:, żeby z nowym domkiem się udało :loveu:
-
Zajrzałam i tu zobaczyć co u Bercika się dzieję :oops: tzn, zaglądałam wcześniej ale jakoś nie miałam śmiałości pisać.... Zuziliczku, nie będę się rozpisywać zbytnio, bo Ty i tak o wszystkim wiesz. Piękny jest Bercik, sama słodycz. Widać w waszych relacjach tak wiele miłości i przywiązania. Życzę wiele dobrego w tej ciężkiej drodze do pokonania w przyszłości. Cieszcie się każdą chwilą wzajemną. Coraz bardziej podobają mi się te kudłate "maleństwa" :loveu:
-
Joaaa stadko wygląda super :loveu: urzekają mnie zdjęcia gdzie widzę je śpiące i przytulone razem. Dla mnie to niewiarygodne, bo jaj mam dwa psa i suczkę, które i nijak za sobą nie przepadają :roll: mimo, że są już długo razem :mad: A tutaj takie słodziaki :loveu:
-
:shake: Wszędzie gdy w grę wchodzą pieniądze pojawiają się oszustwa, nawet w takim miejscu jak tu, gdzie ich nie powinno być, bo staramy się pomóc skrzywdzonym zwierzętom przez innych ludzi. Forum tworzą ludzie wrażliwi na krzywdę słabszych, ale nie wszyscy wychodzi na to, że są wrażliwi :shake: nie wszyscy - żal :shake:
-
Champuś ma teraz całkiem inny wyraz pysia. Jego oczki mówią - chcę żyć :loveu:
-
znalazłam kocię po wypadku - Feliks juz w nowym domku :)
Iv_ replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, ale taki z nosa czy jaki ?:D[/QUOTE] u mnie się mówi "glut" na małego szkraba dziecięcego, czy też zwierzęcego :evil_lol: no oczywiście na ten z nosa też :roll: -
Foty świetne zwierzyńca :loveu: Tedduś w różowym sweterosie jest odlotowy :evil_lol: a ciekawa jestem Asiu, czy on chociaż chętnie się w niego ubiera, czy może ma zastrzeżenia co do kolorków :cool3:
-
Luna- młoda onka ze schronu już w swoim domu :)))
Iv_ replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Nie wiem jakie w końcu imię wybierzecie sunieczce :evil_lol:, ale ja właśnie zrobiłam na nią przelew w wysokości 100 złotych z dopiskiem "na Lunę" :loveu: :diabloti: -
Luna- młoda onka ze schronu już w swoim domu :)))
Iv_ replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Mysza, ladny masz nowy nabytek. Moze wyrosnie z niej Hugonek. Mam obiecaną stówkę za ciuszki z Irlandii- od Iwonki tez, Twojej imienniczki. Zaraz ją zaproszę na wątek i poproszę o przelanie tych pieniędzy na tego mlodego żurka.[/QUOTE] Dobry wieczór, to o mnie tutaj Emilka :loveu: wspomniała :oops: Tak, mam do wpłacenia 100 złotych za ciuszki, które Emilka w swojej uczynnej dobroci mi zakupiła, a pieniążki za nie przeznaczyła na tą śliczną onkową sunieczkę :loveu: Poproszę dane do wpłaty to zrobię z przyjemnością przelew :loveu: -
Dzień dobry Alu :loveu: u mnie biało i śniegu dużo :p ale dziś nie pada :cool3:
- 78403 replies
-
Biedny ten maleńki :shake: zawsze ze ściśniętym sercem zaglądam na wątek, bo boje się, że coś nowego (czytaj, złego) tu zobaczę. ale ja wierzę, że w końcu jego los będzie szczęśliwy, bo w życiu musi panować równowaga, po złych latach będą dobre. Na pewno Champuś zazna jeszcze wiele szczęścia w swoim życiu :loveu: Widzę, że jego pynio zmienił swój wyraz, jest w nim nadzieja, a nie jak poprzednio tylko rezygnacja i poddanie się. Dziewczyny jesteście Wielkie, bo robicie wspaniałą robotę, opiekując się Champusiem :loveu:
-
Cześć Ala z Ozulkiem :loveu::loveu: u mnie ciągle biało, a u Cia? :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='rwpb']Troszku zmian jeszcze będzie jak zainstalują oficjalną wersję, teraz jest beta[/QUOTE] :roll: no ale chyba już nic gorzej nie wykombinują? ;)
- 78403 replies
-
Cześć Jabełko :grins::grins::grins: