-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Odchodzą, bo szykują miejsce dla innych, chcą żeby inne też zaznały u nas szczęścia i miłości. Tak myślę.
-
MALAGA-cudowna 2 latka w typie BERNARDYNA ma swój dom :)
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Tomcużku, Ty jesteś niezła aparatka :loveu: psa pod szkołą, w biały dzień, przy ludziach kraść, to trzeba mieć tupet :diabloti: Ale swoją drogą psu potrzebna rodzina z dziećmi ;) jakby taka się znalazła, to można by psinę zwinąć :evil_lol: -
MALAGA-cudowna 2 latka w typie BERNARDYNA ma swój dom :)
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Oj tam, oj tam - żartowałam.:razz: Mam tak samo, ale zawsze rozsądek zwycięża.:shake:[/QUOTE] Wiem wiem :eviltong: :evil_lol: [quote name='kasia_jot']Jak to, dogomaniaczki i rozumem myślą, a nie sercem?[/QUOTE] Jakiś feler mamy :roll::roll::roll: -
MALAGA-cudowna 2 latka w typie BERNARDYNA ma swój dom :)
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Bierz!!!!!!!!!!!!!!!:eviltong::evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Chahaha dobra jesteś :evil_lol::evil_lol: Zawsze mierzę siły na zamiary ;) Moje dwa psy i króliś, to wszystko co mogę utrzymać, zapewnić jedzenie, opiekę weterynaryjną itd Czasem aż serce rwie się jak zobaczę jakąś bidę, ale muszę myśleć realnie - niestety :shake: -
MALAGA-cudowna 2 latka w typie BERNARDYNA ma swój dom :)
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[URL]https://lh6.googleusercontent.com/-1vPzoMOIJSg/UG64X8VJkiI/AAAAAAAAAE4/Xu7NDjy8y9E/s661/DSC_2498.jpg[/URL] cudna!!! :loveu: -
Lola już nie szuka domu już go ma :) cudowny na dodatek :)
Iv_ replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Ależ cudna malizna :loveu: -
[quote name='dczn']co u champa?[/QUOTE] Wczoraj właśnie myślałam o nim i dzisiaj zajrzałam tu żeby zapytać, a Ty byłaś pierwsza ;) :evil_lol:
-
AMELKA - ANTYLOPA ŚWIĘTOKRZYSKA z leśnej głuszy została Krakuską :)
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Trzymam kciuki i ... szczerze zazdraszczam. A foty obiecane to dostanę na wspominki jakieś ?[/QUOTE] Dziękuję :loveu: eeeeeee dostaniesz :oops: ja ich ciągle nie zgrałam na PCta :evil_lol:, może niedługo to zrobię ;) to wyślę :oops: -
AMELKA - ANTYLOPA ŚWIĘTOKRZYSKA z leśnej głuszy została Krakuską :)
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Powiem cichutko, że tak ;) Chociaż jest to jeszcze bardzo mgliste, bo nie wiem czy wolne dostanę i jeszcze parę czynników. Plan jest - 04/07 październik, oczywiście jak będzie pogoda. Boje się późniejszego terminu, właśnie ze względu, że czynniki atmosferyczne mogą ulec już dużej zmianie, szczególnie w górach. Na razie marzę, planuję i robię podchody w pracy :evil_lol: Wprawdzie realane szanse są małe, ale ja nie tracę nadziei ;) -
AMELKA - ANTYLOPA ŚWIĘTOKRZYSKA z leśnej głuszy została Krakuską :)
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasia_jot']Iwonko, Eliza jak Eliza, ale Majut to dopiero piechur jest. Ostatnio nawet rozmawiałyśmy o tym i uświadomiłyśmy sobie, że Majka więcej kilometrów robi od swojej Pańci, bo odbiega do przodu, wraca, w bok od czasu do czasu skoczy za jakąś zwierzyną :razz:[/QUOTE] Oczywiście, że psaki więcej wydreptują na wędrówkach jak my, bo ciągle mają "skok w bok" :evil_lol: i podziwiam szczególnie te małe, bo mają takie krótkie nożyki i tyle się muszą nadreptać do celu ;) Kasiu, a Twoje Nesunia, to jak sprinterka :evil_lol: [quote name='eliza_sk']Jaskinia Piekło - powiem Ci, że dla mnie nic nadzwyczajnego, kamienna jama i tyle - to opcja bez zwiedzania jak Raj. Otoczenie jest znacznie ciekawsze, bo piękne buki czy graby - nigdy nie wiem - więc w jesiennej odsłonie wiesz czym to grozi :loveu: Wiesz co, w zasadzie to ja nigdy nie wiem ile pokonuję w plenerku - na bank rok temu po Słowińskim Parku Narodowym zrobiłyśmy ok. 25 km, bo palcem i linijką po mapie to przeliczyłam. Więc wtedy na spokojnie, z przystankami, pojeniem, fotografowaniem i napawaniem się tym co wokół chyba jakieś 6-7 h z tego co pamiętam. Na co dzień aż tak nie szalejemy, kilka razy w tygodniu oczywiście las, ale na dużo krótsze dystanse, bo z Fuksusiem, a on już nie jest takim piechurem. A po rajskich szlakach połonin to sama musisz [I]se[/I] przeliczyć, bo wiesz gdzie byłam. Ale tam z uwagi na cudność krajobrazu czasy nie są miarodajne :loveu:[/QUOTE] Może jeszcze kiedyś to Piekło zobaczę ;):evil_lol: Piękne wędrówki uskuteczniasz, a raczej uskuteczniacie :p Mój TZ to swoje marsze mierzy na Smartphonie, ma jakiś tam program od tego :cool3: Ja to się zbytnio nie zastanawiam ile przeszłam, tylko ..... jakie widoki widziałam :evil_lol: A na rajskich szlakach, to dla mnie najważniejsze, żeby tam spędzić jak najwięcej godzin, im więcej tym lepiej, więc w ciągu dnia wychodzi mi około 8/9 do 10 godzin łażenia :razz: oczywiście z postojami na podziwianie, fotografowanie no i ...... posilanie się :evil_lol: -
MINI - 7 kg MIŁOŚCI i ODDANIA - mała farciara po 3 dniach ma SWÓJ DOM !
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasia_jot']O, nareszcie Iwonko nas odwiedziłaś :multi:. Już miałam gońców po Ciebie słać ;) Proszę bardzo, oto otrzepujące się Słoneczko :p [URL]http://i50.tinypic.com/10sats0.jpg[/URL] [URL]http://i50.tinypic.com/2gt9jdh.jpg[/URL] [URL]http://i45.tinypic.com/r742dv.jpg[/URL] [/QUOTE] Kasiu, ja zawsze do Ciebie zaglądam, tylko nie zawsze piszę ;) :oops: A Słoneczko cudne! :loveu: -
AMELKA - ANTYLOPA ŚWIĘTOKRZYSKA z leśnej głuszy została Krakuską :)
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Wiesz, że rzeczywiście przeoczyłam. A Tomasz - no cóż ... co wieczór słyszę [I]"ja Cię w końcu zostawię, mówię Ci, Majka chodź do mnie ..."[/I] Nie Ivuś, szukamy lokalnej namiastki tego raju na ziemi ... Ty wiesz :)[/QUOTE] Wiem Elizko wiem ;) Zazdroszczę Ci/Wam, że macie z kim połazić. Ja nie mam żadnej baby chętnej do chodzenia :shake: A powiem, że kiedyś jak byliśmy w świętokrzyskim, to wybraliśmy się szukać jaskini Piekło, bo wcześniej obejrzeliśmy Raj, ale ciężko było po mapach się połapać, a miejscowi hmmmm albo sami nie wiedzieli, albo specjalnie nas źle kierowali, w każdym bądź razie ołaziliśmy się jak głupi, a jaskini nie znaleźliśmy :roll::shake: A jeszcze mam pytanie, bo mój dzieć z ciekawości pyta, ile czasu zajmują Ci takie spacery 30km z Majutem? Muszę przyznać, że niezły piechur jesteś :p ale Ty leciutka, to i dużo przelecisz ;) ja to duża baba, to i mało łażę :evil_lol: -
AMELKA - ANTYLOPA ŚWIĘTOKRZYSKA z leśnej głuszy została Krakuską :)
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Widzę, że na jakimś survivalu byłyście :diabloti: -
MINI - 7 kg MIŁOŚCI i ODDANIA - mała farciara po 3 dniach ma SWÓJ DOM !
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Ale boskie foto!!! :loveu::loveu::loveu: [url]http://i49.tinypic.com/1zovyv4.jpg[/url] -
AMELKA - ANTYLOPA ŚWIĘTOKRZYSKA z leśnej głuszy została Krakuską :)
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Ciesze się, że ludz trafił na Amelkę, a ona na ludzia i razem wszystko współgra, oby więcej takich trafień i współgrań ;);) -
AMELKA - ANTYLOPA ŚWIĘTOKRZYSKA z leśnej głuszy została Krakuską :)
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
To się małej udało. Powodzenia! :kciuki: -
WOJTUŚ-młody WIELKOPIES-do trzech razy sztuka ? NIE-wyszkolony ZOSTAJE :)
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Ale cudny! :loveu: a był taki łysolek :evil_lol: -
Spóźnione, ale szczere - Wszystkiego najlepszego Grosinko :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img1.cokupicstatic.pl/c_big376958.jpg[/IMG]
-
AMELKA - ANTYLOPA ŚWIĘTOKRZYSKA z leśnej głuszy została Krakuską :)
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Tak Ivuniu, a jaki aniołek z niej ... i puścić nas z Majutem w plener :)[/QUOTE] Was to już od dawna strach puszczać na spacer ;) To zdjęcia na schodkach jest rewelacyjne! -
OLEK i ALEX - dwa 9 tyg. cudne SZCZENIAKI - mają domy :)
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Czy w lasach świętokrzyskich to rosną tylko.............. psie biedy :niewiem: -
AMELKA - ANTYLOPA ŚWIĘTOKRZYSKA z leśnej głuszy została Krakuską :)
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Ależ ona piękna! :loveu: -
Jabłka piękne! ;) U mnie to nie kwestia chęci, tylko braku czasu :placz: Ja praktycznie nie mam wolnego dnia, bo ciągle jestem w pracy :roll: No ale nic, może coś się wykombinuje, zobaczymy ;)
-
Cudne! :loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-122h6mpcPnE/UFRdmLrMJzI/AAAAAAAAA3M/-0i1MJB4OGg/s640/zuziakotdogo.jpg[/URL]
-
Myślałam, że i tu zdjęcia się pojawią :roll: