Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Misio coraz ładniejszy :loveu: Śliczne zdjęcie :loveu:
  2. No dobra, przyznaje się, że i ja podczytuję wątek ;)
  3. Iv_

    Metamorfozy

    Nastąpiły olbrzymie zmiany w tak krótkim czasie, chyba jamniorki są podmienione :loveu:
  4. Iv_

    Metamorfozy

    [quote name='Mysza2']I niech mi ktoś powie że psy mimiki nie mają :):):)[/QUOTE] Oczywiście, że mają!
  5. Misio wygląda bardzo ładnie :loveu: Zrobiłam przelew Misiowi na 30 zł ;)
  6. Jaszka, wyjazd widzę udany :loveu: Bardzo ładnie opisałaś co czujesz :calus:
  7. Piękne zdjęcia :loveu: Alusia, odpoczywaj kochana :calus: Ozzulek, życzę mnóstwo fajnych psich dni :loveu:
  8. Iv_

    Metamorfozy

    [quote name='gameta']hahahaha Iv trafiłaś !!!!! Zdrzemnęłam się chwilę a on chciał pooglądać pieski... Nie wiedziałam, że zamierzał wyrażać cokolwiek... Dopiero chwilę temu się pochwalił, że pisał na dogo ....[/QUOTE] No proszę zna się chłopak na rzeczy :p :evil_lol:
  9. Iv_

    Metamorfozy

    To pewnie młoda latorośl gamety wyrażała swój podziw dla tutejszych metamorfoz :evil_lol:
  10. Dużo uczuleń jest na biały ser. Moja córka np; ma po nim bóle głowy. Długo nie mogła skojarzyć, aż wyczytała na jakimś forum i okazało się, że jak nie je sera na wieczór, to rano nie ma bólu głowy, a jak je , to rano ból murowany. Jaszko, miłego odpoczynku, pięknych spacerów. A Tobołkom samych dobrych wrażeń :loveu::loveu:
  11. To jest Misio i Marcelek? [url]http://images70.fotosik.pl/77/86757745fa560cd9med.jpg[/url] wzruszające chłopaki :loveu:
  12. Fantastyczne zdjęcia, widać że jest szczęśliwy :loveu::loveu:
  13. Ziele wrotyczu moja babcia uważała za najlepsze lekarstwo na robaki. I tymże leczono całe pokolenia jak opowiadała. Nie tylko ludziom dawano wrotyczowy napar, ale też małym prosiętom i innej zwierzynie jak było podejrzenie zarobaczenia. Teraz się pisze, że trujące ma składniki i niebezpieczne. Pewnie to i prawda. Medycyna naturalna używała tego ziela pewnie w dawce w miarę bezpiecznej ;)
  14. Widać, że wygodne :p To możecie wybrać się na ...... bagna :diabloti::diabloti:
  15. Piękna! [URL]http://images70.fotosik.pl/61/1daa1a60c4cae05bgen.jpg[/URL] :loveu: i te kamasze Jaszyne :evil_lol: [URL]http://images70.fotosik.pl/61/3ef9eb172c93da72gen.jpg[/URL]
  16. Kupię książkę "Apteka Pana Boga" Marii Treben. Może jest na jakimś bazarze?
  17. [quote name='dziuniek'] A co do "jednego fantu", to nasuwa mi się refleksja, [U][SIZE=3][B]że przepisy są od tego, żeby je omijać[/B][/SIZE]...[/U]Co komu szkodzi, żeby po zakończeniu bazarku sprzedać jeszcze coś i umieścić to, oczywiście, w rozliczeniach? [/QUOTE] To takie typowo polskie :roll: nie można iść prostą drogą, tylko trzeba szukać diabli wiedzą czego itd. Wkurza mnie to zarówno osobiście, jak i służbowo jak słyszę takie słowa. I przyznam szczerze, nie rozumiem takich zachowań. W życiu muszą być zasady, żeby nie panował chaos i samowola, ot życie ;)
  18. No dobra :eviltong: niebieskie szkiełko też piękne! :p
  19. Żołądź jest super i Jaszki buty :p :loveu:
  20. Fajnie wyglądają te malowane budynki :p
  21. Przemiana ogromna nastąpiła w Miłce :loveu::loveu:
  22. [quote name='Jasza']Upały dają się we znaki. Ślimaki pochowały się szczelnie w swoich skorupkach i rzadko je teraz spotykamy, nawet o świcie. Zamuszenie wzrosło nieznacznie i las brzęczący, migoczący owadzimi skrzydełkami omijamy z daleka. Popołudnia spędzamy w gronie staruszków na zacienionej ławeczce i razem z tobołkami zaniżamy średnią wieku. Tuż przed zachodem słońca otwieram szeroko okna i wpuszczam do domu stygnące powietrze. Wszędzie słychać cierpkie okrzyki jerzyków. Ptaki cętkują niebo i tną powietrze na małe, coraz mniejsze kawałki nieba. Słońce zachodzi pomarańczowo albo złoto. Samotne, albo w towarzystwie chmur piętrzących się hen wysoko na kształt siwych pałaców z kurzu i dymu.[/QUOTE] Ładnie opisane........ Plastycznie :p
  23. Tak działa melisa :evil_lol: Miś zdrówka :loveu:
×
×
  • Create New...