Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Odchodzą, bo szykują miejsce dla innych, chcą żeby inne też zaznały u nas szczęścia i miłości. Tak myślę.
  2. Tomcużku, Ty jesteś niezła aparatka :loveu: psa pod szkołą, w biały dzień, przy ludziach kraść, to trzeba mieć tupet :diabloti: Ale swoją drogą psu potrzebna rodzina z dziećmi ;) jakby taka się znalazła, to można by psinę zwinąć :evil_lol:
  3. [quote name='tomcug']Oj tam, oj tam - żartowałam.:razz: Mam tak samo, ale zawsze rozsądek zwycięża.:shake:[/QUOTE] Wiem wiem :eviltong: :evil_lol: [quote name='kasia_jot']Jak to, dogomaniaczki i rozumem myślą, a nie sercem?[/QUOTE] Jakiś feler mamy :roll::roll::roll:
  4. [quote name='tomcug']Bierz!!!!!!!!!!!!!!!:eviltong::evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Chahaha dobra jesteś :evil_lol::evil_lol: Zawsze mierzę siły na zamiary ;) Moje dwa psy i króliś, to wszystko co mogę utrzymać, zapewnić jedzenie, opiekę weterynaryjną itd Czasem aż serce rwie się jak zobaczę jakąś bidę, ale muszę myśleć realnie - niestety :shake:
  5. [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-1vPzoMOIJSg/UG64X8VJkiI/AAAAAAAAAE4/Xu7NDjy8y9E/s661/DSC_2498.jpg[/URL] cudna!!! :loveu:
  6. [quote name='dczn']co u champa?[/QUOTE] Wczoraj właśnie myślałam o nim i dzisiaj zajrzałam tu żeby zapytać, a Ty byłaś pierwsza ;) :evil_lol:
  7. [quote name='eliza_sk']Trzymam kciuki i ... szczerze zazdraszczam. A foty obiecane to dostanę na wspominki jakieś ?[/QUOTE] Dziękuję :loveu: eeeeeee dostaniesz :oops: ja ich ciągle nie zgrałam na PCta :evil_lol:, może niedługo to zrobię ;) to wyślę :oops:
  8. Powiem cichutko, że tak ;) Chociaż jest to jeszcze bardzo mgliste, bo nie wiem czy wolne dostanę i jeszcze parę czynników. Plan jest - 04/07 październik, oczywiście jak będzie pogoda. Boje się późniejszego terminu, właśnie ze względu, że czynniki atmosferyczne mogą ulec już dużej zmianie, szczególnie w górach. Na razie marzę, planuję i robię podchody w pracy :evil_lol: Wprawdzie realane szanse są małe, ale ja nie tracę nadziei ;)
  9. [quote name='kasia_jot']Iwonko, Eliza jak Eliza, ale Majut to dopiero piechur jest. Ostatnio nawet rozmawiałyśmy o tym i uświadomiłyśmy sobie, że Majka więcej kilometrów robi od swojej Pańci, bo odbiega do przodu, wraca, w bok od czasu do czasu skoczy za jakąś zwierzyną :razz:[/QUOTE] Oczywiście, że psaki więcej wydreptują na wędrówkach jak my, bo ciągle mają "skok w bok" :evil_lol: i podziwiam szczególnie te małe, bo mają takie krótkie nożyki i tyle się muszą nadreptać do celu ;) Kasiu, a Twoje Nesunia, to jak sprinterka :evil_lol: [quote name='eliza_sk']Jaskinia Piekło - powiem Ci, że dla mnie nic nadzwyczajnego, kamienna jama i tyle - to opcja bez zwiedzania jak Raj. Otoczenie jest znacznie ciekawsze, bo piękne buki czy graby - nigdy nie wiem - więc w jesiennej odsłonie wiesz czym to grozi :loveu: Wiesz co, w zasadzie to ja nigdy nie wiem ile pokonuję w plenerku - na bank rok temu po Słowińskim Parku Narodowym zrobiłyśmy ok. 25 km, bo palcem i linijką po mapie to przeliczyłam. Więc wtedy na spokojnie, z przystankami, pojeniem, fotografowaniem i napawaniem się tym co wokół chyba jakieś 6-7 h z tego co pamiętam. Na co dzień aż tak nie szalejemy, kilka razy w tygodniu oczywiście las, ale na dużo krótsze dystanse, bo z Fuksusiem, a on już nie jest takim piechurem. A po rajskich szlakach połonin to sama musisz [I]se[/I] przeliczyć, bo wiesz gdzie byłam. Ale tam z uwagi na cudność krajobrazu czasy nie są miarodajne :loveu:[/QUOTE] Może jeszcze kiedyś to Piekło zobaczę ;):evil_lol: Piękne wędrówki uskuteczniasz, a raczej uskuteczniacie :p Mój TZ to swoje marsze mierzy na Smartphonie, ma jakiś tam program od tego :cool3: Ja to się zbytnio nie zastanawiam ile przeszłam, tylko ..... jakie widoki widziałam :evil_lol: A na rajskich szlakach, to dla mnie najważniejsze, żeby tam spędzić jak najwięcej godzin, im więcej tym lepiej, więc w ciągu dnia wychodzi mi około 8/9 do 10 godzin łażenia :razz: oczywiście z postojami na podziwianie, fotografowanie no i ...... posilanie się :evil_lol:
  10. Poważna sprawa :shake: Kocinka ma takie piękne oczka! :loveu:
  11. [quote name='kasia_jot']O, nareszcie Iwonko nas odwiedziłaś :multi:. Już miałam gońców po Ciebie słać ;) Proszę bardzo, oto otrzepujące się Słoneczko :p [URL]http://i50.tinypic.com/10sats0.jpg[/URL] [URL]http://i50.tinypic.com/2gt9jdh.jpg[/URL] [URL]http://i45.tinypic.com/r742dv.jpg[/URL] [/QUOTE] Kasiu, ja zawsze do Ciebie zaglądam, tylko nie zawsze piszę ;) :oops: A Słoneczko cudne! :loveu:
  12. [quote name='eliza_sk']Wiesz, że rzeczywiście przeoczyłam. A Tomasz - no cóż ... co wieczór słyszę [I]"ja Cię w końcu zostawię, mówię Ci, Majka chodź do mnie ..."[/I] Nie Ivuś, szukamy lokalnej namiastki tego raju na ziemi ... Ty wiesz :)[/QUOTE] Wiem Elizko wiem ;) Zazdroszczę Ci/Wam, że macie z kim połazić. Ja nie mam żadnej baby chętnej do chodzenia :shake: A powiem, że kiedyś jak byliśmy w świętokrzyskim, to wybraliśmy się szukać jaskini Piekło, bo wcześniej obejrzeliśmy Raj, ale ciężko było po mapach się połapać, a miejscowi hmmmm albo sami nie wiedzieli, albo specjalnie nas źle kierowali, w każdym bądź razie ołaziliśmy się jak głupi, a jaskini nie znaleźliśmy :roll::shake: A jeszcze mam pytanie, bo mój dzieć z ciekawości pyta, ile czasu zajmują Ci takie spacery 30km z Majutem? Muszę przyznać, że niezły piechur jesteś :p ale Ty leciutka, to i dużo przelecisz ;) ja to duża baba, to i mało łażę :evil_lol:
  13. Widzę, że na jakimś survivalu byłyście :diabloti:
  14. Ale boskie foto!!! :loveu::loveu::loveu: [url]http://i49.tinypic.com/1zovyv4.jpg[/url]
  15. Ciesze się, że ludz trafił na Amelkę, a ona na ludzia i razem wszystko współgra, oby więcej takich trafień i współgrań ;);)
  16. To się małej udało. Powodzenia! :kciuki:
  17. Ale cudny! :loveu: a był taki łysolek :evil_lol:
  18. Spóźnione, ale szczere - Wszystkiego najlepszego Grosinko :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img1.cokupicstatic.pl/c_big376958.jpg[/IMG]
  19. [quote name='eliza_sk']Tak Ivuniu, a jaki aniołek z niej ... i puścić nas z Majutem w plener :)[/QUOTE] Was to już od dawna strach puszczać na spacer ;) To zdjęcia na schodkach jest rewelacyjne!
  20. Czy w lasach świętokrzyskich to rosną tylko.............. psie biedy :niewiem:
  21. Jabłka piękne! ;) U mnie to nie kwestia chęci, tylko braku czasu :placz: Ja praktycznie nie mam wolnego dnia, bo ciągle jestem w pracy :roll: No ale nic, może coś się wykombinuje, zobaczymy ;)
  22. Cudne! :loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-122h6mpcPnE/UFRdmLrMJzI/AAAAAAAAA3M/-0i1MJB4OGg/s640/zuziakotdogo.jpg[/URL]
  23. Myślałam, że i tu zdjęcia się pojawią :roll:
×
×
  • Create New...