Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. No ładnie spędziliście sobie wakacje :loveu: Fajnie jak taka ilość psiunów dogaduje się ze sobą ;)
  2. [quote name='tomcug']O!!!!!!!!!!!!!!!!!! A kogo my tu mamy?:multi::multi::loveu:[/QUOTE] A to żem ja :diabloti: :loveu: [quote name='eliza_sk']No tę co z raju wróciła, jak ja ... :([/QUOTE] No :placz: echhhh :shake:
  3. Niesamowite zdjęcia :loveu: Zafirek wygląda na szczęśliwego :loveu:
  4. [quote name='tomcug']Ja Ci nie powiem, bo głowę by mi urwała.:evil_lol: A zainteresowana pewnie zajęła się pracą...... w końcu. :crazyeye:[/QUOTE] Oj tam oj tam, szepnij :evil_lol: Już i tak nagrabiłyśmy sobie u niej :roll: :roll: :diabloti: [quote name='daria_ldz']hahaha chodziło mi o to, że jak ktoś nie widział to są nowe foty Tuśka czyli to co ostatnio było wrzucane nie wiedziałam że już wszyscy widzieli. Ale Tusiek piękny i można bez końca oglądać to samo hihih przynajmniej ja :)[/QUOTE] Wszyscy widzieli, a to że się nie odzywali, to nie znaczy, że nie obejrzeli ich dokładnie wzdłuż i wszerz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Naród ciekawski i wszystko dojrzy :diabloti:
  5. A przed kim to Elizka po lasach świętokrzyskich się kryje :hmmmm:
  6. [quote name='kasia_jot']Pod koniec sierpnia? :crazyeye: U mnie jest połowa sierpnia. Druga połowa dokładniej ujmując :p Do końca sierpnia jeszcze daleko :lol:[/QUOTE] Połowa to już przeszła :eviltong: więc jak dla mnie, to pod koniec miesiąca :evil_lol::cool3:
  7. [quote name='kasia_jot']Dziewczyny, co Wy takie zachłanne na te zdjęcia? ;) Zupełnie Was nie rozumiem :evil_lol: Daria miała pewnie na myśli zdjęcia z lipca, jakby nie było są nowe :D[/QUOTE] Kasia :crazyeye: zdjęcia z lipca pod koniec sierpnia, to niby nowość :crazyeye: Te to już dawno oglądałam :roll: :eviltong: :evil_lol:
  8. Joasiu co u Ciebie? Szkoda, że tu ostatnio nie bywasz :shake:
  9. Jaki słodki :loveu: [url]http://img88.imageshack.us/img88/5738/1001399w.jpg[/url]
  10. [quote name='wisela1']No, zainstalowałam. Chodzi nadal w znośnym tempie, przeleciałam kilka portali i..................... nic !! Dzięki Iv[/QUOTE] Ciesze się, że mogłam pomóc ;) Ja też jestem z niego baaaaaardzo zadowolona :D
  11. Trzymam kciuki za Bonisia :kciuki: Elu, jest taki program, który skutecznie blokuje te spadające znikąd reklamy. Nazywa się Adblock Plus. Ja mam go jakiś czas i mam święty spokój, żadnych ruchomych reklam. Nic!
  12. Dopiero dziś tu zajrzałam, bo tyle tych subskrypcji mam. Ale boska fota :loveu: [url]http://img12.imageshack.us/img12/5548/dscf1822m.jpg[/url] widać obopólną miłość i czułość :loveu:
  13. [quote name='tomcug']A pewnie, przecież [B]w kupie[/B] raźniej, nie?:diabloti::evil_lol::eviltong:[/QUOTE] :roll::roll: Tomcugowska ale masz pomysły :shake: :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  14. [quote name='kasia_jot']No właśnie, tymczas nie chce oddać szczeniora i jakieś [B]TOWARZYSTWO ADORACJI elizy_sk[/B] powstało hihi :diabloti: Czy można się jeszcze zapisać? :evil_lol:[/QUOTE] hahahha niezłe to [B]Towarzystwo[/B] [B]Ae[/B] :evil_lol::evil_lol: też się zgłaszam jakby co :diabloti::diabloti: Nie dziwie się, szczeniory są słodkie :loveu:
  15. Aniu, przed chwilą przelałam 15 zł. Życzę powodzenia maleńkiej :loveu:
  16. Ależ tutaj się dzieje :multi: ;)
  17. Jaka bieda :shake: no cóż finanse mam kiepskie, ale 10 zł jednorazowo dla małej wpłacę. Poproszę o nr konta.
  18. :roll: :roll: pfyyyyyy ale im dobrze było, aż zazdrość bierze :roll: :roll: :roll: :mad: :placz::placz: Fotorelacja świetna :loveu:, z ciekawością przewijałam stronę czekając co dalej ;) :evil_lol:
  19. [quote name='tomcug']W kagańcach. [B]Bezpieczeństwo spacerujących po lesie to rzecz święta.[/B]:roll:[/QUOTE] :mdleje: :mdleje: hahaaahaha rozwalasz mnie :D :D :diabloti: :diabloti:
  20. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :mdleje: :shake: srata tata :siara: :diabloti::diabloti:
  21. Ja pierdziu, ręce mi opadły :shake:
  22. [quote name='Kajusza'][B]z tego co wiem, to Łukasz odbierając psa dostał instrukcje ... jak pies się szarpie na smyczy to trzeba jej rzucic kamień.[/B] Ja nie zamierzam dalej dyskutować nt pobytu Gandzi u Gosi, ew. na jej posty odpowiem. Szkoda tylko, że tyle czasu Gosia nie miała nakręcić filmików o które prosiłam... a teraz nagle nakręciła wszystko, i z których wynika, że Gandzia praktycznie normalnym psem jest. Co do zębów ... takie zęby nie są normalne, i nawet jeżeli nie miała ich w idealnym stanie to jak widać po fotkach ze schronu zęby miała.[/QUOTE] No to mamy odpowiedz jak straciła zęby.
  23. Jezo taki spasiony pies, a pływa :crazyeye::crazyeye::roll: :diabloti: ([SIZE=1]dobrze, że Ala zna się na żartach[/SIZE]) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cudnie Ozzulec wygląda w wodzie jak jakiś wodołamacz połączony z wydrofoką :loveu::cool3: :diabloti: Aluś, super mieliście te wakacje :thumbs:
  24. [quote name='LadyS']Na alfę i omegę to Ty próbujesz się zrobić na takich wątkach. Uważasz, że Gandzię z dotychczasowym życiem i charakterem oraz zachowaniami można porównać do psa, który od szczeniaka jest zadbany? [B]Szkoda, że nie odpowiedziałaś na propozycję obejrzenia sobie wątków innych psów :roll:[/B] [B]Ja się użerać nie mam zamiaru z kimś, kto widzi rzeczy, których nie ma[/B]. Każdy wyciągnie własne zdanie na ten temat - wiele osób już się zresztą wypowiedziało i to powinno być świadectwem.[/QUOTE] Zaraz zaraz, szybko widzę oceniasz. Ja nie jestem taka prędka w opiniowaniu. Przejrzę to co trzeba, żeby wyrobić sobie swoje zdanie. Jak na razie zapytałam co takiego się wydarzyło, że pies który tyle lat miał zęby ok raptem w sumie je stracił? Ale odpowiedzi nie ma. Za to są opowieści jak to inne psy, to czy tamto, wątki poboczne. A niby co widzę czego nie ma? Ja piszę właśnie o tym co widzę, o zdjęciach paszczy psa, która diametralnie zmieniła się w krótkim czasie. I nie interesują mnie inne psy i ich zęby, tylko ten konkretny przypadek, bo jestem na wątku konkretnego psa.
×
×
  • Create New...