-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
a tutaj tym kijem to chyba głębokość śniegu będzie mierzył [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] :diabloti: :evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/374/61f2ecec659cc2d0.jpg[/URL]
-
Klocuś super wyszedł :multi::loveu: jest pięknym psem :cool1: [URL]http://images6.fotosik.pl/374/9a9803ad9c4aa65c.jpg[/URL] i jeszcze jedno, na tym zdjęciu śnieg Ci wyszedł niesamowicie taki.......perłowy, śliczny :razz:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ale was oststnio zaskakuję co?:evil_lol::razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no właśnie :-o co Ty zrobiłaś temu Tz-owi? :razz: :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Uważaj - Ty jesteś bliżej :diabloti: Lecę na obiadek :multi:........:hand:[/quote] no ktoś może oberwać :mad: :cool3: Smacznego :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Buhahahahaha ale oki:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://img242.imageshack.us/img242/1222/43469492kh0.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A tak poza tym, to ja tylko przelotem:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Czeeeeee Gwiazdorka :multi: :loveu: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Właśnie to tam zauważyłem :razz:[/quote] jaki Ty jesteś zauważliwy :razz: :razz: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To taka kokieteryjność :diabloti:[/quote] pfffyyyyyyy :eviltong: :eviltong: :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ale jesteście :shake: to mój pierwszy w życiu samodzielny bazarek :oops: a kpiny sobie urządzacie :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[URL]http://img242.imageshack.us/img242/1222/43469492kh0.jpg[/URL] hahaha co za mina [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Z Sylwą to nic takiego wielkiego nie było :lol:[/quote] to jakie bójki są tym czymś wielkim? :razz: ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja']:p........................:hand:[/quote] Czeeee Ala :multi::loveu: a rogaliczka przyniesłaś? :razz: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Muszą się przecież wybiegać ;) Z dzisiaj nie ma fot - za dużo ludzi się po lesie kręciło Wstawię zaraz bójkę Gacka z Sylwą.....a na koniec filmik :razz:[/quote] :-o bójkę o matkoooo :crazyeye: to dopiero będzie się działo :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='evaxon']sie witam i jaaa:loveu::loveu::loveu:[/quote] Czeeee Effffff :multi::loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Przecież to weekend - trzeba trochę czasu pieskom poświęcić i połazić po lesie Czeeeee :multi::loveu:[/quote] no dobra :watpliwy: a foty są? :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:crazyeye: nikogo tu dzis nie było? :roll: Skandal!!! :mad: Czeeeeeeee :multi: :loveu: :multi: -
Czeeee Ala :multi::loveu: Świetne pirueciki nożne ;) taaaaakie baletowe nogi ma Ozulec :diabloti: [URL]http://images41.fotosik.pl/50/55d563b81da43fd2.jpg[/URL] [SIZE=1]Ja też chciałam rogalika[/SIZE] :roll:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Przyszłam ze śniadankiem .......[IMG]http://yelims1.free.fr/Soif/Soif09.gif[/IMG]....[IMG]http://yelims2.free.fr/Faim/Faim18.gif[/IMG]..........[IMG]http://yelims2.free.fr/Faim/Faim52.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] Noooo Ala :crazyeye: wzięłaś się za podtuczanie Madzi i dzidziusia :loveu:
-
[quote name='apple'][CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/47b20s0.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/47b20s0.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/47b20s0.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Wiedziałam! Przed Iv wiedziałam:roll: bo moje wymowne yyyhyyy było wcześniej:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]:mad::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [/quote] Nic z tego Japcokowa, tym razem ja byłam szybsza i nic tego nie zmieni :eviltong: :eviltong: :eviltong: żadne wymowne yyyhyyyy i tym podobne :eviltong: Musisz pogodzić sie z tym O! :p :diabloti: :loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']:calus: Czas na mnie.....nie chcem, ale muszem :roll: Dobrej nocki wszystkim :loveu::loveu:[/quote] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No problem.....wykreuje przy okazji nowe trendy:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Hmmmmm Menrzuś chyba się szoknoł:cool1: Hmmmmmm ide spać bo padam na pysk.........paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Spokojnych snów :multi: :loveu: :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Przewidujesz mrozy w lipcu?:evil_lol:[/quote] no nie :shake: ale myslałam, że sie zniechęci :roll: przecież ja w życiu nie naucze się robić rękawic :-( -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Aaaaaaaaaaaaaaa doopa tam.....ja nie zostałam poinformowana o terminie skłądnia zamówień.......TO JEST DYSKRYMINACJA!:obrazic:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to zapisze Cię na drugi termin :p a drugi termin jest na......lipiec :roll: reflektujesz? :razz: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Rozumiem;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ale wyzwanie mi się podoba.....ja podbijam stawkę! :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Poproszę rękawiczki:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :-o aż tak ambitna to nie jestem :shake: a poza tym to moje wyzwanie :eviltong: i pula przyjęć już zamknięta :niewiem: